تور مجازی هلند: دیداری با کشور گلهای لاله

در این مطلب از مجله گردشگری الی گشت، برای شما تور مجازی هلند را به ارمغان آورده ایم. هلند زیبا، سرزمین گل های لاله یکی از دیدنی ترین کشورهای اروپا است. آسیاب های بادی که به نوعی سمبل این کشور بدل شده اند در کنار گل های زیبای لاله و ساختمان های تاریخی و دیدنی از جذابیت های این کشور هستند. موزه ها و ساختمان های تاریخی، غذاهایی متفاوت و لذیذ، طبیعتی بکر و فضایی متفاوت از سایر کشورها، هلند را به مقصدی جذاب برای هر گردشگری تبدیل کرده است، به طوری که اگر اهل سفر باشید، بعید است نام هلند در لیست کشورهایی که از آن دیدن کرده اید یا قصد سفر به آن را دارید، نباشد.

شهر آمستردام، پایتخت این کشور که به ونیز شمال نیز معروف است، یکی از دیدنی ترین شهرهای اروپا به شمار می آید. میلیون ها بازدیدکننده هر سال به تماشای این شهر، موزه ها و ساختمان های تاریخی آن و دو نماد معروفش، دوچرخه ها و کانال ها می آیند. از دیگر شهرهای دیدنی هلند، می توان به روتردام، لاهه و آیندهوون اشاره کرد.

با ما به تماشای تور مجازی هلند، سرسبزترین کشور قاره اروپا بنشینید.از مناظر دیدنی، بناهای تاریخی، آسیاب های بادی و مزرعه های لاله آن دیدن کنید و شب های بی نظیر آن را تجربه کنید. با دیدن این تور مجازی می توانید خود را در هلند و شهرهای زیبای آن تصور کنید و در انتهای دیدن این ویدئو، قطعا حس بی نظیری خواهید داشت.

هرچند دیدن جاذبه های این تور مجازی از نزدیک بسیار لذت بخش تر است، اما تماشای این ویدئو نیز تجربه ای جذاب برای کسانی خواهد بود که در حال حاضر به هر دلیلی نمی توانند به تماشای این سرزمین جذاب بروند.الی گشت شما را به دیدن این تور مجازی هلند، یکی از زیباترین مقصدهای اروپایی دعوت می کند.

جهت رزرو آنلاین بلیط هواپیما هلند بر روی لینک کلیک کنید.

معرفی لئونارد هتل آمستردام سیتی سنتر | ۳ ستاره
معرفی لئونارد هتل آمستردام سیتی سنتر | ۳ ستاره
معرفی هتل د پاریس آمستردام | ۳ ستاره
معرفی هتل د پاریس آمستردام | ۳ ستاره
معرفی هتل ۴ ستاره ان اچ سنتر آمستردام | Hotel NH Amsterdam Centre
معرفی هتل ۴ ستاره ان اچ سنتر آمستردام | Hotel NH Amsterdam Centre
معرفی هتل ۵ ستاره ان اچ کالکشن در آمستردام
معرفی هتل ۵ ستاره ان اچ کالکشن در آمستردام

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code