بلیط هواپیما

مراکز خرید مسکو | بهترین ها و معروف ترین ها

بهترین مراکز خرید مسکو

امروزه حتی در کوچکترین خیابان های مسکو هم می توانید جایی را پیدا کنید که وسایل با ارزشی را بفروشند که به عنوان سوغاتی، برای خودتان و یا کسی از نزدیکانتان خریداری کنید و خبر خوب اینکه اصلا گران هم نیست. در صورتی که کمی با مراکز خرید آن آشنا باشید، می توانید به راحتی هم خرید خیلی خوبی داشته باشید و هم به مقدار زیادی از پولتان صرفه جویی کنید. در ادامه الی گشت، بهترین مراکز خرید مسکو را به شما معرفی می کند:

۱- مرکز خرید گام (GUM)

مرکز خرید گام در مسکو، بخش بزرگی از قسمت شرقی میدان سرخ مسکو را اشغال کرده است. این مرکز خرید، شبیه به یک کاخ سلطنتی است و سقف شیشه ای بسیار بلند و سبک معماری قرن نوزدهمی آن باعث چنین تصوری در ذهن می شود. در کنار طراحی بسیار زیبا، تعدادی از سرشناس ترین برندهای پوشاک جهان هم در گام شعبه دارند. علاوه بر این، چندین رستوارن و کافه هم در آن وجود دارد. گام به عنوان یکی از زیباترین مراکز خرید جهان شناخته می شود.

آدرس: ۳, Red Square, Moscow

ساعت کار: هر روز ۱۰ صبح تا ۱۰ شب

مرکز خرید گام | بهترین مراکز خرید مسکو
مرکز خرید گام

۲- TSUM

مطالب مرتبط:
رمانتیک ترین مکان های مسکو را دیده اید؟+ تصویر
این هفت خواهر فقط در مسکو پیدا می شوند!

مرکز خرید TSUM در خیابان Petrovka قرار گرفته و در چند قدمی میدان سرخ، تئاتر بولشوی، موزه ی تاریخ و بقیه ی جاذبه های گردشگری مهم مسکو قرار دارد. مانند خیلی دیگر از مرکزهای خرید، TSUM هم به عنوان یکی از بهترین مراکز خرید مسکو در این شناخته می شود چون تعداد برندهای پوشاک، کفش، لوازم جانبی و لوازم آرایشی بهداشتی در آن، کمتر از یک هزار عدد نیست. در کنار یک خرید هوشمندانه در این مرکز خرید می توانید با سبک معماری کلاسیک روسی هم آشنا شوید و از محیط جذاب آن لذت ببرید.

آدرس: ۲, ul. Petrovka, Moscow. It is located across the street from the Bolshoy Theatre.

ساعت کار: دوشنبه تا جمعه از ۱۰ صبح تا ۱۰ شب- یکشنبه ها ۱۱ صبح تا ۱۰ شب

TSUM

۳- پاساژ Petrovsky

قدمت پاساژ Petrovsky به سال ۱۹۰۶ بر می گردد و یکی از گران ترین مرکز خریدهای مسکو مسحوب می شود. این پاساژ در خیابانی به همین نام قرار گرفته و تا میدان سرخ تنها چند قدمی فاصله دارد. اگر دوست دارید تا روز فوق العاده ای داشته باشید و حتی برای چند ساعت هم که شده، خودتان را عضو یکی از خانودان سلطنتی حس کنید، حتما از این پاساژ دیدن کنید.

آدرس: ۱۰, ul. Petrovka, Moscow. 10 minute walk from Red Square. It’s moments away from Boslhoy Theatre and TSUM.

ساعت کار: هر روز ۱۰ صبح تا ۱۰ شب

پاساژ Petrovsky

۴- مرکز خرید Okhotny Ryad

مرکز خرید Okhotny Ryad، یکی از بزرگترین و بهترین مراکز خرید مسکو است. البته این مرکز خرید تا اندازه ای بزرگ است که اگر بتوانید راحتان را راحت در آن پیدا کنید، یک مسکویی واقعی خواهید بود! در کنار خرید از برندهای معروف و متنوع که هر سلیقه ای را جوابگوست، می توانید در تعدادی از بهترین کافه ها و رستوران های مسکو هم یک وعده ی غذایی عالی میل کنید.

آدرس: Manege Square, 1, Moscow. It’s main entrance is shown on the picture below and right in front of the Four Seasons Hotel.

ساعت کار: هر روز ۱۰ صبح تا ۱۰ شب

بهترین زمان برای سفر به سن پترزبورگ
بهترین زمان برای سفر به سن پترزبورگ
همه چیز درباره ی اتاق کهربای روسیه و ماجرای مرموز ناپدید شدن آن!
همه چیز درباره ی اتاق کهربای روسیه و ماجرای مرموز ناپدید شدن آن!
شهرهای مخفی روسیه
شهرهای مخفی روسیه
نمایی نزدیک از مراکز خرید سوچی
نمایی نزدیک از مراکز خرید سوچی