بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
بلیط هواپیما
تهران, همه فرودگاه ها
آگرا, همه فرودگاه ها
...
...
بلیط هواپیما آگرا

بلیط هواپیما آگرا

سوالات متداول

شهر آگرا تنها یک فرودگاه محلی دارد که برای پرواز های داخلی هند بسیار مناسب است و از فرودگاه دهلی به آن، پرواز های متعددی هر روز انجام می شود.
فرودگاه آگرا در محدوده 10 کیلومتری مرکز شهر و در ناحیه جنوب غربی آن قرار گرفته است. در نتیجه با تاکسی در مدت زمان 30 دقیقه به خیابان مهاتما گاندی در مرکز شهر خواهید رسید.
پرواز مستقیمی از ایران برای فرودگاه محلی آگرا انجام نمی شود. اغلب پرواز های هند به فرودگاه بین المللی دهلی انجام می شود و ادامه مسیر تا آگرا را می بایست زمینی یا با پرواز داخلی طی کنید.
بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما هند و سفر به آگرا فصل پاییز و زمستان است؛ آن هم زمانی که با برگزاری جشنواره های متعدد در آب و هوای معتدل آگرا روبرو هستید.
قیمت بلیط هواپیما به مقصد شهرهای هند، از ماه اردیبهشت کاهش پیدا می کند و در نهایت در تابستان کمترین قیمت را دارد. در این بازه زمانی می توانید بلیط ارزان آگرا را خریداری نمایید.
از فرودگاه محلی آگرا با تاکسی، ریکشاو، اتوریکشاو یا اتوبوس می توانید خود را به مرکز شهر برسانید. طی کردن این مسافت، بین 20 تا 30 دقیقه زمان می برد.
بله. برای سفر به هند و شهر آگرا می بایست بلیط رفت و برگشت دهلی را همزمان خریداری کنید. همچنین می بایست از دهلی به صورت زمینی یا با پرواز داخلی به سمت آگرا بروید.
با چهار روش می توانید بلیط آگرا را ارزان تر بخرید. نخست اینکه بلیط رفت و برگشت هند و سپس پرواز داخلی دهلی به آگرا را همزمان خریداری کنید. رزرو هتل و خرید بلیط هواپیما را در یک زمان و از یک آژانس مسافرتی انجام دهید. دیگر اینکه حداقل 1 ماه قبل از سفر، بلیط هواپیما خود را تهیه کنید. روش آخر هم خرید بلیط هواپیما در روزهای غیر از تعطیلات، فستیوال ها یا فصل مملو از گردشگر آگرا است.