معرفی هتل ۴ ستاره گلدن ایج در استانبول

هتل گلدن ایج استانبول | Golden Age Hotel

هتل ۴ ستاره بسیار با کلاسی است که در قلب منطقه تکسیم قرار گرفته است. هتل گلدن ایج استانبول Golden Age Hotel در فاصله ۳۰۰ متری از میدان تکسیم و با ۱ دقیقه پیاده روی تا ایستگاه مترو تکسیم واقع شده است. مرکز کنفرانس و نمایشگاه لطفی کردار در فصله ۹۰۰ متری هتل قرار گرفته به طوری که با ۱۵ دقیقه پیاده روی به این مکان ها خواهید رسید. خدمات رفاهی، خدمات تفریحی، امکانات اتاق ها و فاصله این هتل تا دیدنی های استانبول را با جزئیات بیان می کنیم. بنابراین با ما در الی گشت همراه باشید تا خصوصیات منحصر به فرد هتل گلدن ایج استانبول را با هم مروری کنیم.

هتل گلدن ایج استانبول Golden Age Hotelهتل گلدن ایج استانبول Golden Age Hotel

امکانات رفاهی هتل گلدن ایج استانبول

مطالب مرتبط:
ترکیب زیبای تضادها در استانبول
آشنایی با میدان باستانی هیپودروم استانبول

خدمات پذیرش شامل خدمات نگهبانی، تبدیل ارز، انبار چمدان، ورود و خروج سریع، میز تور و میز پذیرش شبانه روزی می باشد. تور های یک روزه استانبول را، از میز راهنمای تور بخواهید و خدمات اتاق شبانه روزی هم، به همراه نظافت روزانه آنها مهیا است. اینترنت رایگان وای فای در همه اتاق ها و در فضاهای عمومی هتل در دسترستان است. خدمات خشکشویی، اتوشویی و اتوکشی با پرداخت هزینه اضافی فراهم می شود. پارکینگ خصوصی رایگان بدون نیاز به رزرو و ماشین کرایه ای از خصوصیات ویژه هتل گلدن ایج استانبول است. ترانسفر فرودگاهی با هزینه ای جداگانه در اختیارتان قرار خواهد گرفت و هتل پارکبان ماشین هم دارد.

امکانات رفاهی هتل گلدن ایج استانبول- لابی

ورود به هتل گلدن ایج استانبول از ساعت ۲ بعد از ظهر به بعد می باشد و برای خروج، حتما باید تا ساعت ۱۲ ظهر اتاق خود را تحویل دهید. امکانات ویژه ای برای افراد کم توان و ناتوان در نظر گرفته شده است به عنوان نمونه دسترسی به ویلچر و سرویس بهداشتی هایی با میله های کناری وجود دارد. حیوانات حق ورود به این هتل را ندارند. سری به آرایشگاه، مغازه ها و مغازه خرید سوغاتی هتل بزنید، این محیط ها بسیار محبوب هستند و اگر سیگاری یا غیرسیگاری هستید، بدانید که فضایی مختص به شما در این هتل ۴ ستاره، در نظر گرفته شده است. خدمات اتاق ها، نگهبانی و حتی ورود و خروج، به صورت شبانه روزی ارائه می شود. به هیچ وجه نگران کودکان خود نباشید، چرا که خدمات نگهداری از کودکان، فراهم می باشد. کارکنان این هتل به زبان های انگلیسی، عربی و ترکی صحبت می کنند.

هتل گلدن ایج استانبول- فضای داخلی هتل

امکانات تفریحی هتل گلدن ایج استانبول

در باغ هتل قدم بزنید یا بعد از یک روز گردش در شهر خستگی خود را در سونا، جکوزی و حمام آبگرم هتل رفع کنید. سری به استخر شنای هتل در فضای باز بزنید که استخر کودکان هم در کنارش قرار گرفته است. مبلمانی بر روی تراس آفتابگیر قرار داده شده که مکان مناسبی برای دراز کشیدن و لذت بردن از آفتاب است. امکانات حمام آبگرم به همراه حمام ترکی همیشه در دسترس است.

رستوران هتل

رستوران لو کوک Le Coq صبحانه به صورت بوفه سرو می شود و منوی لاکارته ناهار و شام هم را دارد. در لابی می توانید نوشیدنی های خنک و ارزان قیمت بنوشید. با کمی پیاده روی خود را به خیابان استقلال یا تنگه بسفر برسانید و از رستوران های متنوع آنجا بهره مند شوید.

امکانات تفریحی هتل گلدن ایج استانبول - استخر

امکانات اتاق های

اتاق های هتل، با رنگ های گرم دکور شده اند و مبلمانی به سبک ترکی دارند. این اتاق ها، دارای یک تلویزیون صفحه تخت، حمام اختصاصی و یک فضای نشیمن با صندلی دسته دار است. تهویه مطبوع، میز مطالعه، روزنامه و دستگاه چای و قهوه ساز از امکانات اتاق ها هستند. در حمام ها نیز، سشوار، حوله لباسی و دوش هم قرار داده شده است.

امکانات اتاق های هتل گلدن ایج استانبول

انواع اتاق در هتل گلدن ایج استانبول

 • اتاق استاندارد دبل: با مساحت ۲۶ مترمربع است که نمایی رو به شهر و دو تخت یک نفره و یک تخت دو نفره دارد.
 • اتاق استاندارد سینگل: با مساحت ۲۵ مترمربع است که نمایی رو به شهر و دو تخت یک نفره و یک تخت دو نفره دارد.
 • اتاق استاندارد تریپل: با مساحت ۲۷ مترمربع است که یک تخت یک نفره و یک تخت دو نفره دارد. این اتاق برای افراد غیر سیگاری می باشد.
 • اتاق استاندارد دبل سینگل: با مساحت ۲۰ مترمربع است.
انواع اتاق در هتل گلدن ایج استانبول

فاصله تا جاذبه های معروف استانبول

فاصله این هتل تا حدود ۶۴۰ متر و تنها ۵ دقیقه پیاده روی دارد.

 • ایستگاه متروی زیرزمینی تکسیم: ۳۶۰ متر است که با تاکسی تنها ۹ دقیقه تا این محل درراه خواهید بود. اگر حوصله پیاده روی دارید بدانید که  ۷ دقیقه در راه خواهید بود.
 • ایستگاه متروی عثمانبی: ۱٫۶ کیلومتر است که با تاکسی تنها ۱۵ دقیقه تا این محل در راه خواهید بود. اگر حوصله پیاده روی دارید بدانید که  ۲۰ دقیقه در راه خواهید بود.
 • موزه هنر های مدرن استانبول: ۱٫۶ کیلومتر است که با تاکسی ۵ دقیقه تا این محل در راه خواهید بود. می توانید با اتوبوس به این موزه بروید و حدود ۲۰ دقیقه در راه خواهید بود.
 • مرکز خرید سیتیز نیشانتاشی: ۱٫۴ کیلومتر است که پیاده ۱۵ دقیقه ای به این محل خواهید رسید. با تاکسی تا هتل حدود ۵ دقیقه در راه خواهید بود.
 • میدان تکسیم: ۴۰۰ متر است که با تاکسی ۵ دقیقه تا این محل در راه خواهید بود. می توانید پیاده در عرض ۱۰ دقیقه به این میدان برسید.
 • برج ساعت دلماباغچه: ۱٫۱ کیلومتر است که با تاکسی ۵ دقیقه تا این محل در راه خواهید بود. می توانید پیاده در عرض ۱۰ دقیقه به این برج برسید.
 • خیابان استقلال: ۵۰۰ متر است که با تاکسی ۵ دقیقه تا این محل در راه خواهید بود. می توانید پیاده در عرض ۱۵ دقیقه به این خیابان برسید.
هتل گلدن ایج استانبول - تراس رستوران
 • کاخ دلماباغچه: ۱٫۴ کیلومتر است که با تاکسی ۷ دقیقه تا این محل در راه خواهید بود. می توانید پیاده در عرض ۲۰ دقیقه به این بنای دیدنی برسید.
 • مرکز خرید آدرس استانبول: ۲٫۶ کیلومتر است که با تاکسی ۱۵ دقیقه تا این محل در راه خواهید بود. می توانید پیاده در عرض ۴۰ دقیقه به این مرکز خرید برسید. با اتوبوس حدود ۳۰ دقیقه این مسیر طول می کشد.
 • بندر پرینسس آیلند: ۱ کیلومتر است که با تاکسی ۴ دقیقه تا این محل در راه خواهید بود. می توانید پیاده در عرض ۱۵ دقیقه به این بندرگاه برسید.
 • بازار ادویه: ۲٫۹ کیلومتر است که با تاکسی ۱۴ دقیقه تا این محل در راه خواهید بود. می توانید پیاده در عرض ۳۵ دقیقه به این بازار برسید.
 • کلیسای سنت آنتونی پادائو: ۱٫۱ کیلومتر است که با تاکسی ۵ دقیقه تا این محل در راه خواهید بود. می توانید پیاده در عرض ۱۷ دقیقه به این کلیسا برسید.
 • برج گالاتا: ۱٫۸ کیلومتر است که با تاکسی ۷ دقیقه تا این محل در راه خواهید بود. می توانید با اتوبوس به این مرکز خرید بروید، حدود ۱۵ دقیقه در راه خواهید بود. پیاده اگر از خیابان استقلال بروید، این زمان ۲۵ دقیقه طول می کشد.
 • فرودگاه آتاتورک: ۱۵٫۷ کیلومتر است که با تاکسی ۴۰ دقیقه تا هتل در راه خواهید بود. با حمل و نقل عمومی مانند مترو و اتوبوس این مسیر یک ساعت طول می کشد.
 • فاصله تا فرودگاه صبیحا: ۳۱٫۵ کیلومتر است که با تاکسی ۵۰ دقیقه تا هتل در راه خواهید بود.
هتل گلدن ایج استانبول - رستوران

موقعیت هتل گلدن ایج استانبول

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

ترکیه، استانبول، بی اوغلو۳۴۴۳۷، خیابان توپکو شماره:۱۰، کوکاتپ محلسی

Kocatepe Mahallesi, Topçu Cd. No:10, 34437 Beyoğlu/İstanbul, Turkey

منبع: booking.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد