سائوپائولو خیابان پائولیستا در برزیل+ تصویر

سائوپائولو و خیابان پائولیستا 

یکی از دیدنی ترین کشورهای قاره ی آمریکا و در واقع جهان، برزیل است، جایی در آمریکای جنوبی که با کشورهای دیگری مانند اروگوئه، آرژانتین، ونزوئلا، بولیوی، پاراگوئه و کلمبیا مرز مشترک دارد و سالیانه میلیون ها گردشگر را به دیدن خود می کشاند. اگر  چه تمام شهرهای برزیل دیدنی اند و هر شهری دیدنی های خود را دارد اما قطعا در بین آن ها، سائوپولو و ریو دژانیرو چیز دیگری است. سائوپائولو، قدرت اقتصادی برزیل و بزرگ ترین و پر جمعیت ترین شهر برزیل است و اگر به دنبال گشت و گذار در یک شهر بزرگ و شب نشینی در شهری رویایی هستید، باید سائوپائولو را انتخاب کنید. این شهر جذابیت های زیادی دارد و معروف ترین خیابان آن پائولیستا (paulista avenue) نام دارد. چرا این خیابان معروف است؟ با الی گشت باشید تا از این شهر و خیابان پر جنب و جوش آن بیشتر بدانید:

خیابان پائولیستا
مطالب مرتبط:
آبشارهای ایگواسو در برزیل + تصویر
پمرود، آلمانی ترین شهر برزیل!

سائوپائولو شهری بسیار شلوغ در کشور برزیل با جمعیتی برابر ۲۰ میلیون نفر، بزرگ ترین شهر آمریکای جنوبی است. شهری که هم به قدرت تجاری و هم قدرت اقتصادی اش می بالد و البته بخش بزرگی از صنعت این کشور هم در شهر سائوپائولو قرار دارد. از انواع جذابیت های فرهنگی گرفته تا جاذبه های دیدنی، غذاهای خوش طعم و مردمان بسیار خونگرم، همه و همه را در این شهر می توانید پیدا کنید.

یکی از خوبی های سائوپائولو این است که تقریبا با هر بودجه ای می توانید چند روزی را در این شهر با خیال راحت گشت و گذار کنید چرا که برای هر رنج بودجه ای، چیزی وجود دارد. در بین خیل جاذبه های این شهر پر هیاهو، می خواهیم به معرفی معروف ترین خیابان آن بپردازیم، خیابانی که نه تنها در سائوپائولو، نه تنها در برزیل، بلکه در تمام جهان معروف است.

خیابان پائولیستا در برزیل

خیابان پائولیستا همه و همه ی چیزی که از یک جای خوب انتظار دارید را در خود دارد. لذت خوردن غذاهای خیابانی لذیذ را در این خیابان تجربه کنید، انواع صنایع دستی و وسایل آنتیک را در پائولیستای دوست داشتنی بگردید و پیدا کنید، موزه های هنر را دیدن کنید و در فروشگاه های خوب و شلوغ آن قدم بزنید و هر آنچه که می خواهید را خریداری کنید. خیابان پائولیستا از آن خیابان هایی است که همیشه بیدار است. اصولا این خیابان در همه ی  طول روز شلوغ است و به همین دلیل در هر زمانی که به آن بروید، می توانید در آن با خیال راحت قدم بزنید و حس عالی سائوپائولو را دریافت کنید!

سائوپائولو خیابان پائولیستا

در این خیابان چه ببینیم؟

جدای از گشت و گذار و قدم زدن عادی در خیابان پائولیستا که حتی اگر هیچ کار دیگری انجام ندهید هم خودش به تنهایی جاذبه محسوب می شود، حتما از فروشگاه Praça Don Orione دیدن کنید. فروشگاهی که در آن می توانید انواع و اقسام وسایل آنتیک را پیدا کنید. یکی از بهترین موزه های هنر شهر هم در این خیابان قرار دارد که بعد از دیدن آن پیشنهاد می کنیم به فضای پایین موزه سر بزنید که تبدیل به یک فروشگاه وسایل عجیب و غریب بزرگ می شود. سوغاتی های خیلی خوبی را در این فروشگاه ها می توانید خریداری کنید.

خیابان پائولیستا در سائوپائولو

در خیابان پائولیستا با جاذبه هایی دیگری مانند ساختمان شورای ملی، پارک Trianon که در آن می توانید بومیان برزیل را از نزدیک ببینید، چندین کافه ی خوب با نمایی عالی به خیابان پر هیاهو، مرکز فرهنگی و Casa das Rosas که یک عمارت نمادین با باغ های زیبا است روبرو شوید و از آن ها دیدن کنید.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد