بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
...
...

سوالات متداول

برای سفر به جیپور می بایست اصل پاسپورت با حداقل 6 ماه و 10 روز اعتبار خود را برای دریافت ویزای الکترونیک هند ارائه دهید. همچنین باید کپی شناسنامه از تمامی صفحات، یک قطعه عکس به ابعاد 5*5 یا 6*4، فرم مشخصات پر شده، کپی از ویزای هند قبلی و اسکن صفحه اول پاسپورت را، به همراه داشته باشید.
برای خرید تور جیپور بهتر است که بین یک تا سه ماه زودتر از شروع سفر اقدام نمایید. هر چه زودتر تور خود را خریداری کنید، قیمت های مناسب تری خواهید پرداخت.
در تور جیپور الی گشت از میان هتل های متنوع جیپور، محل اقامت خود را مشخص می کنید. بلیط رفت و برگشت مستقیم به دهلی با ترانسفر بین شهری تا شهر جیپور و آگرا خواهید داشت. همچنین ترانسفر فرودگاهی، صدور ویزای هند، وعده های صبحانه و ناهار، بیمه مسافرتی، راهنمای فارسی زبان و گشت های شهری متنوع خواهید داشت.
ارزان ترین تور جیپور را در فصل بهار و تابستان پیدا می کنید. در این زمان، قیمت هتل و بلیط هواپیما هم کاهش پیدا می کند و از تعداد گردشگران در این شهر کاسته می شود.
بهترین زمان برای سفر به هند و خرید تور جیپور، نیمه دوم سال است. از ماه مهر تا اواسط فروردین این شهر مملو از گردشگران، فستیوال های رنگارنگ و آب و هوایی عالی برای بازدید از جاذبه هاست.
در جیپور تنها مراکز خرید مدرن نیستند که جذابیت دارند؛ در این شهر بازارهای رنگارنگی پر از سوغاتی های هند وجود دارد. برای خرید سوغاتی های هند می توانید به بازارهای جوهری، تبتی، تریپولیا، نهرو یا چاندپوله بروید. مراکز خرید متروپولیتن مال، پینک اسکوئر، تجارت جهانی و سیتی مال برای دیگر محصولات مخصوصاً برندها در جیپور مشهور هستند.
جاذبه های صورتی رنگ این شهر با نام های کاخ شهر، هوا محل، جانتار مانتار، موزه آلبرت هال، جال محل، قلعه آمبر و جاگار شناخته می شوند. در سفر به هند تماشای دیدنی های جیپور را از دست ندهید.
بیشتر هتل های جیپور برای اقامت جزو بهترین گزینه ها هستند. هتل هایی مانند رامباغ پالاس (Rambagh Palace Hotel)، کراون پلازا (Crowne Plaza Jaipur)، پارک این (Park Inn Jaipur)، رویال ارکید (Royal Orchid Hotel) و ایبیس (Ibis Jaipur) نام بعضی از بهترین هتل های جیپور بوده که برای اقامت مناسب اند.