وحشتناک ترین مجسمه های دنیا که می توانید آن ها را بخورید! + تصویر

وحشتناک ترین مجسمه های میوه ای دنیا!

از همان دورانی که انسان پایش را بر روی زمین گذاشت، به دنبال این بود که ایده های هنری خودش را روی زمین طراحی و ایجاد کند. انسان های اولیه هنر خودشان را در قالب نقاشی بر روی دیوار غارها، ساخت مجسمه ها و یا طراحی اشکالی رمز گونه روی صخره ها نشان می دادند. هنرمندان معمولا آثار خود را از طریق سنگ، فلز، گچ و … ایجاد می کنند. اما این ها تنها موادی نیستند که یک هنرمند می تواند به وسیله آن ها اثری هنری ایجاد کند! کنده کاری روی میوه یکی از جدید ترین هنرهای دنیاست! در ادامه این مطلب با الی گشت همراه باشید تا شما را با وحشتناک ترین مجسمه های میوه ای دنیا آشنا کنیم.

مجسمه های میوه ای ترسناک
مطالب مرتبط:
باور نکردنی است، مجسمه هایی از انسان های زنده در انگلیس!
کشف هولناک یک مومیایی ۱۰۰۰ ساله داخل مجسمه طلایی!
نمایش ۷ مجسمه باستانی در رم

اخیرا میوه ها با توجه به تنوع رنگ و بافتشان، مورد توجه برخی از هنرمندان دنیا قرار گرفته اند. برای هنرمندان کنده کاری روی میوه هیچ چیز غیر ممکن نیست! آن ها هر چیزی را که بخواهید از میوه برایتان می سازند! مجسمه چهره افراد مشهور، شخصیت های کارتونی، مناظر طبیعی و … تنها گوشه ای از مجسمه هایی هستند که این افراد می توانند از میوه ایجاد کنند. در ادامه این مطلب برخی از وحشتناک ترین مجسمه های دنیا که با میوه درست شده اند را معرفی می کنیم.

مجسمه های میوه ای ترسناک

مجسمه Jaws X، حمله کوسه هندوانه ای!

هنگامی که فیلم سینمای ترسناک Jaws در سال ۱۹۷۵ بر روی پرده رفت، صدها هزار نفر از مردم سراسر جهان دیگر شنا کردن در اقیانوس ها را کنار گذاشتند! حتی شنیده شده است که بسیاری از افراد از وارد شدن به وان حمام خود هم می ترسیدند. ده ها سال طول کشید تا این ترس از ذهن مردم دنیا خارج شود. اما امروزه دوباره یک فرد هنرمند، یاد و خاطره این فیلم را زنده کرده است. منتها اینبار ممکن است مردم خریدن هندوانه را کنار بگذارند! کلیو کوپر (Clive Cooper) یک هنرمند با استعداد است که مجسمه ترسناک کوسه ای در حال حمله را توسط هندوانه خلق کرده است.  این کوسه در ابعاد واقعی و به زیبایی هرچه تمام ایجاد شده و تحسین همگان را بر انگیخته است.

مجسمه کوسه هندوانه ای

کدو تنبل عذاب | Pumpkin of Doom

به طور کلی کدو تنبل یکی از میوه هایی است که زیاد در ژانرهای ترسناک و شیطانی به کار می رود! این میوه نمادی از جشن هالووین هم هست. اسکات کومینز (Scott Cummins) هنرمندیست که علاقه زیادی به کدو تنبل دارد! او تصویر شیطان را به خوبی بر روی یک کدو تنبل بزرگ ترسیم کرده است. با تماشای این میوه شیطانی و تبهکار، قطعا ترس و حشت وجودتان را در بر خواهد گرفت! کدو تنبل عذاب هم یکی دیگر از وحشتناک ترین مجسمه های میوه ای دنیاست.

وحشتناک ترین مجسمه های میوه ای دنیا

موز سرگرم کننده | The Fun Banana

ژاپنی ها مردمان جالبی هستند! آن ها در هر کاری که انجام می دهند، خلاقیت و نوآوری را به اوج خود می رسانند. کافیست یک موز را بردارید و به Suu، یکی از ماهر ترین هنرمندان کنده کاری روی میوه بدهید! او این موز را به شکل یک اثر هنری بسیار زیبا به شما تحویل خواهد داد. کنده کاری روی موز، به خاطر بافت بسیار نرم آن کار بسیاری سختی است. برای این کار بهتر است بهترین و بزرگترین موز را انتخاب کنید. با اینکه اثر Suu خیلی ترسناک نیست، ولی آن قدر ارزشمند هست که ما بخواهیم آن را در لیستمان قرار دهیم.

آثار موزی هنرمند ژاپنی

تمساح هندوانه ای | The melondile

کلیو کوپر بیخیال هندوانه نمی شود! او یک مجسمه وحشتناک دیگر هم از هندوانه ایجاد کرده است. تمساح هندوانه ای آنقدر ماهرانه خلق شده که شما تصور می کنید یک تمساح واقعی می بینید! چشمان این مجسمه که یکی از وحشتناک ترین مجسمه های میوه ای دنیاست، با واقعیت مو نمی زند! دندان های این تمساح هم با ظرافت و زیبایی هر چه تمام شکل گرفته اند. به نظر می رسد که کلیو کوپر در کار با هندوانه مهارت زیادی دارد.

تمساح هندوانه ای

پادشاه هندوانه | The Melon King

تمامی آثار کلیو کوپر بسیار زیبا و هنرمندانه هستند، اما بدون شک باشکوه ترین اثر او، پادشاه هندوانه ای است. کلیو در سال ۱۹۸۸ در اوراتینوی ایتالیا به دنیا آمد و امروزه به خاطر مجسمه های هندوانه هایش شهرت زیادی پیدا کرده است. او فعالیتش را زمانی آغاز کرد که در یک رستوران به عنوان کارگر کار می کرد. او هندوانه ها را برای مشتریان رستوران شکل می داد و رفته رفته به این کار علاقه مند شد. شما برای تماشای آثار او می توانید به وبسایت شخصی اش مراجعه کنید. دیدن اثر هنری شاهکار او به نام پادشاه هندوانه، شما را به یاد سریال معروف بازی تاج و تخت و پادشاه شب خواهد انداخت.

پادشاه هندوانه ای

پادشاه کدو تنبل | The Pumpkin King

اندی برقولتز (Andy Bergholtz) یک طراح، گرافیست و مجسمه ساز حرفه ای است که سال ها در شرکت های مختلف و معتبری فعالیت کرده است. دیزنی لند فقط یکی از مکان هاییست که او در آن ها هنر مجسمه سازی خود را نشان داده است. او همچنین به عنوان استاد، در موسسه Stan Winston به دانشجویان مجسمه سازی تدریس می کند. او تخصص زیادی در کنده کاری روی میوه دارد، به طوری که اگر شما آثار او را ببینید، باور نمی کنید که این آثار از میوه درست شده باشند. او حتی از ساقه های میوه هم در طراحی هایش استفاده می کند. برای تماشای آثار او، می توانید به گالری شخصی اش سری بزنید.

پادشاه کدو تنبل

مجسمه The Master Carver

کدو تنبل میوه مورد علاقه بیشتر هنرمندان کنده کاری روی میوه است. رنگ میوه، بافت آن و اندازه کدو تنبل، از دلایلی هستند که میوه را به سوژه مناسبی برای کنده کاری تبدیل می کنند. جان نیل (Jon Neil) یک مجسمه ساز بسیار معروف است که در دنیای سینما هم می توانید برخی از آثار او را ببینید. او در پروژه فیلم پارک جوراسیک همکاری کرده است. او در کنده کاری روی میوه هم تخصص دارد و بیشتر آثارش ترسناک هستند. او ظریفانه از تمام بافت میوه استفاده می کند تا آن را به یک هیولای واقعی تبدیل کند.

آثار وحشتناک جو نیل

همانطور که دیدید، کدو تنبل و هندوانه میوه های مورد علاقه هنرمندان هستند. البته آن ها از میوه های دیگری همچون خیار، موز، سیب و … هم در خلق آثار هنری استفاده می کنند. هنگام تماشای وحشتناک ترین مجسمه های میوه ای دنیا، به خلاقیت و نوآوری به کار رفته در آن توجه کنید. هنر همین است! خلاقیت و نوآوری!

منبع: oddee.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code