بهترین تورهای پیاده روی در سائوپائولو، شهر بزرگ برزیل

تورهای پیاده روی در سائوپائولو | São Paulo

سائوپائولو بزرگ ترین شهر در آمریکای لاتین و سرتاسر نیم کرده جنوبی جهان است. سفر به شهر سائوپائولو برای توریست های که می خواهند تصمیم بگیرند از چه جاهایی دیدن کنند و تعطیلات خود در این شهر را چگونه سپری کنند می تواند کمی دلهره آور باشد. در ادامه با الی گشت همراه شوید تا چند مورد از فعالیت هایی که به عنوان یک غریبه می توانید همراه با دوستان سائوپائولویی خود انجام دهید را به شما معرفی کنیم. خوشبختانه از چند سال پیش این گزینه برای گردشگران فراهم شده که در تورهای پیاده روی در سائوپائولو شرکت کنند و بتوانند به بهترین نحو ممکن با شهر آشنا شده و نهایت بهره را از سفر خود ببرند.

تورهای پیاده روی در سائوپائولو

تورهای رایگان پیاده روی در سائوپائولو

مطالب مرتبط:
غذاهای خیابانی سائوپائولو
سائوپائولو خیابان پائولیستا در برزیل+ تصویر

به گفته وبسایت رسمی تورهای پیاده روی در سائوپائولو این مجموعه اولین تور از این نوع بود که کار خود را در این شهر آغاز کرد و از سال ۲۰۱۲ در حال برگزاری چنیین رویدادی می باشد. همان طور که از عنوان مطلب مشخص است این تورها کاملا رایگان هستند و در مسیرهای مختلف دور تمامی نقاط شهر برگزار می شوند  و تمامی تور لیدرهای آن کاملا آموزش دیده هستند و در تمام مدت همه کاملا انگلیسی صحبت خواهند کرد. پس اگر به این زبان مسلط هستید بدون دغدغه در این تورها شرکت کنید.

تور اصلی، مرکز شهر سابق (Old Down Town) نام دارد و گردشگران از ایستگاه مترو República ماجراجویی خود را آغاز خواهند کرد و سپس توقف بعدی در مرکز تاریخی شهر خواهد بود. این مسیر از میان تمام ساختمان های مهم این بخش از شهر و دیدنی های منحصر به فرد آن می گذرد از جمله آن ها می توان به تئاتر شهرداری سائو پائولو، ایتالیا ساختمان (Edifício Itália)،  Edifício Martinelli، Se Cathedral و ساختمان باشکوه Copan اشاره کرد. تور هر هفته در روزهای دوشنبه، چهارشنبه، جمعه و شنبه راس ساعت ۱۱:۳۰ صبح حرکت خود را آغاز می کند. برای شرکت در این تور پیاده روی در سائوپائولو نیازی به رزرو کردن از قبل نیست فقط سر ساعت خارج از ایستگاه مترو República حاضر شوید تا بتوانید با آن ها همراه شوید.

رایگان

تور بازدید از مرکز شهر جدید

گروه بعد از یک سال برگزاری، تصمیم گرفت یک تور جدید را به برنامه هفتگی خود اضافه کند و در این مورد از تورهای پیاه روی در سائوپائولو گردشگران را به بازدید از مهمترین خیابان سائوپائولو خیابان پائولیستا (Paulista Avenue) ببرد. در مقایسه با مرکز تاریخی شهر می توان گفت که خیابان پائولیستا مرکز جدید شهر است و در آن می توانید جاذبه های دیدنی، ساختمان های مدرن و مراکز فرهنگی را مشاهده کنید. این تور در تقاطع خیابان های پائولیستا و Rua Augusta در کنار ایستگاه مترو Consolação حرکت خود را آغاز می کند.

کسانی که در این گردش شرکت کنند با تمام جزئیات و جاذبه های دیدنی خیابان پائولیستا و همسایگی اطراف آن آشنا خواهند شد که از جمله آن ها می توان به موزه هنرهای سائوپائولو (MASP)، Casa das Rosas و خانه ژاپنی اشاره کرد. تور رایگان بازدید از خیابان پائولیستا هر سه شنبه، پنجشنبه و یکشنبه راس ساعت ۳:۳۰ بعد از ظهر حرکت خود را آغاز می کند. آخرین گزینه بهترین روز برای انجام این کار است، هر یکشنبه خیابان برای ترافیک در بعد ازظهر بسته است و آن را به یکی از بهترین جاذبه های شهر تبدیل می کند.

مرکز شهر

سومین مورد از تورهای پیاده روی در سائوپائولو از همسایگی منطقه bohemian و Vila Madalena و Pinheiros بازدید می کند. خانه های جذاب، خیابان های  مملو از درخت، آرایشگاه ها و رستوران ها و برخی از بهترین هنزهای خیابانی شهررا می توان در این جا مشاهده کرد. این تور از نقاط مشهور مانند بتمن کوئیل بازدید می کند که دیوارهای آن با مجموعه ای باورنکردنی از گرافیتی مداوم در حال تغییر است و یکی از محبوب ترین جاذبه های توریستی شهر است. این تور در روزهای سه شنبه، پنج شنبه ها و یکشنبه ها، ساعت ۱۱:حرک خود را شروع می کند و قرار جمع شدن گردشگران در خارج از ایستگاه متروی Fradique Coutinho می باشد.

جدید

محله omelhordesampa

برای کسانی که در حال حاضر کمی در مورد سائوپائولو اطلاعات دارند، omelhordesampa می تواند یک خدمات تور ایده آل باشد. موسس آن Olavo Medeiros است که تورهای ویژه ای را در برختی نقاط شهر که برای گردگشران کم تر شناخته شده هستند برگزار می کند. تورهای omelhordesampa با بسته های متنوعی در اطراف برخی از جالب ترین محله های شهر (حومه های تاریخی ایتالیایی بیسایگا، Pinheiros، Mooca، Bom Retiro)، تجربه های واقعی سائوپائولو به شما نشان خواهند داد نه فقط صرفا دیدن چندجای مشخص که پر از توریست است. تورها عموما به زبان پرتغالی برگزار می شوند اما شما اگر از قبل اطلاع دهید ترتیبی می دهند که یک مترجم همزمان بیایید و گفته ها را به زبان انگلیسی برای شما ترجمه کند.

همچنین گزینه ای برای سازماندهی تورهای سفارشی وجود دارد، و می توانند زمان کمتری یا بیشتری را با توجه به شرایطی که دارند صرف گشت و گذار در این مناطق کنند، یا کسانی که مایل به دیدن محله های خاص یا مناظر خاص هستند. این تورها متناسب با درخواست افراد به زبانه های انگلیسی یا پرتغالی برگزار می شود.

پارک

تور پیاده روی در ایبریا | Ibirá

پارک ایبیراپوئرا یک پارک عمومی معروف و مهم در شهر سائوپائولو، برزیل است. این پارک که در مرکز و جنوب این شهر واقع است، در سال ۱۹۵۴ افتتاح شد. ساختمان های این پارک را اسکار نیمار طراح مشهور برزیلی طراحی کرده است. این یک شاهکار طبیعی و انسانی است. این مورد از تورهای پیاده روی در سائوپائولو چهار روز در هفته از چهارشنبه تا شنبه ساعت های ۱۰ صبح و ۲:۳۰ بعد از ظهر برگزار می شود و گردشگران را به تمام نقاط مهم دیدنی می برد. راهنماهای تور دانش فراوانی از تاریخ پارک دارند و حتی ساکنان سائوپائولو یک یا دو چیز را یاد خواهند گرفت. قیمت این تور ۹ دلار برای بزرگسالان و برای کودکان بین ۱۲ تا ۱۷ سال ۴٫۵ دلار است.

منبع: theculturetrip.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد