تور مجازی استانبول: بازدید از پایتخت بی نظیر ترکیه

با ما به تماشای تور مجازی استانبول، یکی از زیباترین شهرهای خاورمیانه بنشینید. پایتخت ترکیه، شهری است تاریخی با حال و هوایی متفاوت از هر شهر دیدنی دیگر. این جذابیت بی نظیر، استانبول را به یکی از محبوب ترین مقصد توریستی برای ایرانیان تبدیل کرده است. تعداد زیادی از هموطنانمان هر سال به این شهر زیبا سفر می کنند تا از زیبایی بی نظیر آن لذت ببرند. در این مطلب از مجله گردشگری الی گشت، سفری به این شهر دیدنی خواهیم داشت.

جاذبه های دیدنی متعدد استانبول برای بسیاری از ما آشنا است. مسجد ایاصوفیه، کاخ توپکاپی، برج گالاتا، کاخ دولماباهچه و مسجد آبی بناهای تاریخی استانبول هستند که هر کدام جذابیتی بی نظیر و منحصر به فرد دارند. در کنار این بناها، می توان از تنگه بسفر به عنوان جاذبه طبیعی بی نظیری در دل استانبول اشاره کرد که هر گردشگری باید از آن دیدن کند. در این تور مجازی به تمام این جاذبه های استانبول سر خواهیم و زد و از آنها دیدن می کنیم.

شهر استانبول مقصدی مناسب برای گردشگرانی است که قصد خرید دارند. بزرگترین بازار جهان که در این شهر قرار دارد، پر از حجره هایی است که سوغات هایی بی نظیر را عرضه می کنند. از طرف دیگر، خیابان استقلال و مراکز خرید متعدد استانبول از جمله مکان هایی است که بسیاری از مسافران ایرانی به آنها مراجعه می کنند.

با ما به تماشای تور مجازی استانبول بنشینید.از مناظر دیدنی، سبک زندگی و بناهای تاریخی آن دیدن کنید و لحظه های بی نظیر آن را تجربه کنید. با دیدن این تور مجازی می توانید خود را در گوشه گوشه شهر استانبول تصور کنید و در انتهای دیدن این ویدئو، قطعا حسی متفاوت خواهید داشت.

هرچند دیدن جاذبه های این تور مجازی از نزدیک بسیار دلنشین تر است، اما تماشای این تور نیز تجربه ای جذاب برای کسانی خواهد بود که در حال حاضر به هر دلیلی نمی توانند به تماشای این شهر جذاب بروند.الی گشت شما را به دیدن این تور مجازی استانبول، یکی از پرطرفدارترین مقصدهای توریستی دعوت می کند.

رزرو تور استانبول

افتتاح عریض‌ترین پل معلق جهان در استانبول
افتتاح عریض‌ترین پل معلق جهان در استانبول
معرفی هتل ۴ ستاره گرند هیلاریوم در استانبول
معرفی هتل ۴ ستاره گرند هیلاریوم در استانبول
خرج و برج گذران زندگی در شهرهای ترکیه(بخش اول)
خرج و برج گذران زندگی در شهرهای ترکیه(بخش اول)
استانبول را در چند دقیقه تماشا کنید + ویدئو
استانبول را در چند دقیقه تماشا کنید + ویدئو

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code