بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
بلیط هواپیما بلیط هواپیما تور مسافرتی پکیج مسافرتی قطار بیمه مسافرتی
جستجو
نام شهر، هتل یا آدرس را وارد کنید
...
...

رزرو آنلاین هتل

سوالات متداول
بله، برای رزرو هتل های خارجی نیازی به کردیت کارت بین المللی یا حساب ارزی نیست. شما می توانید با استفاده از خدمات انلاین الی گشت؛ هتل های خارجی مدنظرتان را با پرداخت ریالی از طریق کارت شتاب رزرو کنید و واچر هتل را آنی دریافت نمایید.
خیر؛ رزرو آنلاین در رزرواسیون الی گشت هیچ گونه هزینه اضافی برای شما ندارد؛ بلکه منظور تشویق شما به استفاده از خدمات آنلاین میزانی تخفیف نیز در مقایسه با خرید حضوری به شما تعلق می گیرد.
هزینه هتل برای اقامت کودکان شرایط ویژه ای دارد. برای مثال اگر شما در نظر دارید برای فرزند خود تخت جداگانه داشته باشید، هزینه هتل فاقد تخفیف خواهد بود اما اگر کودکان زیر 12 نیاز به تخت جدا نداشته باشند هزینه اقامت به نسبت بزرگسالان کمتر خواهد شد.
زمان تحویل اتاق به مسافر در اکثر هتل ها 14 عصر و زمان تخلیه اتاق ها 12 ظهر خواهد بود.
برای رزرو هتل حداقل دو هفته قبل از سفر باید اقدام کنید. در نظر داشته باشید که خدمات رزرو هتل به صورت آنلاین انجام می شود و ظرفیت هتل ها برای رزرو در هر روز متفاوت خواهد. به همین منظور اگر هتل خاصی را برای اقامت در نظر دارید حتما هر چه سریعتر نسبت به ررزو آن اقدام کنید.
کارشناسان الی گشت به صورت 24 ساعته برای راهنمایی و مشاوره انتخاب هتل، در کنارتان خواهند بود تا شما بتوانید با توجه به بودجه ای که برای اقامت در هتل در نظر گرفته اید بهترین هتل را انتخاب کنید. برای دریافت خدمات مشاوره ای می توانید با شماره تماس 0218450 تماس بگیرید.
هر یک از هتل ها شرایط و قوانین خاصی برای کنسل کردن اقامت مسافران دارند و بعضا هتل هایی وجود دارند که امکان کنسلی و استرداد وجه را در شرایط خود ندارند. باید در نظر داشته باشید که جریمه کنسلی هتل های رزرو شده با توجه به شرایط و قوانین موجود در قراردادی که در زمان رزرو اینترنتی در اختیار شما می گیرد متفاوت خواهد بود.
واچر رسید پرداخت و تاییدیه رزرو اقامتگاه است. پس از رزرو آنلاین هتل الی گشت می توانید واچر خود را به صورت آنی دریافت کنید.
به طور کلی ساعت 14 زمان ورود به هتل و ساعت 12 زمان خروج از هتل است. مسافرانی که ورود زود هنگام (ساعت 8 صبح) یا خروج دیر هنگام (ساعت 18 عصر) را دارند، می توانند از گزینه نیم شارژ هتل استفاده کنند و قیمت نیم ‌شارژ معمولا نصف رزرو یک شب است.