حساب کاربری
 • Language
   • فارسی فارسی
   • انگلیسی ENGLISH

بلیط قطار

تاریخ برگشت
مسافر
1بزرگسال ، اکونومی
1بزرگسال (12+)
0کودک 2 تا 12 سال
0نوزاد 0 تا 2 سال
بدون انتظار، هر هتلی که می خوای رزرو کن!
تاریخ خروج
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال،
تاریخ برگشت
تاریخ برگشت
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال , اکونومی
تور های پیشنهادی الی گشت
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال،
در سفر فوق العاده، خودتو بیمه کن !
تاریخ برگشت
مسافران
1بزرگسال 0کودک 0نوزاد
1بزرگسال (12+)
0کودک 2 تا 12 سال
0نوزاد 0 تا 2 سال

خرید اینترنتی بلیط قطار

خرید بلیط قطار از الی گشت

مقایسه قیمت بلیط قطار در شرکت های ریلی مختلف

مقایسه قیمت بلیط قطار در شرکت های ریلی مختلف

در چند سال اخیر شبکه ریلی کشور پیشرفت گسترده ای داشته و امکان سفر با قطار به مقاصد متعدد با انتخاب های گوناگون فراهم شده است. یکی از موثرترین عوامل تعیین کننده قیمت بلیط قطار مسافتی است که شما می خواهید طی کنید. از دیگر عوامل تاثیر گذار درجه و کلاس قطاری است که انتخاب کرده اید. برای مسیرهای پرطرفدار شرکت های گوناگون با قطارهای مختلف فعالیت دارند که با توجه به امکاناتشان قیمت های متفاوتی دارند. از همین رو برای اینکه از آخرین قیمت بلیط قطار رجا یا بلیط قطار فدک مطلع شوید می توانید به سایت الی گشت مراجعه نمایید و مقصد مورد نظرتان را به همراه تاریخ سفرتان مشخص کنید تا از آخرین قیمت بلیط قطار مطلع شوید. برای اطلاع از ارزان ترین بلیط قطار گزینه «مرتب سازی بر اساس قیمت» را بزنید تا به هدفتان نزدیک تر شوید.

1

جستجوی قطار

در فرم جستجو گزینه قطار داخلی را انتخاب کنید و پس از وارد کردن اطلاعات مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد و نوع مسافران دکمه جستجو را کلیک کنید. در صورت تمایل برای رزرو کوپه دربست تیک آن را فعال کنید. پس از چند ثانیه لیستی از بلیط های موجود نمایش داده خواهد شد.

2

انتخاب و رزرو بلیط قطار

شما می توانید با مقایسه و بررسی قطارهای موجود مناسبترین بلیط را از لحاظ هزینه و زمان، در کوتاهترین زمان انتخاب کنید. امکان اعمال فیلترهای نوع کوپه و محدوده زمانی در ساعات مختلف شبانه روز فراهم شده تا بهترین خرید بلیط قطار را داشته باشید.

3

دریافت بلیط قطار در لحظه

پس از انتخاب بلیط مورد نظرتان، تنها کافی ست فرم اطلاعات خریدار و مسافران را تکمیل نموده و فاکتور را به صورت آنلاین پرداخت نمایید. بلیط شما بلافاصله صادر شده و می توانید آن را از طریق ایمیل یا در حساب کاربری خود دریافت کنید.

استرداد بلیط قطار و پرداخت بهای کامل آن

مطابق با قوانین شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران، بلیط قطارهای مسافری در کلیه ی مراکز فروش بلیط (در ساعات کاری نمایندگی های فروش) با ارائه کارت شناسایی معتبر از جمله: (کارت ملی-شناسنامه-پاسپورت-گواهینامه) قابل استرداد می باشد.
بلیط هایی که به صورت حضوری از دفتر الی گشت و یا مراکز فروش تهیه شده اند، حداکثر تا یک ساعت پس از صدور بلیط قطار، به شرط عدم حرکت قطار و باز بودن مرکز فروش در همان مرکز صادر کننده با پرداخت وجه کامل بهای آن قابل استرداد است.

قوانین استرداد بلیط قطار

 • از زمان صدور تا یک ساعت به شرط عدم حرکت قطار و باز بودن مرکز فروش، جریمه ندارد
 • از زمان صدور تا ساعت 12 ظهر روز قبل از حرکت میزان جریمه 10% مبلغ بلیط
 • از 12 ظهر روز قبل از حرکت تا 3 ساعت قبل از حرکت قطار جریمه 30% مبلغ بلیط
 • از 3 ساعت قبل از حرکت قطار جریمه 50% مبلغ بلیط
 • پس از حرکت قطار، میزان جریمه برابر با کل مبلغ بلیط

قطار فدک

قطار فدک

قطار فدک نامی آشنا در بین بهترین قطار های ایران است و به واسطه خدمات، امکانات و ویژگی های رفاهی که در اختیار مسافران قرار می دهد به هتل 5 ستاره متحرک برروی ریل مشهور شده است. قطارهای فدک در سه کلاس مختلف، با نرخ قیمت و خدمات متفاوت هستند و همگی از جمله قطارهای 5 ستاره هستند.
قطارهای لوکس فدک توانایی حرکت تا سرعت 200 کیلومتر بر ساعت را داشته و امکاناتی نظیر کترینگ گرم، سامانه های صوتی و تصویری، امکان احضار مهماندار از درون کوپه، انتخاب فیلم و موسیقی دلخواه، تنظیم درجه دمای کوپه مسافر، میز ناهارخوری مجزا و اینترنت پرسرعت Wi-Fi تنها گوشه ای از خدمات رفاهی در قطارهای فدک است.

قطار رجا

قطار رجا

رجا به عنوان اولین شرکت قطاری ایران با کسب سال ها تجربه در عرصه حمل و نقل ریلی از واگن هایی پیشرفته و خدماتی قابل توجه در ناوگان خود بهره می برد. این مجموعه واگن های بسیاری را به خدمت گرفته و ازجمله قطار های آن می توان به قطار مجلل زندگی، سیمرغ، سبز، پردیس، صبا، میلاد، 6 تخته پارسی، لوکس 4 تخته و البرز اشاره کرد.
قطار 5 ستاره زندگی در شرکت رجا از سال 1396 به ناوگان ریلی این مجموعه اضافه شد و از جمله لوکس ترین قطارهای ایران می باشد تا جایی که خدمات ارائه شده در آن قابل مقایسه با خدمات پروازی است. از جمله خدمات موجود در قطار زندگی رجا باید به خرید بلیط قطار به همراه عصرانه، شام و شام ویژه لاکچری اشاره کنیم.

قطار سفیر

قطار سفیر

شرکت قطار سفیر با نام کامل سفیر ریل آسیا مجموعه ای از 9 شرکت قطاری است که به منظور یکپارچگی فعالیت هر 9 زیر مجموعه، ارائه بهترین خدمات در سفر، خرید و رزرو بلیط قطار تاسیس شد. سفیر قطارهای بسیاری در مجموعه خود دارد و بر اساس اطلاعات موجود بیش از 300 قطار در ناوگان ریلی سفیر مشغول به خدمت رسانی هستند.
از جمله قطارهای موجود در شرکت سفیر که امکان رزرو اینترنتی بلیط قطار برای آنها وجود دارد می توانیم به قطارهای پارس لاریم، غزال بنیاد، نوالرضا، پرستو، سروش، مهتاب، غدیر و نگین اشاره کنیم. برخی از قطارهای نامبرده در دسته بهترین واگن های قطاری کشور و در درجه یک و دو قرار دارند.

قطار نورالرضا

قطار نورالرضا

شرکت حمل و نقل ریلی نورالرضا از جمله شرکت های فعال در حوزه خدمات قطاری و گردشگری کشور است که از سال 1385 فعالیت خود را تحت نظر راه آهن جمهوری اسلامی و شرکت قطاری رجا آغاز کرد. شرکت نورالرضا جوانترین مجموعه در ناوگان ریلی کشور است که برخلاف تجربه کوتاهی که در مقایسه با دیگر شرکت های قطاری دارد، خدمات در خور توجهی را در واگن های VIP و قطار عروس خود در اختیار مسافران قرار داد.
در الی گشت با بهره بردن از دانش روز دنیا و به خدمت گرفتن بهترین امکانات مفتخریم تا مقدمات سفری آسوده و لحظاتی خوش را برای شما فراهم آوریم. همچنین به منظور پاسخ به نیاز شما عزیزان برای خرید بلیط قطار، امکان تهیه بلیط را به راحتی چند کلیک و در کوتاهترین زمان ممکن برای شما فراهم کرده ایم.

سوالات متداول