بلیط هواپیما

پولسازترین شغل های دنیا را بشناسید

پولسازترین شغل های دنیا

پولساز ترین شغل های دنیا… این عبارت، آنقدر به اندازه ی کافی وسوسه انگیز هست که ذهن شما را ساعت ها درگیر خود کند. هدف هر شخصی از کار کردن با شخص دیگر متفاوت است، بعضی افراد به دنبال به چالش کشیدن خود و توانایی هایشان هستند، بعضی کار می کنند تا تجربه بدست بیاورند و چیزهای جدیدی یاد بگیرند و بعضی افراد هم دنبال مشاغل پردرآمد هستند. با این وجود، پیدا کردن شغلی که بسیار پولساز باشد، از رویاهای هر فردی است. در ادامه، سری به چند کشور دنیا می زنیم تا ببینم در هر کشور، چه شغلی از بقیه پردرآمدتر است. همراه الی گشت، با پولسازترین شغل های دنیا آشنا شوید:

مطالب مرتبط:
۶ دلیل برای سفر به نروژ
چطور تنهایی در سفر خوش بگذرانیم؟

اگر دوست دارید تا با این مشاغل آشنا شوید و یکی از آنها را داشته باشید، باید نکته ای را بدانید و آن هم این است که بدست آوردن خیلی از این شغل ها، نیاز به مهارت بالایی دارد که گاهی ممکن است این مهارت ها در چند سال بدست بیاید.

  • ایرلند: مشاور مدیریتی (۱۶۰۰۰ £)

برای کار در این پست، اگر چه افرادی با مدارک رشته های بازرگانی، اقتصاد، ریاضیات، مهندسی و امور مالی در اولویت هستند، اما هر رشته ای می تواند در این حوزه کار کند.

وظایف: مشاوران مدیریتی، در طیف وسیعی از مشاغل کار می کنند مثل بازاریابی، امور مالی و مدیریتی، آی تی، استراتژی کسب و کار و غیره. آنها از تخصص خود برای مشاوره و کمک به سازمان برای رفع مشکلات و ارتقا کسب و کار، استفاده می کنند.

ایرلند مشاور مدیریتی
  • آلمان: مدیریت اجرایی سرمایه انسانی (۱۴۰۰۰ £)

برای گرفتن این شغل باید مدرک کارشناسی ارشد منابع انسانی و یا رشته ای مرتبط به آن را داشته باشید. همچنین باید ۵ سال در بخش منابع انسانی و یا در نقش مدیریت، کار کرده باشید.

وظایف: مدیران سرمایه انسانی، مسئول جذب کارمندان موفق را بر عهده دارند. آنها سعی می کنند تا با پیدا کردن استعدادهای هر بخش شرکت، به بهتر شدن جایگاه آن کمک کنند.

آلمان مدیریت اجرایی سرمایه انسانی
  • هلند: مدیر عامل (۱۱۳۰۰۰ £)

برای این شغل، باید مدرک MBA و یا کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی را داشته باشید.

وظایف: مدیر عامل وظیفه دارد تا روی عملکرد بقیه ی مدیران، نظارت کند و به آنها، آموزش و راهنمایی های لازم در خصوص کارشان را ارائه دهد.

هلند مدیر عامل

همانطور که مشخص است، برای کار در این حرفه، باید مدرک پزشکی را از یکی از دانشگاه های علوم پزشکی معتبر و مورد تایید داشت البته منظور ما، داشتن تخصص است نه پزشک های عمومی. پزشکانی که می خواهند در کانادا مشغول به کار شوند و شغلی از پولسازترین شغل های دنیا را داشته باشند، باید در امتحانات کالج سلطنتی پزشکان و جراحان کانادا، نمره ی قبولی کسب کنند.

وظایف: در بخش های مختلف عمل های جراحی، خدمات پزشکی و آزمایشگاهی، مشغول به کار می شوند.

کانادا پزشک
  • دبی: مدیر عامل (۱۹۱۰۰۰ £)

برای کسب این پست، مدرک دانشگاهی از رشته ی مدیریت کسب و کار و یا امور مالی، ضروری است.

وظایف: مدیر عامل ها باید روی عملکرد درست عملیات پولی و مالی شرکت های حسابداری و یا آی تی، نظارت کنند. علاوه بر این، استخدام و مدیریت کارکنان و گزارش سالانه ی نتیجه هم از وظایف دیگر آنهاست.

دبی مدیر عامل
نکات سفر برای افراد کم توان – قسمت اول
نکات سفر برای افراد کم توان – قسمت اول
چک لیست سفر و پیشنهاد غذا در مسافرت و طبیعت گردی
چک لیست سفر و پیشنهاد غذا در مسافرت و طبیعت گردی
آموزش زبان تایلندی در سفر
آموزش زبان تایلندی در سفر
نکات طلایی برای خانم هایی که می خواهند تنهایی سفر خارجی بروند!
نکات طلایی برای خانم هایی که می خواهند تنهایی سفر خارجی بروند!

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code