بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
بلیط هواپیما رزرو هتل بلیط هواپیما پکیج مسافرتی قطار بیمه مسافرتی
جستجو
شهر یا فرودگاه مبدا
شهر یا فرودگاه مقصد
...
...

تور مسافرتی

سوالات متداول
در روش پرواز+هتل مسافران می توانند بر اساس شرایط خود اقدام به رزرو پرواز، هتل و دیگر خدمات مسافرتی مدنظرشان نمایند؛ این در حالی است که در تور های مسافرتی به دلیل برنامه ریزی های انجام شده اختیار مسافران برای کارگردانی سفر محدودتر است.
تمامی تور های مسافرتی الی گشت شامل خدماتی ویژه نظیر ترانسفر بین شهری، ویزای کشور مقصد، ترانسفر فرودگاهی، گشت های شهری، راهنمای فارسی زبان، بیمه مسافرتی و خدمات CIP و VIP هستند.
به منظور سفر به کشورهایی نظیر ترکیه، مالزی، ارمنستان، گرجستان و قطر برای مدت زمان محدود نیازی به دریافت ویزای توریستی نیست. به عنوان مثال برای داشتن سفرهای توریستی به کشور ترکیه به مدت کمتر از 90 روز نیازی به اخذ ویزای کشور ترکیه نخواهد بود.
مسافران گرامی می توانند در تمامی روزهای هفته و به صورت شبانه روزی از طریق تماس با شماره 0218540 از خدمات پشتیبانی بهره مند گردند.
پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده مسافر می‌باشد و آژانس مسافرتی صرفا تامین کننده بلیط، ویزا و اقامت برای مسافران می‌باشد.
مسافران گرامی می توانند با ارائه مدارک سفر خود اعم از بلیط و ویزا به بانکهایی که شعبه ارزی دارند حواله‌ی ارزی دریافت نمایند.
تور انفرادی : توری که به صورت منفرد اجرا می شود. این تور شامل بلیط رفت و برگشت ( زمینی یا هوایی)، ترانسفر، اقامت در هتل، سیم کارت و بیمه می شود. تور انفرادی مناسب برای افرادی است که تاریخ خاصی را می خواهند به سفر بروند. <br> تور گروهی : توری که از قبل هتل و پرواز یا اتوبوس برای تاریخ خاصی رزرو شده است و معمولا نرخ این تور مناسب تر از تور انفرادی می باشد.
مسافران گرامی می توانند در تمامی روزهای هفته و به صورت شبانه روزی از طریق تماس با شماره 0218540 از خدمات پشتیبانی بهره مند گردند.