بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
...
...

سوالات شما

برای سفر به مالدیو تا یک هفته نیاز به گرفتن ویزا نیست و تنها لازم است که گذرنامه ای معتبر با اعتبار حداقل 7 ماهه را ارئه نمایید.
پیشنهاد می کنیم حداقل ۱ ماه قبل از سفر، تور مالدیو را خریداری کنید. هرچه زودتر اقدام به خرید نمایید، هزینه سفرتان کم تر خواهد شد.
با خرید تور مالدیو الی گشت می توانید از خدمات و امکاناتی از جمله ترانسفر فرودگاهی، گشت شهری، بیمه مسافرتی و خدمات CIP بهره مند شوید. پرداخت ریالی و انتخاب هتل دلخواه از دیگر مزایای تور مالدیو الی گشت هستند.
از ماه می تا نوامبر (از اواسط اردیبهشت ماه تا اواسط آذر ماه) بهترین زمان برای سفر ارزان به مالدیو هستند. با توجه به گرمای آب و هوا و همچنین بارش های موسمی قیمت ها ارزان تر است.
بهترین زمان سفر به مالدیو در طول ماه های دسامبر تا آپریل (از اواسط آذر تا اواسط اردیبهشت سال آتی) است.
در مالدیو مراکز و خیابان های خرید هیجان انگیز بسیاری وجود دارد که از بهترین هایشان باید به مراکز خرید آیلند، لِکات، ماژه ماگو، سنترو مال، بوتیک نالا و بازارهایی همچون بازارچه محلی ماله و بازار خیابانی مجیدهی ماگو اشاره کرد.
مسجد جامع ماله، ساحل مصنوعی ماله، موزه ملی، جزیره مافوشی، ساحل درخشان جزیره وادهو، جزیره باآتول و خانه وال مالدیو مشهورترین جاذبه های گردشگری مالدیو هستند.