بوریسکا، پسری که ادعا می کند مریخی بوده است!

پسر مریخی

امروز می خواهیم تا داستان زندگی پسری را برای شما بگوییم که یکی از عجیب ترین ادعاهای بشری را تا به امروز مطرح کرده است، این پسر که در حال حاضر ۲۱ سال دارد و روسی است، می گوید که قبلا بار دیگر هم به دنیا آمده بوده ولی نه بر روی زمین بلکه در سیاره ی مریخ و او در واقع یک مریخی است! بوریسکا، پسر مریخی این گونه می گوید که تمدن مریخ در اثر انفجار اتمسفر از بین رفته است و او حتی در زمان مریخی بودنش، ماموریتی بر روی زمین نیز داشته است! پیشنهاد می کنیم تا در ادامه با ما در الی گشت همراه باشید تا به اتفاق یکدیگر، داستان این پسر مریخی را با یکدیگر مورد بررسی قرار دهیم.

بوریسکا
مطالب مرتبط:
بوگندوترین جاذبه گردشگری جهان! + تصویر
ماجرای عجیب «مرد دو چهره»، مردی که پشت سرش هم صورت داشت!
کشف شوکه کننده ماسکی از یک پادشاه مایایی، که فکر می کردند افسانه بوده!+ تصویر

داستان از این قرار است که پسری به نام بوریسکا کیپریانوویچ روسی که بین دوستان و خانواده اش او را به نام بوریس می شناسند، به صورت کاملا جدی ادعا می کند که در زندگی پیشین خود در مریخ زندگی می کرده است و حتی برای ماموریتی به قسمتی از کره ی زمین که امروزه آن را مصر می نامیم، سفر کرده بوده است.

او می گوید که زندگی و تمدن بر روی مریخ وجود داشته است و تمدن مریخی ها زمانی نابود شد که جنگ مهلکی با استفاده از اتمسفر به وجود آمد و در اثر آن، تمام تمدن مریخ نابود گشته است. پسر مریخی می گوید که تمام خاطراتش را با جزئیات کامل به یاد می آورد و می تواند تک به تک آن ها را تعریف و اثبات نماید.

مادر بوریسکا، خانم نادشدا می گوید که پسرش از ۳ سالگی همواره ادعا می کرده است که از مریخ آمده است و او حتی از بدو تولد فرزندش می دانسته است که پسر او، فردی خاص است.

مریخ

نادشدا حتی می گوید که در طول روند به دنیا آوردن فرزندش دردی احساس نکرده است و وقتی برای اولین بار بوریس را بقل کرده است، نوزادش نگاهی همچون یک نوزاد به او نداشته و همانند بزرگسالان به او نگاه می کرده است.

این زن در ادامه ی صحبت هایش می گوید که پسرش برعکس دیگر نوزادان، تنها ۲ هفته بعد از تولدش قادر بوده که سرش را نگه دارد و حتی از ۴ ماهگی به بعد هم می توانسته نشانه هایی از تکلم را بروز دهد.

بوریسکا تنها ۱ سال و نیم داشته که توانایی نقاشی کردن و خواندن را کامل فرا گرفته و از ۲ سالگی به بعد هم معلمان مهدکودکش را مبهوت توانایی شگفت انگیزش در فراگیری زبان های مختلف خارجی کرده است. پسر مریخی از حافظه ی به شدت قوی خود برای یادگیری بسیاری از دورس به بهترین نحو استفاده می کرده است.

خانم نادشدا درباره ی پسر مریخی خود می گوید که: گاهی اوقات، بوریسکا به حالت نیلوفری که حرکتی ورزش در یوگا است می نشیند و برای ما از زندگی در سیاره ی مریخ ، سیستم سیارات و دیگر تمدن هایی که به چشم دیده بود صحبت می کرد و در این حالت، همه ی ما را متعجب می سازد.

جیزه

بوریسکا می توانست برای ما نام تمامی سیاره های منظومه ی شمسی و حتی تعداد آن ها را نام ببرد. طبیعی است که بگویم برای ما در ابتدا دیدن این وضعیت ترسناک بود و فکر می کردیم که بوریسکا مشکل دارد و خارج از کنترل است ولی تنها زمانی که تصمم گرفتیم که به راستی آزمایی حرف های او بپردازیم، شگفت زده شدیم. برای این که متوجه حرف های او شوم، چندین کتاب مختلف درباره ی ستاره شناسی تهیه کردم و با تعجب تمام دیدم که حرف های او کاملا درست و شاید حتی دقیق تر هم باشد!

بوریسکا حتی ادعا می کند که در سالی که او متولد شده است، چندین هم نوع دیگر مریخی او نیز متولد شده اند و ماموریتشان هم این است که کمک کنند که همچون فاجعه ای که در مریخ رخ داده، در کره ی زمین رخ ندهد. پسر مریخی داستان ما حتی برای هم نوعان مریخی خودش نیز اسم انتخاب کرده است و آن ها را گروه بچه های نیلی می نامد.

اگر به خاطر داشته باشید، کمی بالاتر گفتیم که بوریس ادعا می کند که در زمان مریخی بودنش، برای ماموریتی بر روی کره ی زمین آمده است. او مکانی که فضاپیمایشان فرود آمده بود را، کشور مصر کنونی و آن هم در دوره ی باستان معرفی می کند.

پسر مریخی

بوریس می گوید که در زمانی که به زمین سفر کردیم، همچون یک نوجوان ۱۴ یا ۱۵ ساله ی زمینی بودم و اغلب با دوستانم برای مقابله با حملات هوایی به زمین می آمدیم. من و دوستم می توانستیم در زمان و فضا در سفینه های گرد پرواز کنیم و از یک هواپیمای مثلثی می توانستیم زمین را ببینیم. سفینه های فضایی مریخی بسیار پیشرفته و پیچیده هستند.

این وسیله ها چند لایه هستند و می توانند بر فراز تمامی کهکشان ها پرواز نمایند. پسر مریخی در توصیف هم نوعانش می گوید که: مریخی ها قدی تا حدود ۲۱۳ سانتی متر دارند و از ۳۰- ۳۵سالگی دیگر نه رشد می کنند و نه پیر می شوند و با دی اکسید کربن تنفس می کنند.

او درباره ی خودش و سیتم بدنی بی نیازش به دی اکسید کربن می گوید که؛ وقتی در این بدن زندگی می کنم نیاز من اکسیژن است و به دی اکسید کربن نیازی ندارم اما به هر حال باید بدانید که اکسیژن باعث پیر شدن بدن می شود.

ابوالهول

پسر مریخی داستان ما درباره ی مرگ می گوید که از آن نمی ترسد و معتقد است همیشه زنده است. او می گوید که مردمش زنده هستند اما به خاطر جنگی که بر روی مریخ پیش آمده بوده است در حال حاضر در اعماق زمین زندگی می کنند. و اما می خواهیم تا در این قسمت از مطلب، جنجالی ترین ادعای بوریسکا، پسر مریخی را برای شما مطرح نماییم که می گوید:

وقتی مجسمه ی ابوالهول باز شود، زندگی بشری تغییر می کند!

این مجسمه یک مکانیسم خاص برای باز شدن در خود دارد که جایی در پشت گوش آن پنهان است و من دقیقا در حال حاضر جای آن را به خاطر ندارم ولی می دانیم در زیر گوش مجسمه است! بوریسکا از یک تمدن باستانی به نام لموریا که بر روی زمین زندگی می کرده اند نیز مطالبی را بیان کرده است. به طور مثال او می گوید که این قوم باستانی بر اثر فاجعه ی طبیعی و جاری شدن آب اقیانوس در تمامی قاره از بین رفته اند.

در آخر این مطلب تاکید می کنیم که، زمانی که بروسکا و خانواده ی او این مصاحبه را انجام دادند، او پسر بچه ای ۱۳ ساله بوده و در حال حاضر ۲۱ سال سن دارد و عکس ها متعلق به همان مصاحبه می باشند. 

 1. Avatar
  فاطی

  اصلا همچین چیزی امکان نداره
  تازه محقمامون تصمیم گرفتن به مریخ برن
  تا شرایط زندگیو در ادنجا اماده کنن
  تازه با لباس ها و خونه های مخصوص

  • Avatar
   NEGAR

   درسته واسه ما به نظر غیر ممکن میاد بخاطر اینکه نیاز ما اکسیژنه و شرایط زنده موندن انسان اکسیژنه … اما ممکنه موجودات دیگه ای تو سیاره های دیگه باشن که شرایط زنده موندنشون باما فرق داشته باشه و قطعا هست … پس ما نمیتونیم با توجه به شرایط زندگیمون بگیم که نشانه حیات هیچ جای دیگه ای به غیر از کره زمین نیست … چون نشانه حیات ما با نشانه حیات موجودات دیگه تو سیارات دیگه متفاوته

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد