ماجراجویی متفاوت در برزیل

ماجراجویی در برزیل

امروز می خواهیم کمی مسیر ماجراجویی هایمان را تغییر دهیم و به سمت یکی از کشورهای قاره ی آمریکا برویم که در زیبایی و غنای طبیعی خود یکی از سرآمدترین های جهان است. امروز کوله های ماجراجوییمان را برمی داریم تا به برزیل، کشور کارناوال و ساحل برویم. بیشتر ملکه ی ذهن ما ماجراجوها و علاقه مندان این شده است که برزیل مسیری است که تنها برای ماجراجویی هایی از جنس آدرنالین مناسب است اما امروز می خواهیم مسیرهای زیبایی را در برزیل به شما نشان دهیم تا با پتانسیل های این کشور از پیش آشنا شوید.

سالوادور
مطالب مرتبط:
۸ کلیشه اشتباه که برزیلی ها از آن متنفرند!
جاذبه های گردشگری برتر شهر سالوادور در برزیل
رستورانی در برزیل که از مواد بازیافتی ساخته شده است!

مقصد اولمان در برزیل، شهر سالوادور است. بسیاری از برزیلی ها این شهر را در فصل برگزاری کارناوال های مهیج و عجیب و غریب برای مسافرت انتخاب می کنند. سالوادور را می توان به عنوان نسخه ی کوچک تر و البته بادخیزتر شهر ریو دو ژانیرو به حساب آورد. یکی از جاذبه های اصلی شهر سالوادور، محله های رنگارنگی است که به سبک و سیاق معماری پرتغالی ها و البته اسپانایی ها ساخته شده است.

در این شهر، خط ساحلی زیبایی وجود دارد که فرهنگ سرشار از شادی مردمانش این شهر را تبدیل به یکی از نقاط توریستی برزیل می نماید. محلی های این شهر را می توان به عنوان یکی از صمیمی ترین و مهمان نوازترین افرادی در دنیا نامید که ممکن است با آن ها آشنا شوید. از نظر جغرافیای سالوادور در شمال شرقی دریای باهیا قرار گرفته است و با یک پرواز کوتاه می توانید ریو و سائو پائولو به این شهر رنگاوارنگ بروید.

بهترین چیزی که می توانید در این منطقه مشاهده کنید، تماشای فرهنگ پرطرفدار و ترکیبی آفریقایی و برزیلی است که مملو از صحنه های پر جنب و جوش و شب های سر زنده است. بعد از سالوادور به ال بونیتو بروید زیرا در مقایسه با کلان شهرهای برزیل که در همسایگی اش هستند بسیار کوچک است اما این کوچکی چیزی از زیبایی های ماجراجوی در آن کم نمی کند. به صورت کلی طبیعت دوستان و کسانی که به دنبال آرامش در سفرهای ماجراجویانه ی خود هستند، بی شک و به سرعت جذب این شهر زیبا می شوند.

ال بنیتو

دور تا دور ال بنیتو غارها و رودهای خروشان پر از ماهی قرار گرفته اند. تمامی هتل ها ، متل ها و اقامت گاه های شهر لیستی از موقعیت های مختلف غواصی را در اختیاز مهمانانشان قرار می دهند. هنگام سفر به ال بنتیو و تمامی نقاط کشور برزیل برای ماجراجویی، دوربین عکاسی خود را به هیچ عنوان فراموش نکنید تا بتوانید از صحنه های زیبا عکس بگیرید.

بعد از ال بنیتو، به پاراتی بروید. در واقع این شهر را توقف گاهی بین ریو و سائوپائولو می دانند. پاراتی همچون گپی است که میان این دو شهر شلوغ قرار گرفته است. دورتادور این شهر را کوه های مرتفع و سواحل زیبا در بر گرفته اند. معماری استعماری پرتغالی غنی که در پاراتی وجود دارد، ماجراجویی آرام را به شما هدیه می دهد. چشم اندازهای حومه ی پاراتی را برای برای صرف یک صبحانه لذیذ یه هیچ عنوان از دست ندهید.

ایها گراند، مقصد بعدی ماست. یکی از بهترین مناطق برزیلی که امکان ماجراجویی و گردشگری در آن زیاد است، ایها گراند است. یکی از نکات جالب و چالشی که در این شهر وجود دارد این است که در این شهر، اینترنت وجود ندارد! حتی مغازه های ایهاگراند، دکه های کوچکی هستند و هیچ دستگاه خودپرداز بانکی در آن دیده نمی شود. در عوض همه ی این غیبت تکنولوژی به عنوان عنوان یک ماجراجو می توان از دیدن آبشارهای فراوان، مناظر جنگلی و ساحل Lopes Mendes که یکی از زیباترین مناطق جهان است دیدن کرد.

بهترین راه برای گردش در جزیره سوار شدن قایق و بهترین غذاها برای خوردن کباب است. به عنوان یک ماجراجو که مسیرهای فراوانی در برزیل پیش رویمان است قول بدهید که این جزیره را ترک کنید زیرا ممکن است کل سفر را ول کنید و بخواهید تا مدتی طولانی در این شهر باقی بمانید.

مجسمه

ریو دو ژانیروی معروف را که فراموش نکرده اید؟ اصلا امکان ندارد که به این کشور بیایید و به ریودوژانیرو نروید. این شهر نماد و سمبل فرهنگی برزیلی ها است. ریو دو ژانیرو شهری است که از بس که معروف است، بسیاری آرزوی دیدنش را دارند. فعالیت ها و جاذبه هایی که در ریودوژانیرو قرار دارد بسیار شگفت انگیز است. از کوه های Sugarloaf بالا بروید تا منظره ای بی نظیر از شهر را زیر پایتان ببینید.

حتی می توانید پیاده یا با اتوبوس به بالای مجسمه رستگاری مسیح معروف بالا بروید. فلوریانوپلیس را خیلی ها ممکن است نشناسند ولی این شهر مقصد بعدی ماجراجویی ماست. این شهر محبوب ترین مقصد گردشگری بین کسانی است که مثل ما ماجراجو هستند و تصمیم دارند که با کوله پشتی در برزیل سفر کنند. فلوریانوپلیس توانسته بسیاری از بازدید کنندگانش را به نحوی وسوسه کند که مدت اقامت خود در این شهر حتی تمدید کنند، این را تجربه ی ماجراجویان و گردشگران دیگر می گوید. فلوریانوپلیس پر از فعالیت های عجیب و غریب و هیجان انگیز است که مسافران فصلی را سرگرم می کند.

گردشگری

فلوریانوپلیس به غذاهای دریاییش بسیار شهرت دارد. درون این شهر گالری های دائمی هنری همیشه برپا است و می تواند شما را به یک ماجراجوی هنردوست تبدیل نماید. کارناوال های دیدنی این شهر را به هیچ عنوان از دست ندهید. این کارناوال در طول هفته های ماه فوریه هر سال برگزار می شود. سائو سباستیانو را می توان به عنوان آخرین مقصدمان معرفی نماییم. منطقه ای بسیار دنج و خلوت که با یک اتوبوس سواری کوتاه از حومه ی سائو پائولو می توان به آن رسید.

سائو سباستیانو محلی فوق العاده برای سپری کردن آخر هفته ها است. موج سواران و علاقه مندان به معماری دوران استعمار و پرتغالی نیز عاشق این شهر می شوند. بی شک در هنگام ماجراجوییتان در این شهر با ساختمان هایی روبرو می شود که زمان ساختشان به صدها سال پیش و دوران استعمار بر می گردد. دراین شهر سواحل بسیاری برای گشت زدن وجود دارد، استفاده کنید و کمی گرد و خاک هیجان های ماجراجویی را از تنتان بریزید.

سفری به ریو دو ژانیرو+ ویدیو
سفری به ریو دو ژانیرو+ ویدیو
برزیل، کشوری که مثل هیچ جا نیست
برزیل، کشوری که مثل هیچ جا نیست
معرفی هتل سانتا ترزا ریو | ۵ ستاره
معرفی هتل سانتا ترزا ریو | ۵ ستاره
چطور همه چیز را زیبا ببینیم + ویدیو
چطور همه چیز را زیبا ببینیم + ویدیو

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code