مسیر های طبیعت گردی بریزبن، استرالیا

مسیر های طبیعت گردی بریزبن

اگر در استرالیا هوس کردید به دل طبیعت بزنید و از زیبایی های طبیعی لذت ببرید، شهر بریزبن (Brisbane) در کویینزلند، یکی از بهترین مقاصد برای شما است. بریزبن مرکز ایالت کویینزلند استرالیا است. این شهر بعد از سیدنی و ملبورن سومین شهر بزرگ استرالیا به شمار می آید. بریزبن به داشتن جاذبه های طبیعی و چشم اندازهای منحصر به فرد معروف است و می توانید از زیباترین مسیر های طبیعت گردی در اطراف این شهر لذت ببرید. با الی گشت همراه باشید تا شما را با بهترین مسیر های طبیعت گردی بریزبن آشنا کنیم.

بریزبن

۱- کوه بیروا (Beerwah)

با ۱ ساعت و نیم رانندگی از بریزبن می توانید به منطقه معروف به کوه های گلاس هاوس برسید. کوه بیروا قسمتی از همین رشته کوه ها است که با مسیر های سخت کوهنوردی حسابی شما را به چالش می کشد. اگر تجربه زیادی در کوهنوردی ندارید، بهتر است صعود از کوه را به همراه یک فرد حرفه ای انجام بدهید. قسمت سخت کار را که پشت سر بگذارید، می توانید شاهد یکی از زیباترین چشم انداز های طبیعی باشید.

کوه بیروا

۲- پارک ملی لمینگتون (Lamington)

این پارک ملی مسیر های پیاده روی و کوهنوری مختلفی دارد که ساده ترین آن ها، مسیری یک کیلومتری و طولانی ترین و سخت ترین مسیر پیاده روی در آن، یک مسیر یک طرفه ۲۴ کیلومتری است. اگر عاشق پیاده روی در فضای جنگلی هستید، این پارک ملی مقصد مناسبی برای شما است. در این پارک می توانید شاهد آبشارهای خروشان، جریان های آب و حیات وحش بی نظیر استرالیا باشید.

لمینگتون

۳- کوه کولوم (Coolum)

این کوه با ارتفاع ۲۰۸ متر در کنار خط ساحلی شرقی کویینزلند قرار گرفته است. این کوه گنبدی شکل، یک تک کوه آتش فشانی است که بیشتر به خاطر چشم انداز زیبایی که به ساحل دارد معروف است. اگر دلتان می خواهید نمای متفاوتی به خط ساحلی کویینزلند داشته باشید، بالا رفتن از این کوه، از آن کارهایی است که باید در طبیعت گردی های استرالیایی تان تجربه کنید.

کوه کولوم

۴- جنگل مت کو تا (Mt Coot-tha)

یکی از مناسب ترین و راحت ترین مسیر های پیاده روی در نزدیکی بریزبن، جنگل مت کو تا است. می توانید با حدود ۱۰ تا ۱۵ دقیقه رانندگی از بریزبن به این جنگل ها برسید. مسیر های پیاده روی مختلفی در این جنگل وجود دارد. از جمله مسیر پیاده روی قله، مسیر قدیمی و مسیر پر طرفدار هانی ایتر. پیمودن مسیر ۲ کیلومتری هانی ایتر در حدود ۱ ساعت زمان می برد. می توانید از قدم زنی در مسیری راحت در دل جنگل و دیدن مناظر زیبای آن لذت ببرید.

مت کو تا

۵- آبشار کندالیلا (Kondalilla)

یکی از مناطق طبیعی و معروف توریستی در بریزبن، آبشار های کندالیلا است. مسیر رسیدن به این آبشار ها، از استخر های سنگی می گذرد و به دره ای زیبا منتهی می شود. آبشار های کندالیلا در نزدیکی مانتویل قرار گرفته است. فراموش نکنید در سفر به این منطقه لباس شنا همراه خودتان ببرید و شنا در آب های زلال استخر طبیعی در کنار منظره و صدای دلنشین آبشار نهایت لذت را ببرید.

آبشار کندالیلا
هیجان های نفس گیر کوهستان آبی در استرالیا
ساحلی در استرالیا که از میلیاردها صدف تشکیل شده!
صخره ای که کیک عروسی شد! + تصاویر
بازدید از این جاذبه های دیدنی در شهر ملبورن را فراموش نکنید!

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code