بلیط هواپیما

معرفی هتل نوتو رم | ۴ ستاره

هتل نوتو رم | Hotel Noto Rome

این هتل ۴۰۰ متر از ایستگاه قطار ترمینال ترمینو فاصله دارد و بخشی از هتل های زنجیره ای Raeli است و اقامتی در سبک کلاسیک در ۱۴۷ اتاق دارد.  Spanish Stepsبا ۲ ایستگاه مترو در دسترس است. یک صبحانه ایتالیایی را هر روز مهمان هتل هستید. ازNazionale  یک کیلومتر تا هتل راه است، در حالی که کولوسئوم با دو ایستگاه مترواز هتل دور است. در Municipio Roma I واقع شده و در فاصله ۱۵ دقیقه پیاده روی از تئاترو دل اپرا دی روم و باسیلیکا سانتا ماریا ماجوره است و با  انجمن رومی ۲٫۱ کیلومترفاصله دارد. هتل نوتو رم Hotel Noto Rome برای مسافران علاقه مند به معماری، تاریخ و خرابه های رومی، یک انتخاب عالی است. در ادامه مطلب، با ما در الی گشت همراه باشید تا خصوصیات هتل نوتو رم را مرور کنیم.

نوتو در رم

خدمات رفاهی هتل نوتو رم

مطالب مرتبط :
دریاچه کومو، سومین دریاچه بزرگ ایتالیا
استیا آنتیکا، شهری باستانی در نزدیکی رم

این هتل دارای یک کافی شاپ می باشد. یک کافه در هتل است که در آن مهمانان می توانند با نوشیدنی هایش با خود خلوت کنند. هر روز صبح میهمانان می توانند صبحانه ای شگفت انگیز دریافت کنند دسترسی به اینترنت بیسیم رایگان است. این هتل همچنین دارای  کارکنان چند زبانه که به زبان ها ایتالیایی، اسپانیایی و انگلیسی است.  ترانسفرفرودگاهی با پرداخت هزینه اضافی و خدمات تبدیل ارز در دسترس است و میز پذیرش ۲۴ ساعته و همچنین انبار چمدان از دیگر خدمات است. ساعت ورود به هتل ۱۴:۰۰ و آخرین ساعت خروج ۱۱:۰۰ است.

هتل 3 ستاره نوتو در رم

امکانات تفریحی هتل نوتو رم

این هتل اگرچه خدمات تفریحی چندانی ندارد اما دنیایی از خوشی و لذت را می توانید در کافه این هتل به همراه فضای بسیار شیک و زیبای نوشیدنی های متنوعی را تجربه کنید. صبحانه بوفه در اختیارتان قرار می گیرد و هر روز صبح از ساعت ۷ صبح تا ۱۰:۰۰ ارائه می شود.

هتل نوتو در رم

امکانات اتاق های هتل

همه اتاق های هتل دارای سیستم گرمایش، امکاناتی مانند تلویزیون ال ای دی با شبکه های جهانی و تلفن می باشد. دوش تعبیه شده است و وسایل آرایشی-بهداشتی رایگان، حوله و سشوار(در صورت درخواست) نیز دارد. اتاق ها بسیار شاده تزئین شده اند با این حال اگر وسیله ای لازم داشتید می توانید به میز پذیرش درخواست دهید. برای رزرو اتاق و یا دیدن عکس های بیشتر از هتل نوتو رم می توانید سری به قسمت رزرو هتل در سایت الی گشت بزنید.

نوتو رم

انواع اتاق های هتل نوتو رم

  • اتاق دبل یا توین اکونومی: ۱۳ مترمربع مساحت و دو تخت یک نفره به همراه حمام خصوصی دارای دوش دارد.
  • اتاق دبل یا توین با تخت اضافه: ۱۷ مترمربع مساحت و یک تخت یک نفره و یک تخت دو نفره به همراه حمام خصوصی دارای دوش دارد.
  • اتاق دبل: ۱۶ مترمربع مساحت و یک تخت دو نفره به همراه حمام خصوصی دارای دوش دارد.
  • اتاق سینگل: ۱۲ مترمربع مساحت و یک تخت یک نفره به همراه حمام خصوصی دارای دوش دارد.
هتل نوتو رم

فاصله تا جاذبه های معروف شهر رم

فاصله برخی از جاذبه های شهر رم تا این هتل به شرح زیر می باشد:

  • ایستگاه ترمینال قطار رم: این ایستگاه در ۳۰۰ متر هتل واقع شده که با ۶ دقیقه پیاده روی به این مرکز می رسید.
  • کلوسئوم: این بنای مشهور ۷ کیلومتر تا هتل فاصله دارد. با ۱۷ دقیقه سواری یا ۲۹ دقیقه پیاده روی به این آمفی تئاتر رومی می رسید. خط مترو نیز شما را تا محل بنا در مدت ۱۲ دقیقه هدایت می کند.
  • رومن فوروم: ۷ کیلومتر است که با ماشین تقریبا ۱۴ دقیقه راه خواهد بود. اگر این مسیر را پیاده بروید، ۳۸ ساعته به آنجا می رسید. اتوبوس نیز شما را ۳۴ دقیقه ای تا نزدیکی این بنای ۳ هزار ساله می رساند.
  • فواره های تروی: ۴ کیلومتر دورتر بوده که با ماشین تقریبا ۱۳ دقیقه راه خواهد بود. اگر بخواهید تا آنجا با اتوبوس بروید، طی این مسیر ۱۱ دقیقه طول می کشد. پیاده نیز حدود ۲۴ دقیقه در راه خواهید بود.
  • موزه های واتیکان: میدان واتیکان و موزه های آن تا این هتل ۳ ستاره، ۸ کیلومتر فاصله دارد که تاکسی ۲۰ دقیقه ای شما را به این محل می رساند. اگر هم با مترو بروید حدود ۲۵ دقیقه در راه خواهید بود.
  • فرودگاه بین المللی سیامپیو- جی. بی. پاستین: ۱۴ کیلومتر از هتل فاصله دارد که با ترانسفر فرودگاهی ۳۲ دقیقه تا هتل در راه خواهید بود.
ایستگاه قطار رم

موقعیت هتل نوتو رم

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

ایتالیا، ۰۰۱۸۵ رم، ۶۴، ۱۲،  ویا کالاتافیمی

Via Calatafimi, 12, 00185 Roma RM, Italy

منبعbooking.com

آیا تا به حال سوار بر گوندولا در ونیز شده اید؟
آیا تا به حال سوار بر گوندولا در ونیز شده اید؟
از ایتالیا سوغاتی چه چیزهایی بیاوریم؟
از ایتالیا سوغاتی چه چیزهایی بیاوریم؟
معرفی هتل دی دراگومانی ونیز | ۴ ستاره
معرفی هتل دی دراگومانی ونیز | ۴ ستاره
معرفی هتل تورینو رم | ۴ ستاره
معرفی هتل تورینو رم | ۴ ستاره