بلیط هواپیما

چمدانی که تبدیل به میز کار شما می‌شود

چمدان آلمینومی Samsara

دیگر مجبور نیست دفتر کار خود را ترک کنید، چراکه همیشه با شما خواهد بود!

Samsara، چمدان آلمینیومی جدیدی که جدیداً‌ وارد بازار شده،‌ مخصوص مسافرانی است که زیاد سفر می کنند و در عین حال می خواهند به کارهای خودشان هم در طول سفر و جاده حتماً‌ برسند. این چمدان بسیار سبک است و سطح بالای آن کاملاً‌ صاف است تا لپ تاپ خود را روی آن قرار دهید. ولی این تمام ماجرا نیست،‌ این چمدان آلمینیومی چند پورت برق دارد که از طریق آن می توانید تمام دستگاه های خود را شارژ‌ کنید.

چمدان آلمینیومی

این شرکت بیان کرده که چمدان های Samsara در رنگ های نقره ای روشن و مشکی مات عرضه خواهند شد و جنس آن ها آلیاژی از آلمینیوم است که شامل تیتانیوم،‌منیزیم و زینک می شود و به همین خاطر بسیار سبک، قابل حمل و حتی مقاوم در برابر آتش است.

همراه این چمدان یک اپلیکیشن همراه هم ارائه می شود که با استفاده از آن می توانید مسافت و یا هشدار هنگام بازشدن را تنظیم کنید. یعنی اگر از چمدان خود دور شدید و کسی آن را بدون اجازه ی شما باز کرد، از طریق هشدار متوجه شوید. از طریق این نرم افزار شما همچنین می توانید مقدار باتری موجود در چمدان را مشاهده کنید.

این شرکت ادعا می کند که طراحی چرخ های چمدان هم جدید و منحصر به فرد است. طبق گفته های آن ها، این چرخ ها نه تنها حمل و نقل را آسان‌تر می کنند، بلکه ۴ لیتر حجم هم به چمدان اضافه می کنند. بنابراین ظرفیت کلی چمدان برابر با ۳۸ لیتر است.

چمدان آلمینیومی

این چمدان آلمینیومی جدید و جالب ۶۹۰ دلار قیمت دارد. تا کنون این شرکت ۱۵۰،۰۰۰دلار از این چمدان فروخته است؛‌ ده برابر هدف اولیه آنها که ۱۵۰۰۰ دلار بود. بنابراین هیچوقت قدرت خلاقیت و کارآیی را دست کم نگیرید. بخصوص وقتی که بحث صعنت هواپیمایی مطرح باشد.

علاوه بر این، همانطور که گفته شد، این چمدان از آلمینیوم ساخته شده که کاملاً‌ قابل بازیافت است و هیچ محدودیتی در تعداد بازیافت های آلمینیوم وجود ندارد و در هر مرتبه ی بازیافت تنها ۵٪ از کل انرژی مورد نیاز برای ساخت مصرف می شود. بنابراین،‌ این چمدان را دوست‌دار محیط زیست هم می توان نماید.

چمدان آلمینیومی

برخی از ویژگی های این چمدان:

هشدار دادن به شما وقتی که چمدان بیش از مسافتی تعریف شده از شما دور شود

هشدار دادن به شما وقتی چمدان بدون اجازه و دور از چشمتان باز شود

چراغ داخل چمدان که در تاریکی هم به راحتی وسایل خودتان را پیدا کنید

باطری همراه که می تواند گوشی های شما را تا ۱۰ مرتبه شارژ کند

پشتیبانی از USB-C

طراحی خلاقانه و کاملاً‌ صاف سطح بالایی چمدان که امکان استفاده به عنوان میز را به شما می دهد

طراحی منحر به فرد چرخ ها:‌ طراحی دو مجموعه چرخ خاص که هم توانایی حمل و نقل چمدان بالاتر می رود،‌ هم فضای اضافی به چمدان می دهد

وجود جاهای مختلف داخل چمدان تا وسایل را دسته بندی شده و کاملاً‌ منظم بچینید.

با استفاده از این نرم افزار گوشی خود را تبدیل به بی‌سیم کنید
با استفاده از این نرم افزار گوشی خود را تبدیل به بی‌سیم کنید
سرانجام کانال های تلگرام
سرانجام کانال های تلگرام
اپل و مخاطرات محیط زیستی
اپل و مخاطرات محیط زیستی
گوگل مپس یا دیگر اپلیکیشن های مسیریابی در اندروید؟!
گوگل مپس یا دیگر اپلیکیشن های مسیریابی در اندروید؟!