تفریحات هیجان انگیز مالزی

در مالزی چه تفریحاتی انجام دهیم

مالزی برای تفریح و داشتن لحظه های ناب هیچ چیزی کم ندارد، در این کشور فرصت این را دارید که افرادی جدید از فرهنگ های مختلف را از نزدیک ببیند، در جشنواره های مختلفی که در آنجا تشکیل می شود شرکت کنید، می توانید در مراکز خرید متنوع  آن خرید کنید، به رستوران هایش سر بزنید و غذاهایی جدید و متنوع را امتحان کنید. این کشور پر از شور و شوق و هیجان است با الی گشت همراه باشید تا شما را با تفریحاتی که می توانید در این کشور زیبا داشته باشید آشنا کنیم.

مطالب مرتبط:
طعم غذاهای خوشمزه مالزی
شهربازی پرطرفدار لگولند در مالزی

به غار گوا کلام در پرلیس بروید

این غار پر از عناصر طبیعی زیباست و اگر اهل ماجراجویی باشید مکان بسیار مناسبی برای گشت و گذار و کشف طبیعت است، از غارهای سنگ  آهکی است که ۳۷۰ متر طول دارد و می توانید از یک طرف غار داخل و از طرف دیگر آن خارج شوید، در هنگام ورود به این غار صدای رودهای زیر زمینی و جیغ خفاش ها کمی فضای آن را مرموز و ترسناک کرده است اما بسیار تجربه جالبی است، غار گوا کلام در جنگل وانگ مو واقع شده و نزدیک ترین شهر نزدیک به آن شهر کاکی بوکیت است که در ۵۰۰ متری آن قرار دارد، تنها راه رسیدن به این غار رد شدن از روی یک پل است و چون در داخل غار خیلی تاریک بوده اسم آن را گوا کلام گذاشتند.

گوا کلام مالزی

به پنانگ بروید و با طعم ها و مزه های جدید آشنا شوید

اگرعاشق غذا خوردن هستید پنانگ برای شما بهترین محل ممکن است در این محل می توانید کاملا با فرهنگ غذایی این کشور و کشورهای اطرافش آشنا شوید و غذاهای مختلف و خوشمزه را امتحان کنید، غذاهایی در طعم ها و رنگ هایی مختلف که می تواند تجربه ای فراموش نشدنی را برای شما داشته باشد.

به پارک لگولند در ایالت جوهور بروید

لگولند بیشتر برای بچه ها مناسب است اما برای بزرگ تر ها هم می تواند جالب باشد این پارک هم پارک آبی و هم شهر بازی دارد که اگر آب بازی و بازی های آبی را دوست دارید با سرسره ها و استخرهایی که دارد می تواند روزی هیجان انگیز، شاد و متفاوتی را برای شما ایجاد کند اما اگر تفریحات و بازی های آبی را دوست ندارید و عاشق بازی های فکری هستید پارک بازی ها ی فکری خوبی دارد، امکاناتی متنوع پارک فضای مناسبی را برای گذراندن یک روز کامل و بی ناقص برای شما محیا کرده است.

پارک لگولند مالزی

به شهر ملاکا بروید

اگر ۲۰ کیلومتر به طرف جنوب کوالالامپوربروید به شهر ملکا می رسید که از مراکز مهم گردشگری می باشد. این شهر پر از جاذبه های گردشگری است و از آنجایی که مستعمره بریتانیا، پرتغال و هلند بوده می توانید آثاری از فرهنگ های بجا مانده از این کشورها را در آن جست و جو کنید، از جاذبه های گردشکری  مهم آن می توان به قلعه ها، تپه ها و میدان سرخ آن اشاره کرد، این شهر یک تنگه تاریخی دارد که اطراف آن رستوران ها و جاذبه های گردشگری بسیاری برای گردش وجود دارد.

از کوه کینبالو بالا بروید

کینبالو دومین کوه بلند آسیای شرقی است که در پارک دولتی کینبالو واقع شده و در لیست میراث جهانی یونسکو نیز می باشد. اگرکوهنورد باشید و بخواهید تا قله بروید دو روز زمان لازم دارید و قبلش باید با ثبت نام مجوز برای صعود کوه را بگیرید. پوشش گیاهی خاص ومتفاوت این کوه صعود را برای شما لذت بخش تر می کند.

کوه کینبالو مالزی
با بناهای جذاب باتومی آشنا شوید
حقایقی حیرت انگیز از دیوار بزرگ چین
۷ مورد از برترین جاذبه های گردشگری اتریش
۱۲ ماجراجویی غافلگیر کننده در تونس

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code