alexaa

لوازم مورد نیاز برای سفرهای ساحلی

لوازم مورد نیاز در سفرهای ساحلی

احتمالا اگر از افرادی که اهل سفرند بپرسید که استرس برانگیزترین بخش سفر کدام است؟ جواب می دهند «بستن چمدان». واقعا هم این کار به اندازه ای سخت است که در همان لحظه های اول هم می مانید که چمدان را بردارید یا کوله پشتی تان را! تازه بعد از این، باید به این موضوع فکر کنید که در آنها چه وسایلی بگذارید! اگر قصد دارید به سفری ساحلی در کنار دریا بروید، ما به شما می گوییم لوازم مورد نیاز در سفرهای ساحلی کدام ها هستند و باید چه چیزهایی همراهتان ببرید. با الی گشت باشید:

لوازم مورد نیاز در سفرهای ساحلی

کرم ضد آفتاب

مطالب مرتبط:
سفری راحت تر با نسخه جدید اپ تریپ ادوایزر
ترفند حرفه ای ها برای خرید بلیط هواپیما

البته که مهم ترین لوازم مورد نیاز در سفرهای ساحلی همان کرم ضد آفتاب است! پیشنهاد می کنیم از ضد آفتابی با درصد SPF بالای ۳۰ درصد استفاده کنید تا از اشعه های مضر خورشید در امان باشید، در مناطقی که آفتاب عمودتر می تابد بهتر است از درصدهای بالاتر استفاده کنید تا احتمال میزان سوختگی پوست را کم تر کنید. می توانید از ضد آفتاب های ویتامین دار استفاده کنید تا همزمان هم از فایده ی جلوگیری از اشعه های مضر آن بهره ببرید و هم پوستتان را تقویت کنید.

کرم ضد آفتاب

دوربین ضد آب

اگر دارید به جایی سفر می کنید که حیات دریایی خاصی دارد پیشنهاد می کنیم حتما یک دوربین ضد آفتاب که در عمق های بالا هم کاربردی باشد، همراهتان ببرید.

دوربین ضد آب

لباس مخصوص شنا

این یکی هم که نیازی به گفتن ندارد چون یکی از اصلی ترین لوازم مورد نیاز در سفرهای ساحلی است و قطعا وقتی دارید به یک منطقه سفر می کنید، کمی آب تنی هم می کنید.

توپ های ساحلی

شاید این یکی به نظرتان کمی کودکانه باشد اما واقعیت این است که اصلا اینطور نیست. زمانی که در ساحل هستید و تصمیم ندارید به داخل آب بروید می توانید فعالیت های دیگری داشته باشید، مثلا کتاب بخوانید و یا کمی با تبلت تان کار کنید، اما پیشنهاد هیجان انگیزتر این است که یک توپ ساحلی همراهتان ببرید و کمی تفریح را به سفرتان اضافه کنید، وقتی هم به آن نیاز نداشته باشید می توانید اول باد آن را خالی کنید و بعد در چمدان بگذارید تا فضای کمتری اشغال کند.

توپ های ساحلی

صندوق امانات قابل حمل

این مورد از آن دسته مواردی است که شاید تا حالا نداشته اید و شاید هر کسی در مورد آن نشنیده باشد اما اگر در مورد فواید آن بدانید احتمال زیاد یکی از طرفداران پر  پا قرص آن می شوید. در واقع صندوق امانات قابل حمل، نوعی از صندوق امانات است که به شما این امکان را می دهد تا وسایل با ارزشتان را در آن بگذارید و حتی آن را تا نزدیک آب هم با خیال راحت ببرید. این نوع صندوق ها ۲ نوع دارند، هم بصورت یک صندوقچه ی کوچک هستند که درهر جایی می توانند قرار بگیرند و هم بصورت صندوقچه هایی کهنه که به وسایل ثابت می چسبند مانند پایه های صندلی و نیمکت ها، دوچرخه ها و یا قایق ها.

صندوق امانات قابل حمل

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد