بلیط هواپیما

سفر به استانبول با الی گشت

امروزه مسافرت به یکی از هیجان انگیزترین و لذت بخش ترین بعدهای زندگی هر انسانی تبدیل شده است. در سفر است که انسان می تواند تجربه کسب کند و با فرهنگ و جاذبه های ناب و زیبا و انسان ها متفاوت روبرو و آشنا شود. علاوه بر این، سفر کمک می کند تا از حقایق نهفته در دل مناطق مختلف دنیا با خبر شویم و آگاهی نسبی ای از جهان اطرافمان بدست آوریم. در میان این همه دیدنی های دنیا، استانبول شهر واقعا زیبایی است و جاذبه های گوناگونی از جنگل و دریا گرفته تا مساجد و قصرهای عثمانی و کاخ های زیبا و کلیساهای رومی را در خود جای داده است. اما چرا تور استانبول الی گشت را انتخاب کنیم؟ در ادامه، جواب سوالتان را خواهید گرفت.

مطالب مرتبط:
در اینستاگرام الی گشت چه خبره؟!
الی گشت، برند محبوب مصرف کنندگان در سال ۱۳۹۵

تور استانبول الی گشت

آژانس هواپیمایی جهانگردی الی گشت، خدمات بی واسطه با نهایت کیفیت و خلاقیت و به راحت ترین شکل ممکن و بصورت آنلاین را در اختیار مشتریان قرار داده است. بنابراین پیشنهاد می کنیم در صورتیکه قصد سفر به استانبول را دارید، الی گشت را برای خرید تور استانبول انتخاب کنید.

 

چرا الی گشت؟

– الی گشت برند مطمئن، باسابقه و خوشنامی است و با اطمینان کامل می توان از خدمات آن استفاده کرد.
– در سایت الی گشت بیشتر از ۸۰۰ هتل متنوع در استانبول وجود دارد و با بیشترین گزینه های ممکن برای انتخاب روبرو هستید. از هتل های خیلی ارزان تا هتل های خیلی خوب در الی گشت وجود دارد که قیمت های متفاوتی دارند و می توانید بنا بر بودجه ای که در نظر دارید، مناسب ترین را انتخاب کنید.
– هتل های استانبول در مناطق مختلفی در شهر استانبول مثلا مناطق تکسیم، بی اغلو و… هستند و از بین تعداد انبوه آنها می توان با استفاده از امکان فیلتری که در انتخاب هتل در سایت الی گشت وجود دارد، نوع مورد نظر را در منطقه ی مورد نظر انتخاب کرد.
– در تور استانبول الی گشت، گشت شهری به همراه ناهار در برنامه قرار دارد که باعث جلوگیری از سردرگمی شما در گشت و گذار در شهر و پیدا کردن بهترین دیدنی های استانبول آن هم در زمان محدود می شود.
– با یک هزینه ی خیلی کم می توان از خدمات ترانسفر استفاده کرد.
– دست شما در انتخاب باز است، می توانید فقط هتل و یا فقط پرواز را از الی گشت انتخاب کنید، علاوه بر این قابلیت انتخاب هر دو با هم بصورت پکیج هم وجود دارد.
– پروازها در الی گشت از تنوع بالایی برخوردارند و به غیر از پروازهای مطرح ایرانی مثل ماهان، پروازهایی مثل ترکیش، اطلس و… هم قابل انتخاب هستند.

معرفی هتل بلووی سیتی استانبول | ۳ ستاره
معرفی هتل بلووی سیتی استانبول | ۳ ستاره
معرفی هتل ۳ ستاره تکسیم استار در استانبول
معرفی هتل ۳ ستاره تکسیم استار در استانبول
معرفی هتل مارناس استانبول | ۴ ستاره
معرفی هتل مارناس استانبول | ۴ ستاره
با پارک های زیبای استانبول آشنا شوید
با پارک های زیبای استانبول آشنا شوید