بلیط هواپیما

به دنبال پرواز راحتید؟ این مطلب برای شماست!

چگونه پرواز راحت تری داشته باشیم

صندلی های تنگ، هوای خشک، سرد و گرم شدن هوا، این ها تنها بعضی از ناراحتی های هنگام پرواز است. کسانی که زیاد پرواز می کنند به تجربه می توانند راه هایی را پیدا کنند که با انجام آن ها پرواز راحت تری داشته باشند و از بروز ناراحتی های پروازی تا حدود زیادی کم کنند با الی گشت همراه باشید تا این راه ها را با شما در میان بگذاریم.

مطالب مرتبط:
فرود طولانی ترین پرواز جهان در نیوزیلند
فاصله بین دو پرواز؛ راهکارهایی برای فرار از خستگی

لباس مناسب بپوشید

لباس نقش مهمی برای پرواز راحت دارد، هوای داخل هواپیما ممکن است گاهی گرم و گاهی سرد شود به خاطر همین لباسی بپوشید که به راحتی بتوانید آن را پوشیده و در بیاورید لباس های نرم و گشاد مثل تی شرت پنبه ای و سویشرت می تواند به احساس راحتی و آرامش کمک بسیاری کند، لباس های پشمی و تنگ نپوشید.

لباس مناسب

کفش راحت بپوشید

کفش پاشنه بلند و چکمه های سنگین نپوشید، به کفشی نیاز دارید که نه تنها راحت باشد بلکه بتوانبد با آن به راحتی حرکت کنید بدون اینکه لیز بخورید. وقتی در هواپیما هستید کفش های خود را در بیاورید، پاها در طول پرواز ورم می کند به همین خاطر جوراب یا دمپایی بپوشید.

گوش گیر داشته باشید

وقتی صدای گریه بچه و یا حرف زدن های مدام دیگران شما را اذیت می کند بهترین راه داشتن یک گوش گیر است آن را در گوش بگذارید و در سکوتی محض به راحتی به خواب بروید.

گوش کیر

همراه خود مقداری خوراکی داشته باشید

خوردن مقداری خوراکی مثل میوه در طول پرواز می تواند شما را سر حال کند، غذای چرب نخورید چون دچار بی حالی می شوید، سعی کنید غذاهای تند و بو دار هم با خود به هواپیما نبرید چون مسافران دیگر را اذیت می کند.

زود چک این شوید

اگر برای چک این زود در محل حضور داشته باشید و کار خود را زود انجام دهید از استرس خلاص می شوید، قبل از اینکه به فرودگاه برسید می توانید با چک این شدن آنلاین تا حد زیادی در زمان خود صرفه جویی کنید.

صندلی را درست انتخاب کنید

هر کسی برای انتخاب صندلی اولویت های خاص خودش را دارد اما این بدان معنی نیست که همه صندلی ها مثل هم هستند. آن هایی که قد بلندتری دارد دوست دارند که در صندلی های کنار راهرو بنشینند چون می توانند در آنجا به راحتی شل و ول بنشینند اما آن هایی که همیشه در حال چرت زدن هستند صندلی های کنار پنجره را دوست دارند تا کسی مزاحم آن ها نشود و به راحتی بتوانند بخوابند، با این حال باید سعی کنید جلوی هواپیما را انتخاب کنید چون در ته هواپیما صدای موتور و بوی دستشویی آزار دهنده است.

صندلی

آب بخورید

چای و قهوه را رها کرده و فقط آب بخورید، کافئین و شکر فقط باعث می شود که بدن شما کم آب تر و خسته تر شود، هوای داخل هواپیما هم بشدت خشک است و سطح رطوبت حدود ۱۰ تا ۲۰ درصد است در حالی که در اتاق ۳۰ تا ۶۵ درصد می باشد، این هوا باعث خشکی چشم و پوست شما می شود که حس خارش و نا خوشایندی را ایجاد می کند، از اینکه از خدمه پرواز درخواست آب بیشتر کنید خجالت نکشید.

جیب های خود را خالی کنید

جیب های خود را خالی کنید تا در طول پرواز احساس راحت تری داشته باشید می توانید محتوای داخل جیب خود را بر روی صندلی روبرو یا کیف دستی کوچک بریزید.

منبع : mentalfloss.com

بناهایی که حتما باید یک بار دیده شوند
بناهایی که حتما باید یک بار دیده شوند
خائو سان، معروفترین خیابان بانکوک
خائو سان، معروفترین خیابان بانکوک
فلورانس، شهر رنسانس!
فلورانس، شهر رنسانس!
چکیده ۱۰سال تجربه سفر در ۲۵ نکته (بخش اول)
چکیده ۱۰سال تجربه سفر در ۲۵ نکته (بخش اول)