بلیط هواپیما

هتل مجستیک کوالالامپور

بعد از دو سال که تصمیم داشتم سفری به کوالالامپور داشته باشم نهایتا در ژانویه امسال موفق شدم به این شهر زیبا بروم، هتل مجستیک کوالالامپور را برای اقامت دو روزه خود انتخاب کردم. هتلی کلاسیک است و فقط یک نگاه به لابی هتل کافیست تا بفهمید که می خواهید در چه هتل خوبی اقامت کنید. اگر به دنبال هتلی لوکس و بینظیر در کوالالامپور می گردید در اینجا تجربه اقامت خودم را در هتل مجستیک کوالالامپور با شما در میان می گذارم. در ادامه با الی گشت همراه باشید.

مطالب مرتبط:
در کوالالامپور به این رستوران ها بروید
گشتی در شهر زیبای کوالالامپور

درباره هتل مجستیک کوالالامپور

هتل اصلی مجستیک در سال ۱۹۳۲ ساخته شد و به سرعت تبدیل به یکی از لوکس ترین هتل های شهر شد. این هتل به سبک کشورهای اروپایی ساخته شده است. لابی ای جذاب و گیرا دارد که به محض ورود به آن شما را متوجه لوکس بودن و خاص بودن هتل می کند، گلخانه ای پر از گل های ارکیده در این هتل قرار دارد که زیبایی آن را دو چندان کرده است. در چند سال گذشته نوسازی های زیادی روی آن انجام شد تا علاوه بر اینکه شکل مدرن تری به خودش بگیرد کلاسیک بودن خود را هم حفظ کند، برج جدیدی در کنار این هتل ساخته شد تا امکانات مدرنی را به آن اضافه کند. مسافران می توانند بین اتاق های مدرن و اتاق های سنتی هر کدام که دوست دارند را انتخاب کنند. اتاق من اتاقی سنتی در طبقه چهارم بود که از آنجا چشم اندازی دیدنی از شهر داشتم. من صبح یکشنبه به هتل رسیدم و آنقدر هتل شلوغ بود که چک این من به اتاق خیلی طول می کشید ولی کارکنان سریع مرا به اتاق بردند و ادامه چک این را در اتاق انجام دادم .

هتل مجستیک کوالالامپور

سونا و استخر هتل

وقت این را دارید که کمی در هتل بمانید و از استخر و سونا استفاده کنید؟ واقعا بهتون توصیه می کنم که این کار را انجام دهید. چون آنقدر امکانات سونا و استخر این هتل خوب است که  می توانید اینجوری حسابی خستگی پرواز را از تن بدر و خود را برای گشت و گذار بهتر در شهر آماده کنید.استخر

 

چای سنتی انگلیسی عصر

در این هتل حتما باید چای انگلیسی عصر را بنوشید. اگر می خواهید از چای عصرگاهی این هتل لذت ببرید حتما از قبل این برنامه را رزرو کنید و اگر می توانید میزی را در کنار گلخانه رزرو کنید تا خودتان را در محاصره گل های ارکیده تازه قرار دهید و از طعم چای خود بیشتر لذت ببرید.

غذاهای هتل مجستیک

در هنگام غذا به رستوران کنتانگو می رویم. این هتل بخشی از هتل های پیشرو در مجموعه هتل های جهان است به همین دلیل باید حتما استاتداردهای لوکس جهانی را بگذراند به ویژه باید غذاهای خیلی خوبی داشته باشد. در رستوران هتل واقعا از طعم و مزه غذاهای بین المللی لذت بردم (من گیاهخوار هستم و برایم سخت بود که بتوانم برای اولین بار غذاهای محلی اینجا را امتحان کنم). منوی این رستوران زمینه ای از منوهای انگلیسی داشت و در آن غذاهای کلاسیک خیلی خوشمزه ای پیدا می شد مخصوصا دسرهای آن خیلی عالی بود. شیرینی بانوفی پای واقعا طعم خوشمزه ای دتشت و برای کسی مثل که من مقدار کالری ها برایش مهم نبود دسری خوشمزه تر از این شیرینی پیدا نمی شد.

دسر

منبع: worldofwanderlust.com

تماشای زیبایی ها در پارک پروانه های کوالالامپور
تماشای زیبایی ها در پارک پروانه های کوالالامپور
آشنایی با بهترین شهرهای مالزی برای تحصیل
آشنایی با بهترین شهرهای مالزی برای تحصیل
خرید و هیجان در شهربازی و پارک گنتینگ هایلند مالزی
خرید و هیجان در شهربازی و پارک گنتینگ هایلند مالزی
غاری که لاک پشت ها از آن زنده بیرون نمی آیند!
غاری که لاک پشت ها از آن زنده بیرون نمی آیند!