بلیط هواپیما

طبیعت های شگفت انگیز جهان به روایت تصویر

دیدنی ترین طبیعت های جهان

هر کسی برای سفر دلیلی دارد، یکی عاشق دیدن جاهای جدید است یا دوست دارد تا تجربه های جدید به دست بیاورد، شخص دیگری دوست دارد تا با افراد جدید آشنا شود و مردم دیگر نقاط جهان را ببیند، بعضی ها هم دوست دارند تا با  فرهنگ های جدید آشنا شوند و دنیای خودشان را پر از خاطره های رنگارنگ از سفر کنند یا این که شخصی ممکن است همه ی این علایق را داشته باشد. چیزی که مشخص است این است که نباید از فوایدی که سفر برای انسان ها دارد غافل شد. فواید سفر بسیار بیشتر از آن چه است که شما تصور می کنید از اینکه به شما کمک می کند تا در زندگی انسان شادتری باشید تا به ارمغان آوردن موفقیت های شغلی و غیر شغلی، سالم بودن و…. می خواهیم دیدنی ترین طبیعت های جهان را به شما نشان دهیم، در واقع دو زوج گردشگر به این مناطق سفر کرده اند و دو سال اخیر عمرشان را صرف گشت و گذار و عکاسی از طبیعت و کوه ها در کشورهای مختلف کرده اند. آن ها تجربه های با ارزششان را در اختیار ما گذاشته اند، با هم ببینیم و بخوانیم.

دیدنی ترین طبیعت های جهان
مطالب مرتبط:
جزیره مار | عکس روز نشنال جئوگرافیک
بهترین عکس های حیات وحش در سال ۲۰۱۷

فرقی ندارد که هوا آفتابی باشد یا ابری، برف بیاید و یا آن که طوفان باشد…. در هر حال ما سعی می کردیم تا از سفرمان نهایت استفاده را ببریم و به بیرون برویم. در ایسلند بودیم و انگار طبیعت تصمیمش را گرفته بود تا یک روز طوفانی را هدیه بدهد و ما هم با آغوش باز آن را پذیرفتیم و در عوض چنین عکس های شگفت انگیزی گرفتیم. در این تصویر می توانید ساحل الماس در ایسلند را ببینید.

ساحل Wharariki

یکی از بهترین بخش های سفر ما به دور دنیا، یک سفر چند ماهه در کوه های راکی کانادایی و در ایالت بریتیش کلمبیا در  فصل زمستان بود. هوا بی نهایت سرد و همه جا یخ زده بود، با این حال ارزشش را داشت چرا که توانستیم این تصویر شگفت انگیز را بگیریم.

کوه های راکی کانادایی

یکی از نکاتی که ما در طول سفرهایمان بسیار به آن توجه می کنیم این است که به جای این که بخواهیم عجولانه از یک مقصد گردشگری به یک مقصد دیگری برویم، در هر جایی که هستیم مدتی را بمانیم و بتوانیم روح و جان آنجا حس کنیم. دوست داریم تا حس آن کشور، کوهستان ها و مردمانش را با تمام وجودمان دریافت کنیم. چرا؟ چون هر چه که با یک مکان بیشتر آشنا باشید، می توانید عدالت بیشتری را در عکس هایتان رعایت کنید! در این عکس می توانید کوه بسیار دیدنی Kirkjufell را در ایسلند ببینید.

کوه Kirkjufell در ایسلند

در اینجا می توانید تصویری از  Puez-Odle Nature Park در ایتالیا را ببینید. این پارک در فهرست میراث های جهانی یونسکو هم قرار دارد و طبیعت بی نهایت زیبایی دارد. این پارک ملی ۱۰۷۲۲ هکتار وسعت دارد.

پارک Puez-Odle | دیدنی ترین طبیعت های جهان

یکی از کشورهایی که به آن جا سفر کردیم و در واقع یکی از بهترین سفرهایمان را رقم زد، نیوزیلند بود. کشوری واقعا دوست داشتنی که بعد از یک سفر یک ماهه به آن تصمیم گرفتیم که تا آخر عمرمان، سالی حداقل یک ماه را به این کشور سفر کنیم و در آن جا بمانیم. نیوزیلند تعدادی از دیدنی ترین طبیعت های جهان را دارد و مردم آن از خونگرم ترین و صمیمی ترین مردمان جهان هستند. دو تصویر زیبا از این کشور را برای شما آماده کرده ایم. ساحل Wharariki Beach را در نیوزیلند ببینید.

ساحل الماس در ایسلند

همانطور که مطمئنا می دانید کشور کانادا طبیعتی سحر انگیز دارد و به کوهستان ها و دریاچه های فوق العاده اش مشهور است. این کشور همچنین پارک های ملی وسیع و زیادی را هم در خود جای داده است که در آن ها می توان تعدادی از منحصر بفردترین طبیعت ها و حیات وحش های بکر را دید. یکی از این پارک ها، پارک ملی جاسپر است که ما در جریان سفرمان از آن عکس های زیادی تهیه کردیم با این حال تصمیم گرفتیم تا این عکس خاص از دریاچه ی آنت در این پارک را نشان دهیم.

پارک ملی جاسپر

البته که در این نوشتار تصاویر زیادی از کانادا داریم… تصویر دیگری که در زیر می توانید ببینید از جزیره ی اسپیریت در کانادا است.

جزیره اسپیریت در کانادا

شاید فکر کنید که ما انسان های ثروتمندی هستیم که توانسته ایم این کشورها را بگردیم ولی ما انسان ها ثروتمندی نیستیم و از مهارت هایی که داریم در طول سفر استفاده کردیم و توانستیم پول سفرمان را دربیاوریم. فروش بعضی از عکس هایمان به مجلات گردشگری یکی از این راه ها بود. ببینید قله ی کروماندل Coromandel در نیوزیلند را!

قله ی کروماندل

در ادامه تصمیم گرفتیم تا بقیه ی عکس هایمان را به سفر به رومانی اختصاص دهیم، بنابراین تمام عکس هایی که در ادامه می بینید دیگر فقط مختص کشور رومانی هستند. رومانی بدون شک یکی از زیباترین کشورهای جهان است که هر چهار فصل را در دل خود دارد. همه نوع چشم اندازی را در این کشور می توانید ببینید از دریا گرفته تا رودخانه ها، کلیساهای قدیمی، شهرهای قرون وسطایی، حیات وحش و پرندگان نایاب، طلوع و غروب های بی نظیر خورشید و سنت هایی که صدها سال است زنده نگه داشته شده اند.

دیدنی ترین طبیعت های جهان | رومانی

یکی از تصاویری که شب های رمانی را به بهترین شکل ممکن نشان می دهد، این تصویر از آسمان است.

دیدنی ترین طبیعت های جهان | کشور رومانی

یکی دیگر از بهترین عکس هایی که در سفر به رومانی گرفتیم این عکس از قله ای ناشناخته بود که نتوانستیم نام آن را متوجه بشیم. شما می دانید اسم آن چیست؟

کوه های رومانی

اگر چه که رومانی کشور ثروتمندی نیست و با مسائل مختلفی مانند مسائل مالی دست و پنجه نرم می کنی، اما شما به عنوان یک توریستی که بخواهید از این کشور دیدن کنید و چند روزی را در آن بگذرانید، با هیچ مسئله ای روبرو نخواهید شد. چرا که برای درک این مسئال باید در عمق این کشور بود و در واقع در آن زندگی کرد. رومانی یکی از کشورهای اروپای شرقی به پایتختی بخارست است که یک مقصد عالی برای طبیعت گردان و افراد علاقه مند به محیط زیست است.

آشنایی با بهترین شهرهای ساحلی و زیبایی های آن
آشنایی با بهترین شهرهای ساحلی و زیبایی های آن
گشتی در جاذبه های فرهنگی بلغارستان فقط چند دقیقه!
گشتی در جاذبه های فرهنگی بلغارستان فقط چند دقیقه!
بحرینی ها از کشورشان چه می گویند؟
بحرینی ها از کشورشان چه می گویند؟
۴ مقصد محبوب قبرس از دید توریست ها در سالی که گذشت
۴ مقصد محبوب قبرس از دید توریست ها در سالی که گذشت