بلیط هواپیما

هتل بیلت مور این‌بار در قلب پایتخت گرجستان

هتل بیلت مور تفلیس

هتل بیلت مور تفلیس با قرار داشتن در بالای خط افق شهر تفلیس، درست مانند یک سفینه فضایی به نظر می‌رسد و یک نشانه مدرن در پایتخت گرجستان به حساب می‌آید. شهری که به‌واسطه معافیت ویزای بین اتباع و ساکنان GCC، در حال جذب گردشگران بیشتر و بیشتر است. هتل بیلت مور در تفلیس، نقطه آغاز کار گروه هتل‌های Millennium & Copthorne در گرجستان است. این هتل به‌صورت کامل با شیشه پوشانده شده و با کلاس بسیار بالایی ساخته شده است و کارمندان این هتل آن را به‌عنوان بلندترین ساختمان این‌سوی قفقاز به رخ می‌کشند. با الی گشت همراه باشید تا در ادامه بیشتر از این هتل بدانیم.

مطالب مرتبط:
نکات سفر در گرجستان
گرجستان در یک نگاه
هتل بیلت مور در تفلیس

افتتاحیه بزرگ هتل بیلت مور تفلیس توسط صاحبان هتل یعنی گروه Dhabi که در امارات متحده عربی واقع شده است و با پشتیبانی بانک ترا (Tera) انجام شده است. برای این مراسم بیش از ۵ هزار نفر در خیابان روستاولی (Rustaveli) پایتخت جمع شده و شاهد نمایش آتش‌بازی و کنسرت‌های ستاره‌های بزرگ در مقابل درب پشتی هتل بودند.
نخست‌وزیر گرجستان یعنی گیورگی کویریکاشویلی و وزیر توسعه فرهنگ و دانش امارات متحده عربی یعنی شیخ نهیان بن مبارک آل نهیان نیز در میان میهمانان قرار داشتند. علی حامد لکریم الزابی به‌عنوان رییس و مدیر ارشد اجرای بخش خاورمیانه و آفریقای Millennium & Copthorne در معرفی این هتل گفت: «ما مفتخریم که برند لوکس خود یعنی بیلت مور را به گرجستان آورده‌ایم و مشتاقانه چشم‌انتظار ارائه خدمات بی‌نقص به مهمانان خود هستیم تا بتوانیم برای آن‌ها تجربه‌ای استثنایی را به ارمغان بیاوریم که در خاطرات بلندمدت آن‌ها باقی بماند. هتل بیلت مور تفلیس میان هتل‌های تفلیس توانسته است تا روح تاریخ و فرهنگ گرجستان را تسخیر کند، جایی که سبک و سیاقی بی‌عیب و نقص و معماری با افسون مشهور گرجستان ترکیب شده‌اند».
سمی ادوارد به‌عنوان مدیر ارشد گروه Dhabi نیز گفت: «هتل بیلت مور در شهر تفلیس با قرار داشتن در باکلاس‌ترین نقطه شهر می‌تواند با کمک فضای چشمگیر و طراحی بی‌نظیری که از فرهنگ غنی گرجستان الهام گرفته شده است، سطح جدیدی از لوکس بودن و تشریفات را در میزبانی ارائه کند. ما از این‌که چشم‌انداز ما برای ساخت یک بنای منحصربه‌فرد در تفلیس به واقعیت بدل شده است، بسیار مفتخریم و اطمینان داریم که این سطح از جذابیت در میان ساکنان و بازدیدکنندگان این شهر طنین‌انداز خواهد شد».
هتل بیلت مور تفلیس با توجه به موقعیت مکانی بی‌رقیب در خیابان روستاولی و نزدیک بودن به رود کر، در قلب پایتخت جای گرفته است. این هتل با محاصره شدن در میان بوتیک‌های شیک طراحان مشهور، گالری‌های هنری و گنجینه‌ای از جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی و درعین‌حال ساختمان‌های تجاری و دولتی، در موقعیتی عالی برای مسافران نکته‌سنج واقع شده است.
طراحی این هتل با اشغال کردن موقعیت مکانی‌ای که پیش از آن به خاطر قرار داشتن انستیتوی مارکسیسم و لنینیسم (IMEL) به‌خوبی شناخته شده بوده و علاوه بر آن یک آسمان‌خراش شیشه‌ای قابل‌توجه، نقطه پیوندی بین سنت و مدرنیته گرجستان است. میهمانان در لابی‌های بزرگ زیبا که دارای سقف‌های طاق کاری شده و کف‌پوش سنگ مرمر و چهل‌چراغ‌های بلورین هستند مورد خوش‌آمدگویی قرار می‌گیرند. یک مسیر شیشه‌ای، گذشته را به حال متصل می‌سازد و مهمانان را به بخش مدرن و معاصر هتل انتقال می‌دهد. این بخش دارای دکوری پرزرق‌ و برق از جنس دنیای معاصر بوده و یک مجاورت منحصربه‌فرد را ایجاد می‌کند. این هتل شامل ۲۱۴ اتاق و سوییت جادار است که هر یک از آن‌ها مدرن‌ترین مزایای روز و چشم‌اندازی فوق‌العاده کامل و مشابه کارت‌های پستی از بخش تاریخی جنوب شهر و خیابان‌های در تکاپوی تفلیس را به نمایش می‌گذارند. میهمانان از میان ۸ رده اتاق امکان انتخاب دارند که این رده‌ها شامل سوییت اختصاصی سلطنتی نیز هست که اوج تجمل را ارائه می‌کند.

۹ غذای خوشمزه و لذیذِ گرجی که در سفر به تفلیس باید امتحان کنید!
۹ غذای خوشمزه و لذیذِ گرجی که در سفر به تفلیس باید امتحان کنید!
کافه گردی در تفلیس
کافه گردی در تفلیس
راهنمای سفر به تفلیس
راهنمای سفر به تفلیس
تاریخچه «چوخا»، پوشش و لباس سنتی گرجستان!
تاریخچه «چوخا»، پوشش و لباس سنتی گرجستان!