رمانتیک ترین رستوران های پاریس

پاریس یا همان «شهر عشق» رمانتیک ترین شهر دنیاست. چرا؟ به خاطر جادوی نوستالژیک، افسانه های رمانتیک و البته برج ایفل. اما صبر کنید هیچ شهری بدون غذای خاصش کامل نمی شود و خوشبختانه پاریس در این مورد حرف های زیادی برای گفتن دارد پس بدون هیچ معطلی ای بهتر است سراغ رمانتیک ترین رستوران های پاریس برویم تا اگر دارید برای ماه عسل یا یک سفر رمانتیک به پاریس برنامه ریزی می کنید، بدانید کجا می توانید شریکتان را خوشحال کنید. هر چه باشد غذا، قسمت بزرگی از زندگی است! همراه الی گشت باشید:

مطالب مرتبط:
پاریس را به روش پاریسی ها بگردید!
آیا از حقایق برج ایفل در پاریس با خبرید؟

۱- رستوران نولیتا ( NoLita)

این رستوران در موتور ویلیج (MotorVillage) که یک نمایشگاه ماشین ایتالیایی است قرار گرفته و رستورانی شیک و درجه یک است و شاید بتوان آن را رمانتیک ترین رستوران پاریس دانست. نولیتا روبروی شانزه لیزه قرار گرفته و نمایی دیدنی از برج ایفل دارد. ورودی سیاه و سفید این رستوران، دکوری مدرن و مینیمالیستی به آن داده که برای یک شام رمانتیک، کاملا ایده آل است. در مورد غذای نولیتا هم باید گفت پیشنهاد ما از منوی آن، ریزوتو با قارچ، کبد گوساله با ادویه و تیرامیسو است.
سبک رستوران: ایتالیایی
آدرس: ۱ Avenue Matignon, 75008 Paris, France

رستوران نولیتا | رمانتیک ترین رستوران های پاریس

 

۲- رستوران بنویت (MotorVillage)

بنویت یکی از رمانتیک ترین رستوران های پاریس است که غذای کلاسیک سرو می کند. دکور ورودی این رستووران از چوب راش و برنج است و در آن از تمام المان های سنتی زیبای زمان های گذشته استفاده شده است. رستوران بنویت در سال ۲۰۱۲، ۱۰۰ سالگی خود را گذراند و تنها رستورانی در پاریس است که توانسته Michelin star را دریافت کند. سبک طبخ غذاها در بنویت، سنتی و قدیمی است و اگر به دنبال یک تجربه ی خاص و عالی غذایی در کنار شریکتان هستید، بهترین جاست.
از منوی متنوع این رستوران پیشنهاد می کنیم حتما تکه های گوشت قرمز نرم شده، صدف در روغن کره و سس شکلات را امتحان کنید.
سبک رستوران: کلاسیک
آدرس: ۲۰ Rue Saint-Martin, 75004 Paris, France

رستوران بنویت | رمانتیک ترین رستوران های پاریس

 

۳- رستوران ورژوس (Verjus)

ورژوس که توسط ۲ آمریکایی اداره می شد، در زمان های گذشته کارش را در آپارتمانی به نام آشپزخانه ی مخفی (Hidden Kitchen) شروع کرد و با غذای عالیش توانست جمعیت زیادی از مردم را که برای صرف غذا در آن صف می بستند، به خود جمع کند. حالا ورژوس یکی از زیباترین رستوران های پاریس است و در میان زوج ها محبوبیت ویژه ای دارد.
ورژوس هم مجلل و هم متفاوت است و اگر چه در سبک غذایی آن گوشه هایی از استایل انگلیسی و آمریکایی وجود دارد اما طعم جادویی آن، این موضوع را کاملا پوشش می دهد. از منوی ورژوس حتما سوپ صدف با گیلاس خامه ای، سیب زمنی و ماهی قزل آلای اسکاندیناویایی و پاناکوتا با عسل و هل را امتحان کنید.
سبک رستوران: فرانسوی
آدرس: ۵۲ Rue de Richelieu, 75001 Paris, France

رستوران ورژوس | رمانتیک ترین رستوران های پاریس

 

۴- رستوران سپتایم (Septime)

یکی از بهترین رستوران های پاریس، سپتایم، نه تنها تجربه ی عالی ای از غذا به شما می دهد بلکه یکی از بهترین جاها برای بودن در کنار شریکتان است. پرسنل این رستوران حرفه ای هستند و دکوری به سبک نئو اینداستریال (قدیمی و رمانتیک) دارد. برای صرف غذا در این رستوران باید حداقل از ۳ هفته قبل برنامه ریزی کنید و اگر قرار است با شخص خیلی خاصی شام بخورید، سپتایم یکی از آن جاهایی است که حرف اول را می زند.
از منوی این رستوران پیشنهاد می کنیم کارت بلانش (انتخاب سرآشپز) را امتحان کنید.
سبک غذا: فرانسوی
ادرس: ۸۰ Rue de Charonne, 75011 Paris, France

رستوران سپتایم | رمانتیک ترین رستوران های پاریس

منبع: traveltriangle.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code