حساب کاربری
 • Language
   • فارسی فارسی
   • انگلیسی ENGLISH

بلیط هواپیما

تاریخ برگشت
مسافر
1بزرگسال ، اکونومی
1بزرگسال (12+)
0کودک 2 تا 12 سال
0نوزاد 0 تا 2 سال
بدون انتظار، هر هتلی که می خوای رزرو کن!
تاریخ خروج
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال،
تاریخ برگشت
تاریخ برگشت
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال , اکونومی
تور های پیشنهادی الی گشت
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال،
در سفر فوق العاده، خودتو بیمه کن !
تاریخ برگشت
مسافران
1بزرگسال 0کودک 0نوزاد
1بزرگسال (12+)
0کودک 2 تا 12 سال
0نوزاد 0 تا 2 سال
ممنون، متوجه شدم
1تعیین پرواز رفت و برگشت یا یکطرفه
2انتخاب شهر / فرودگاه مبدا و مقصد
3مشخص کردن تاریخ پرواز

خرید بلیط هواپیما

بلیط هواپیما را به آسانی رزرو کنید!

بلیط هواپیما را به آسانی رزرو کنید!

در صفحه خرید بلیط هواپیما الی گشت، به آسانی پرواز خود را تنها با چند کلیک و در کسری از ثانیه رزرو کنید.
به منظور خرید آنلاین بلیط هواپیما در الی گشت بسیار ساده است، تنها کافیست مبدا و مقصد خود را چه در سفرهای داخلی و یا سفرهای خارجی انتخاب کنید، سپس اقدام به انتخاب تاریخ دقیق رفت و برگشت خود و تعداد مسافران و انتخاب نوع پرواز (اکونومی یا بیزینس کلاس) نوع ایرلاین پرواز خود را انتخاب نمایید، سپس در مرحله رزرو بلیط، اطلاعات و مشخصات همراهان خود را وارد نمایید و سپس پس از پرداخت با کارت عضو شتاب در همان لحظه بلیط هواپیمای خود را دریافت نمایید.

بلیط هواپیما لحظه آخری

بلیط هواپیما لحظه آخری

رزرو پرواز لحظه آخری داخلی و خارجی ، نامی آشنایی است که بارها به گوشتان خورده است، برای مثال : بلیط هواپیما تهران کیش تنها 200 هزارتومان! بله قیمت بلیط پروازهای لحظه آخری ارزان تر از قیمت بلیط هواپیما عادی می باشند. در صورتی که صندلی های یک هواپیما در مسیری چارتر شده باشد در صورت عدم فروش صندلی های فوق، فروش بلیط هواپیما با نرخ پایین تری ارائه می گردد، حتما به این نکته توجه داشته باشید برای سفر با بلیط های لحظه آخری، تقریباً هر زمان می بایست آماده باشید چراکه ممکن است ساعاتی بیش به پروازتان نمانده باشد. علاوه بر اینها، معمولاً برای اینکه یک بلیط لحظه آخری ارزان گیر بیاورید باید قید سفر در ایام پر سفر (نوروز و تعطیلات رسمی) را بزنید. در عوض ممکن است در فصلهای کم سفر، بلیطی حتی ارزانتر از بلیط اتوبوس نصیبتان شود!
هم اکنون می توانید با جستجوی بلیط هواپیمای مسیر مورد نظر خود، در صورت موجود بودن بلیط هواپیما لحظه آخری نسبت به رزرو آن اقدام کنید. نکته قابل توجه آن است که بلیط لحظه آخری برای پروازهای داخلی و خارجی نیز امکان رزرو را دارا می باشند.

خرید بلیط هواپیما ارزان

خرید بلیط هواپیما ارزان

همیشه خرید بلیط هواپیما با قیمت مناسب یکی از مهم ترین دغدغه های ما جهت تهیه بلیط هواپیما داخلی و خارجی می باشد، اینکه در چه زمانی می توانیم بلیط ارزان هواپیما تهیه کنیم؟ پاسخ این سوال این است که قیمت بلیط هواپیما را در لحظه باید جستجو کرد و با توجه به خالی بودن فروش آن مقصد و یا در برخی از زمان های پروازی قیمت پایین تری را می توان انتخاب کرد.
ممکن است حتی بلیط ارزان هواپیما را در بلیط های سیستمی پیدا کنید که ارزان تر از بلیط های چارتری نیز باشد. اینکه چه نوع بلیطی ارزانتر از دیگری است بیشتر بستگی به شرایط زمانی دارد و این شرایط زمانی است تعیین می کند که چه نوع بلیطی ارزانتر از دیگری باشد. اگر در زمانی به سر می بریم که مسافرتهای زیادی انجام می شود مثل برخی تعطیلات یا مناسبتهای خاص، بلیط ارزان هواپیما در مورد بلیط چارتر و سیستمی فرقی نمی کند اما در زمان هایی که تردد مسافر زیاد نیست بلیط هواپیما ارزان در مورد بلیط های چارتری جلب توجه بیشتری می نماید.

خرید بلیط هواپیما چارتری

خرید بلیط هواپیما چارتری

خرید بلیط هواپیما چارتری نیز یکی دیگر از کلمات پر تکراری است که احتمالا به گوشتان خورده است، بسیاری از افراد که سفرهای زیادی در طول هفته و ماه انجام می دهند عموما نیز پیشنهاد پرواز چارتری را به دیگران می دهند چراکه بلیط هواپیما چارتری عموما ارزان تر از بلیط های سیستمی است. دلیل آن نیز تغییرات نرخ بلیط چارتری است که هرچه به تاریخ پرواز نیز نزدیک تر می شوید بلیط چارتر آن پرواز ارزان تر خواهد بود.
حال اگر به دنبال بلیط هواپیما چارتری هستید هم اکنون می توانید با جستجوی بلیط هواپیمای خود در مقصد مورد نظر پایین ترین قیمت و نرخ آن را در الی گشت مشاهده و انتخاب کنید. خرید بلیط پرواز های داخلی و خارجی آن هم از نوع چارتری نیز آنلاین می باشند و تفاوتی در روند رزرو آن وجود ندارد.
در سایت الی گشت ، نوع بلیط پرواز شما اعم از سیستمی، چارتری و یا لحظه آخری مشخص می گردد و طی فرآیند خرید به صورت آنلاین به شما راهنمایی داده می شود. همچنین به این نکته توجه داشته باشید که در 24 ساعت شبانه روز می توانید از خدمات پشتیبانی تلفنی 8540-021 جهت خرید بلیط هواپیما با الی گشت در ارتباط باشید.


خرید بلیط هواپیما سیستمی

بلیط های سیستمی اغلب قیمت های ثابتی دارند و برخلاف بلیط های چارتر که قیمت آنها زیاد بالا و پایین می رود، معمولا قیمت بلیط سیستمی چندان تغییر نمی کند و عموما ثابت است. البته در روزهای نزدیک به زمان پرواز، قیمت بلیط هواپیما سیستمی نیز گاهی کم یا زیاد می شود و نوساناتی را تجربه می کند. به هر حال اگر دنبال بلیط ارزان هواپیما هستید احتمال کمتری وجود دارد که با خرید بلیط سیستمی به هدف خود برسید.
خرید بلیط سیستمی نسبت به خرید بلیط چارتر مزایایی دارد. شما می توانید از هفته ها قبل از سفر بلیط خود را خریداری کنید و در صورتی که مجبور به کنسل کردن بلیط شدید، با پرداخت جریمه، بدون هیچ نگرانی، باقی پول خود را استرداد کنید.در سایت الی گشت می توانید در هر زمان اقدام به خرید بلیط سیستمی نمایید و آن را رزرو کنید.
با الی گشت به تمامی نقاط دنیا به راحتی سفر کنید، تنوع بالای پرواز یکی از مهم ترین گزینه هاست که در سایت رزرو آنلاین بلیط هواپیما الی گشت شما می توانید بیش از 900 ایرلاین را مشاهده و انتخاب نمایید و همچنین از نظر قیمت پرواز، نوع پرواز اقدام به رزرو نمایید.

خرید بلیط هواپیما سیستمی

خرید مطمئن بلیط هواپیما داخلی و خارجی

خرید مطمئن بلیط هواپیما داخلی و خارجی

اینکه از کجا بلیط هواپیمای خود را با اطمینان خریداری کنیم؟ سوالی است که در ذهن بیشتر مسافران داخلی و خارجی مطرح است. پرواز یکی از مهم ترین گزینه های یک سفر است، کیفیت پرواز، نوع پرواز، نوع ایرلاین و خدمات دهی آنان از یک سو، از سوی دیگر جامع بودن آن سایت از تمامی ایرلاین ها و پرواز های داخلی و خارجی با بهترین قیمت نیز یکی از مهم ترین گزینه های خرید بلیط هواپیما به شمار می آید.
با الی گشت به تمامی نقاط دنیا به راحتی سفر کنید؛ تنوع بالای پرواز یکی از مهم ترین مواردی است که در سایت رزرو آنلاین بلیط هواپیما الی گشت در اختیار شما قرار داده شده است. شما می توانید از میان بیش از 900 ایرلاین پرواز مورد نظرتان را انتخاب نمایید.

مزایای خرید بلیط هواپیما از الی گشت

 • خرید بلیط پرواز داخلی به اقصی نقاط کشور از جمله مشهد، کیش، اصفهان، تهران، اهواز و...
 • بلیط پرواز خارجی به سراسر جهان از جمله استانبول، آنتالیا، آنکارا، دبی، بانکوک، پکن، ونکوور و...
 • امکان رزرو اینترنتی بلیط پرواز با تنوع بیش از 900 ایرلاین از جمله هواپیمایی ماهان، ایران ایر، معراج، تابان، ترکیش ایرلاین، اطلس جت، الامارات، هواپیمایی الاتحاد، قطر ایرویز، ایرفرانس، کی ال ام و...
 • امکان خرید خدمات به همراه بلیط شامل ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی، اخذ ویزا، خدمات تشریفات فرودگاهی
 • امکان انتخاب فرودگاه مورد نظر در مقصد
 • مشاهده مدت زمان هر کدام از پرواز ها
 • انتخاب کلاس پروازی اکونومی، بیزینس و یا فرست کلاس
 • تعیین تعداد توقف در طول مسیر
 • مشاهده پرواز ها در هر مقطع زمانی شبانه روز

1

جستجوی بلیط هواپیما

در قسمت جستجو، گزینه بلیط هواپیما را انتخاب نمایید؛ در فرم جستجو، اطلاعات مقصد، تاریخ رفت و برگشت و تعداد مسافران را وارد نموده و دکمه جستجو کلیک کنید.

2

انتخاب و رزرو بلیط هواپیما

پس از بارگذاری لیست کاملی از پرواز ها، با مرتب سازی براساس مبلغ، ساعت پرواز و یا تعداد توقف در مسیر، آنها را مقایسه نموده و پس از مشاهده جزئیات هرکدام بهترین انتخاب را داشته باشید.

3

دریافت بلیط هواپیما در لحظه

پس از کلیک روی دکمه «رزرو بلیط»، در فرم مربوطه مشخصات کامل مسافران را وارد نموده و پس از پرداخت اینترنتی فاکتور، بلافاصله بلیط برای شما صادر و به ایمیلتان ارسال خواهد شد.

پروازهای خارجی

سوالات متداول