حساب کاربری
 • Language
   • فارسی فارسی
   • انگلیسی ENGLISH

پرواز + هتل

تاریخ برگشت
مسافر
1بزرگسال ، اکونومی
1بزرگسال (12+)
0کودک 2 تا 12 سال
0نوزاد 0 تا 2 سال
بدون انتظار، هر هتلی که می خوای رزرو کن!
تاریخ خروج
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال،
تاریخ برگشت
تاریخ برگشت
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال , اکونومی
تور های پیشنهادی الی گشت
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال،
در سفر فوق العاده، خودتو بیمه کن !
تاریخ برگشت
مسافران
1بزرگسال 0کودک 0نوزاد
1بزرگسال (12+)
0کودک 2 تا 12 سال
0نوزاد 0 تا 2 سال
ممنون، متوجه شدم
1با انتخاب گزینه بلیط هواپیما + هتل تور دلخواهتان را بدون محدودیت در انتخاب پرواز، هتل و خدمات مسافرتی طراحی و خریداری کنید
2انتخاب شهر / فرودگاه مبدا و مقصد
3مشخص کردن زمان رزرو هتل و مدت اقامت
4تعیین تعداد مسافران هر اتاق
ممنون، متوجه شدم
1بسته های سفر، پیشنهادهای ویژه اِلی گشت هستند که شامل پرواز، هتل، ویزا، ترانسفر و سایر خدمات می باشند.
2انتخاب تور
3انتخاب تاریخ تقریبی رفت و برگشت
4تعیین تعداد مسافران هر اتاق

رزرو اینترنتی همزمان پرواز با هتل

تور های لحظه آخری با الی گشت

بهترین قیمت تور های داخلی و خارجی با الی گشت

برترین تور های ارزان قیمت با الی گشت

رزرو اینترنتی همزمان پرواز و هتل

رزرو اینترنتی همزمان پرواز و هتل

بلیط هواپیما و رزرو هتل را تنها با ورود یک تاریخ سفر انتخاب کنید
الی گشت قابلیت رزرو اینترنتی همزمان پرواز با هتل را برای شما فراهم کرده است تا بتوانید به دلخواه خود به هر نقطه از جهان سفر کنید. به دنبال خرید تور هستید و در میان تورهای خارجی نتیجه دلخواه خود را نیافته اید؟ یا به دنبال خرید تور ارزان هستید؟ دیگر نگران هماهنگی هتل و پرواز برای سفر خود نباشید! در واقع برای مسافرانی که به منظور تجارت یا اهداف مختلف سفر می کنند و نیازی به برخی از خدمات پکیج تور ندارند، امکان انتخاب «پرواز + هتل» ایجاد شده است. به طوری که هیچ محدودیتی در انتخاب هتل، پرواز و خدمات تور ندارید. شما براساس زمان مورد نظر، می توانید به صورت آنلاین، اقدام به خرید بلیط هواپیما، رزرو هتل و خدمات دیگر سفر نمایید. شما از تور ترکیبی سایت الی گشت می توانید برای تمامی مقاصد استفاده کنید.

خرید بلیط هواپیما چارتر به همراه هتل

خرید بلیط هواپیما چارتر به همراه هتل

در بسیاری از اوقات، خرید بلیط هواپیما چارتری به صرفه تر و ارزان تر از هواپیما سیستمی برای شما مسافران تمام می شود. همچنین برای سفر نیاز به محل اقامت نیز دارید. در این صورت بهترین گزینه ای که الی گشت پیش روی مسافران خود قرار می دهد، انتخاب گزینه «پرواز + هتل» است. برای پیدا کردن بلیط هواپیما چارتری با جستجوی بلیط هواپیمای خود در مقصد مورد نظر، پایین ترین قیمت و نرخ آن را در الی گشت مشاهده و انتخاب کنید. خرید بلیط پروازهای داخلی و خارجی نیز به صورت اینترنتی انجام می شود و تفاوت چندانی با روند رزرو پرواز ندارد. پس از انتخاب پرواز، نوع اتاق خود را در هتل مورد نظر انتخاب نموده و برای نهایی کردن خرید روی دکمه «رزرو تور» کلیک کنید. مشخصات مسافران را از روی شناسنامه یا پاسپورت وارد نموده و خریدار را هم مشخص کنید. پس از اتمام فرایند خرید تور، مشخصات بلیط هواپیما چارتری و هتل انتخابی برای شما ایمیل خواهد شد. مسافران الی گشت در جریان خرید تور پیشنهادی خود، می توانند خدمات دیگری مانند بیمه مسافرتی یا خدمات CIP را هم خریداری کنند. این خدمات راحتی و آسایش بیشتری در سفر برای مسافران به همراه می آورد.

امکان کنسل نمودن و استرداد بلیط هواپیما و هتل

امکان کنسل نمودن و استرداد بلیط هواپیما و هتل

شما می توانید با مقایسه و بررسی نتایج ارائه شده در تاریخ مورد نظر، مناسب ترین رزرو اینترنتی هتل خود را انتخاب کنید. برای تور ارزان به مقصد مورد نظر، قیمت هر اتاق در هتل های پیشنهادی را بررسی کنید و در نهایت به سراغ انتخاب پرواز بروید. در سایت الی گشت به شما امکان کنسلی هتل طبق قوانین همان اقامتگاه و تا یک روز قبل از سفر، داده شده است. برای اطلاع از شرایط کنسلی هتل مورد نظر خود، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. هنگام انتخاب اتاق روبروی نام آنها کلمه «قوانین کنسلی» را مشاهده می کنید. با کلیک روی این کلمه صفحه ای باز می شود که قوانین کنسل نمودن آن اتاق مشخص در هتل انتخابی را نمایش می دهد. در این صورت هنگام خرید با این قوانین آشنا می شوید. این قوانین توسط هتل مورد نظر تعیین می شود و الی گشت تنها اطلاع رسانی آن را به عهده دارد. بعضی از هتل ها برای کنسلی اتاق، جریمه دریافت می کنند و بعضی هیچ جریمه ای از مسافران نمی گیرند. شما مسافران در صورتی که از تاریخ سفر خود مطمئن نیستید، به سراغ اتاق هایی بروید که در قوانین کنسلی آن، بازگشت تمام هزینه پرداختی مسافران عنوان شده است. قوانین پرواز با کلیک روی علامت تعجب روبروی آن در پنجره ای جدید باز شده و می توانید قوانین کنسلی آن پرواز را قبل از خرید مطالعه کنید.

تغییر قیمت پرواز و هتل هنگام انتخاب

تغییر قیمت پرواز و هتل هنگام انتخاب

اگر به دنبال خرید تور ارزان هستید، پرواز و هتل را بر اساس کمترین قیمت، مرتب کنید. در این شیوه خرید، قیمت بلیط هواپیما و رزرو هتل را مشاهده خواهید نمود. سپس با تغییر پرواز می توانید مناسبترین پرواز رفت و برگشت را انتخاب نمایید. همچنین با انتخاب نوع هتل و اتاق در این گزینه، به مناسب ترین قیمت هتل در سایت الی گشت خواهید رسید. این روش، بهترین قیمت تور داخلی یا تور خارجی را برای سفر شما مقدور می سازد. در لیست هتل ها، پس از انجام جستجو، انواع هتل های سه ستاره، چهار ستاره و پنج ستاره را در صفحه رزرو هتل و پرواز برای شما نشان داده می شوند. مناسب با بودجه و سلیقه خود هتل خود را انتخاب کنید. از مزیت های این صفحه نشان دادن قیمت نهایی بلیط هواپیما رفت و برگشت به همراه هتل است. در نتیجه شما مسافران از مجموع قیمت تور خود مطلع خواهید شد. برای مشاهده قیمت پرواز نیز، می توانید روی دکمه «تغییر پرواز» کلیک کنید تا دیگر گزینه های پیش روی شما نشان داده شوند. تمامی پروازهای یک تاریخ سفر را به همراه قیمت، ایرلاین و ساعت پرواز مشاهده نمایید. پرواز مورد نظر خود را انتخاب کنید تا قیمت آن با قیمت هتل انتخابی شما در صفحه تور نمایان شود.


طراحی تور برای اکثر مقاصد جهان در الی گشت

مجموعه گردشگری الی گشت مجری تورهای خارجی همانند تور استانبول، تور دبی، تور آنتالیا، تور آنتالیا، تور کوش آداسی و تور ازمیر است. منظور از تور اروپا الی گشت برای کشورهای عضو شینگن یا غیرشینگن، تور فرانسه، تور ایتالیا، تور انگلیس، تور آلمان، دیگر کشورها و البته تور نمایشگاهی است. تور تمامی این مقصدها با انتخاب هتل و پرواز به سلیقه مسافران ساخته می شود. شهرهایی که پکیج مسافرتی ندارند و یا توری از طرف الی گشت برای آن مقصد برگزار نمی شود، ترکیب «پرواز و هتل» برای آن ها در نظر گرفته شده است. برای سفر به تمامی شهرهای ایران هم، امکان خرید «پرواز + هتل» وجود دارد. منظور از تور مشهد، تور کیش، تور قشم و هر مقصد دیگر در سایت الی گشت، خرید بلیط هواپیما و هتل در یک پرداخت اینترنتی است. مقصد مورد نظر خود را جستجو کنید تا هتل ها به همراه پروازهای پیشنهادی به نمایش درآیند. برای سفرهای خارجی یا داخلی انواع بلیط هواپیما سیستمی یا لحظه آخری را به انتخاب خودتان برگزینید. انواع هتل ها نیز در دسترس هستند.

طراحی تور برای اکثر مقاصد جهان در الی گشت

دریافت فاکتور خرید همزمان شامل بلیط هواپیما و واچر هتل

دریافت فاکتور خرید همزمان شامل بلیط هواپیما و واچر هتل

با انتخاب گزینه تور ترکیبی در سایت الی گشت می توانید بهترین و ارزانترین هتل و بلیط هواپیما را به صورت همزمان، رزرو و خریداری نمایید. بدون اتلاف وقت و هزینه زیاد و تنها با انتخاب تاریخ، مبدا، مقصد سفر و تعداد مسافران، مقدمات سفر خود را بسازید. به این ترتیب شما می توانید همزمان هتل و پرواز خودتان را از سایت الی گشت رزرو نمایید و دیگر در میان بی شمار گزینه انتخابی، گم نخواهید شد. پس از تکمیل فرم اطلاعات مسافران، به سامانه پرداخت فاکتور آنلاین، متصل می شوید و در انتها، با پرداخت آنلاین قیمت هتل و بلیط هواپیما به صورت ریالی، مشخصات کامل تور ترکیبی خریداری شده را در ایمیل خود دریافت می کنید.

1

پرداخت ریالی و رزرو پرواز + هتل

از مهم ترین مزیت های خرید تور از سایت الی گشت، پرداخت سریع و آسان است. شما با روش های مختلف، هم از طریق سایت الی گشت و هم از طریق تماس با کارشناسان ما، امکان پرداخت ریالی خواهید داشت.

2

صرفه جویی در هزینه ها با خرید تور ارزان

تعطیلات ایده آل خود را با بهترین هزینه برنامه ریزی کنید. از مهم ترین هزینه های سفر هتل و پرواز است. در تور ترکیبی الی گشت برای هر مقصدی همانند تور دبی، به سراغ پرواز ارزان و هتل ارزان دبی بروید. با خرید همزمان بلیط هواپیما و رزرو هتل از آژانس الی گشت، امکان مقایسه قیمت ها تنها در یک جستجو فراهم می شود. تور ارزان را به سلیقه خود در سایت الی گشت رزرو نمایید.

3

انتخاب های متنوع برای هر مقصد

چه برای سفرهای داخلی و چه تورهای خارجی به دنبال خرید بلیط هواپیما یا رزرو هتل باشید، صدها پیشنهاد در سایت الی گشت خواهید داشت. مبدا و مقصد خود را در سامانه «پرواز + هتل الی گشت» وارد نموده تا تمامی تورهای ترکیبی را مشاهده کنید. با مشاهده تمامی قیمت های تور، خرید خود را نهایی کنید.

مزایای رزرو همزمان پرواز و هتل از الی گشت

 • آنچه در روش رزرو اینترنتی همزمان پرواز و هتل حائز اهمیت است، اختیاری بودن انتخاب خدمات مسافرتی است. این گزینه می تواند در هزینه های سفر شما تأثیر چشم گیری داشته باشد.
 • امکان رزرو تور به اکثر مقاصد در جهان وجود دارد
 • انتخاب خدمات تور مسافرتی، اختیاری و به انتخاب مسافر است.
 • شما در سایت الی گشت می توانید برای هر نقطه از جهان بلیط هواپیما و هتل رزرو کنید و هر چه سریعتر برای سفرتان آماده شوید.
 • امکان برنامه ریزی سفر در هر زمان و از هر مکان میسر است.
 • هماهنگی سفر با شما خواهد بود؛ نه اینکه شما با سفر هماهنگ شوید.

سوالات متداول