بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
بلیط هواپیما
شهر یا فرودگاه مبدا
شهر یا فرودگاه مقصد
...
...

خرید بلیط هواپیما چارتر

دریافت بلیط هواپیما

دریافت آنلاین بلیط هواپیما چارتر

پشتیبانی 24 ساعته الی گشت

پشتیبانی 24 ساعته الی گشت

خرید اینترنتی بلیط از تمامی ایرلاین‌ها

خرید اینترنتی بلیط از تمامی ایرلاین‌ها

جستجو و مقایسه بلیط  تهران

جستجو و مقایسه بلیط چارتر

سوالات متداول
قیمت بلیط هواپیما چارتر کاملا بستگی چارترکننده دارد و وقتی قیمت ها کاهش می یابد که زمان کمی به پرواز باقی مانده و تعداد زیادی صندلی خالی وجود داشته باشد؛ اما بلیط هواپیما سیستمی همواره ثابت است.
برخلاف اینکه قیمت بلیط هواپیما سیستمی برای کودکان ارزان محاسبه می شود، در بلیط چارتر قیمت برای کودکان برابر با قیمت بلیط بزرگسالان است.
به طور معمول چارترکنندگان اقدام به ارائه پروازهای چارتر برای مسیرهای پر رفت و آمد می نمایند، پیدا کردن بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چارتر خود یک نکته بسیار مهم است. برای مثال در ماه اردیبهشت به دلیل تعطیلات نوروز تقاضای کمتری برای سفر وجود دارد، از همین رو یک الی دو ماه بعد از نوروز بهترین زمان برای خرید بلیط چارتر است.
کنسلی بلیط چارتر مطابق با شرایط و قوانینی که چارترکننده تعریف کرده است، تعیین می شود. بنابراین شرایط شرایط کنسلی بلیط هواپیما چارتر به ازای هر ایرلاین متغیر است.
این اصلاح در واقع به مسافری که از پرواز خود جا مانده است اطلاق می گردد؛ لازم به ذکر است در صورتی که از پرواز چارتر خود جا بمانید یا در محدوده 24 ساعت مانده به پرواز بلیط خود را کنسل کنید، بلیط شما No-Show محسوب می شود.
حداکثر بار مجاز در پرواز چارتر داخلی 20 کیلوگرم و برای پروازهای چارتر خارجی معمولا 30 است؛ در صورتی که مسیر پرواز شما به سمت آمریکا و کانادا باشد متوسط بار مجاز 2 تا 23 کیلوگرم است.