بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
...
...

سوالات متداول

برای سفر به آگرا می بایست ویزای الکترونیک هند را داشته باشید. برای دریافت ویزای الکترونیک باید اصل پاسپورت با حداقل 6 ماه و 10 روز اعتبار، کپی شناسنامه، یک قطعه عکس به ابعاد 5*5 یا 6*4، فرم مشخصات پر شده و کپی از ویزای هند قبلی را ارائه دهید.
برای خرید تور آگرا بهتر است که بین یک تا سه ماه زودتر از شروع سفر اقدام نمایید. هر چه زودتر تور آگرا هند را خریداری کنید، قیمت های مناسب تری خواهید پرداخت.
در تور مثلث طلایی الی گشت از میان هتل های متنوع آگرا، محل اقامت خود را مشخص می کنید. بلیط رفت و برگشت مستقیم به دهلی با ترانسفر بین شهری تا شهر آگرا فراهم شده است. همچنین ترانسفر فرودگاهی، صدور ویزای هند، وعده های صبحانه و ناهار، بیمه مسافرتی، پشتیبانی 24 ساعته، راهنمای فارسی زبان و گشت های متنوع شهری خواهید داشت.
ارزان ترین تور آگرا را در فصل بهار و تابستان پیدا می کنید. در این زمان، قیمت رزرو هتل در آگرا و بلیط هواپیما هند کاهش پیدا می کند و از تعداد گردشگران در این شهر کاسته می شود.
بهترین زمان برای سفر به هند و خرید تور آگرا، نیمه دوم سال است. از ماه مهر تا اواسط فروردین این شهر مملو از گردشگران، فستیوال های رنگارنگ و آب و هوایی عالی برای بازدید از جاذبه هاست. بنابراین رزرو تور آگرا خود را مصادف با این ماه ها انجام دهید.
در آگرا تنها مراکز خرید مدرن نیستند که مملو از گردشگرند؛ بازارهایی مانند بازار راجا کی ماندی، سادار، ناولخا، نهرو و کیناری هر کدام برای خرید سوغاتی مناسب هستند. اومکس ودینگ، تی دی آی، آشوک کاسموس مال و پسیفیک تاج نیز از جمله مراکز خرید مدرن آگرا به شمار می آیند.
آگرا را با تاج محل می شناسند اما در این شهر جاذبه های بی نظیر دیگری هم یافت می شود. باغ مهتاب، آگرا فورت، تاج محل کوچک، مقبره اکبر و رودخانه یامانا، از بهترین جاهای دیدنی آگرا هستند.
جیپی پالاس (Jaypee Palace) و کلارکس شیراز (Clarks Shiraz) دو هتل محبوب در آگرا هستند که برای اقامت در آن ها بایستی از مدت ها قبل اتاق خود را رزرو کنید.