بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
بلیط هواپیما
تهران, همه فرودگاه ها
جیپور, همه فرودگاه ها
...
...
بلیط هواپیما جیپور

بلیط هواپیما جیپور

سوالات شما

شهر صورتی رنگ جیپور تنها یک فرودگاه بین المللی دارد که تمامی پرواز های داخلی و بین المللی به مقصد آن انجام می گیرد.
فرودگاه جیپور در فاصله 13 کیلومتری این شهر قرار گرفته است و با تاکسی نهایتاً بعد از 20 دقیقه رانندگی، به مرکز شهر و محل اقامت خود می رسید.
پرواز مستقیمی از ایران برای فرودگاه جیپور انجام نمی شود. اغلب پرواز ها به فرودگاه بین المللی جیپور با یک یا دو توقف در طول مسیر انجام می شوند که مدت زمان سفر را طولانی تر می کنند.
بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما هند و سفر به جیپور فصل پاییز و زمستان است؛ زمانی که با جشنواره های متعدد و آب و هوایی معتدل در جیپور روبرو هستید.
قیمت بلیط هواپیما جیپور در ماه های اردیبهشت تا شهریور کاهش می یابد. در این بازه زمانی می توانید بلیط ارزان هند و جیپور را خریداری نمایید.
پرواز جیپور از شهر تهران و با یک توقف در طول مسیر، بیش از یک روز زمان می برد. بنابراین گاهی بهتر است که ابتدا پرواز مستقیم تهران به دهلی را خریداری کنید و در نهایت برای ادامه مسیر تا جیپور، پرواز داخلی هندوستان را بگیرید. پرواز مستقیم تهران به دهلی 3 ساعت زمان می برد و پرواز داخلی دهلی به جیپور نیز یک ساعت طول می کشد.
هنگامی که از فرودگاه جیپور بیرون بیایید، ایستگاه های ویژه کرایه تاکسی، اتوریکشاو یا اتوبوس را خواهید یافت. با هر یک از این وسایل حمل و نقل تا مرکز شهر جیپور نیم ساعت رانندگی خواهید داشت.
بله. برای سفر به هند و شهر جیپور می بایست بلیط رفت و برگشت دهلی را همزمان خریداری کنید و در نهایت از دهلی به سمت جیپور بروید.
با سه روش می توانید بلیط جیپور را ارزان تر بخرید. نخست اینکه بلیط رفت و برگشت هند و رزرو هتل در جیپور را همزمان انجام دهید. دیگر اینکه حداقل 3 ماه قبل از سفر بلیط هواپیما هند خود را تهیه کنید. روش آخر هم خرید بلیط هواپیمای دهلی و در نهایت سفر به جیپور در روزهای غیر از تعطیلات، فستیوال ها یا فصل مملو از گردشگران است.