بلیط هواپیما

ماجراجویی های هیجان انگیز در روسیه

در روسیه چه ماجراجویی هایی انجام دهیم

روسیه واقعا جای هیجان انگیزی است از شرق تا غرب این کشور پر از فعالیت هایی است که باید حتما شجاع بود تا آن ها را انجام داد، کوه، دریاچه، رودخانه و جاذبه های گردشگری بسیاری  که در این کشور زیبا وجود دارد آن را به کشوری محبوب برای ماجراجویان تبدیل کرده تا هیجان و شورو شوق را در این سرزمین رویایی تجربه کنند، با الی گشت همراه باشید تا به روسیه برویم و با ماجراجویی های این کشور آشنا شویم.

مطالب مرتبط:
بهترین پیست های اسکی در روسیه
سفر به روسیه در زمستان

اسنومبیل سواری بر روی دریاچه یخ زده بایکال

زمستان در روسیه خیلی سرد است اما سرد بودن هوا به معنی این نیست که باید فقط در خانه ماند و تفریحات بیرون را انجام نداد، اگر در فوریه، مارس و آوریل به دریاچه بایکال بروید می توانید از آب و هوای یخبندان آنجا استفاده کنید و بر روی سطح دریاچه اسنومبیل سواری کنید، اسنومبیل را کرایه کرده و تجربه متفاوت و شیرینی در طول این دریاچه زیبا و یخ زده داشته باشید، هزینه ۶ ساعت اسنومبیل سواری با یک راهنما برای هر نفر ۱۵۰ دلار است.

اسنومبیل سواری در روسیه

بالا رفتن از کوه البروس

بالا رفتن ازکوه البروس واقعا شجاعت می خواهد، این کوه بلندترین قله روسیه و در واقع بلندترین قله اروپا است، البروس در لیست صعود ۱۰ قله بلند  همه کوهنوردان قرار دارد، اگر تجربه بالا رفتن از کوه های یخی را دارید و خود را برای روبرو شدن با چالش های آن آماده کرده اید بالا رفتن از البروس از ماجراجویی های هیجان انگیز  و تجربه ای فراموش نشدنی برای شما خواهد بود اگر بخواهید این مسیر را  با تور بروید هزینه سفر ۸ روزه به این کوه برای هر نفر تقریبا ۱۰۰۰ دلار می شود.

بالا رفتن از کوه البروس روسیه

قایق سواری در کارلیا

کارلیا یکی از جالب ترین ناحیه های روسیه است و در میان ماجراجویان بسیار محبوب می باشد چون مسیرهای آبی زیادی دارد که به آن ها فرصت فعالیت های هیجان انگیزی مثل کایاک و دیگر ورزش های آبی را می دهد می توانید در بازدید از این ناحیه هم کایاک و هم رفتینگ را تجربه کنید، هزینه تور رفتینگ و کایاک برای هر نفر از ۲۰۰ دلار شروع می شود.

بالون سواری در شهر پرسلاول- زالسکیی

شهر پرسلاول- زالسکیی از قدیمی ترین شهرهای روسیه است و نزدیک به هزار سال از تاسیس آن می گذرد این شهر کلیساهای زیادی مثل کلیسای ساویرز دارد که برای قرن ۱۲ هستند، به غیر از ساختمان های تاریخی، ساختمان های جدیدتر دیگری هم در این شهر وجود دارد که خیلی از آن ها موزه های زیبا دارند و با اینکه به زیبایی ساختمان های قدیمی تر نیستند اما بسیار دوست داشتنی اند. برای دیدن همه این زیبایی های شهر هیچ چیزی بهتر از بالون سواری در بالای شهر نیست، از بالای آسمان می توانید همه شهر و دریاچه آن را یکجا ببینید، هزینه برای هر ساعت از ۸۵ دلار شروع می شود.

بالون سواری در روسیه

پاراگلایدر از بالای کوه آی پتری در کریمه

تصور کنید که در بالای کوه سبز آی پتری که یکی از زیباترین جاذبه شبه جزیره کریمه است ایستاده اید، در بالای سر شما آسمان لاجوردی مثل گنبدی بزرگ قرار گرفته و در زیر پاهایتان هم درختان مثل لکه هایی ریز هستند که فرشی سبز را بوجود آورده اند، حالا نفسی عمیق می کشید، می پرید و پرواز می کنید، چقدر هیجان انگیز و رویایی است! هزینه پاراگلایدر برای یک ساعت ۲۰۰ دلار است.

منبع: russianblogger.me

ناگفته هایی از روسیه
ناگفته هایی از روسیه
گذر تاریخ در سوچی
گذر تاریخ در سوچی
معرفی هتل سولو سوکوس پالاس سنت پترزبورگ | ۵ ستاره
معرفی هتل سولو سوکوس پالاس سنت پترزبورگ | ۵ ستاره
معرفی فرودگاه بین المللی سنت پترزبورگ
معرفی فرودگاه بین المللی سنت پترزبورگ