معرفی کامل مرکز خرید گرند مال وارنا

مرکز خرید گرند مال وارنا | Grand Mall Varna

یکی از بهترین کارهایی که در هر سفر می توان انجام داد، خرید کردن و گشتن در مراکز خرید مختلف است. از آن جایی که دیگر فصل بهار است و یکی از بهترین گزینه ها برای سفرهای تابستانی وارنا در بلغارستان است، پس چه بهتر که برای شما مطلبی درباره ی یکی از مراکز خرید بسیار معروف در وارنا را در مجله ی گردشگری الی گشت به اشتراک بگذاریم. یکی از این مراکز خرید بسیار معروف و بزرگ، مرکز خرید گرند مال وارنا است. در ادامه با ما همراه باشید تا به اتفاق یکدیگر، مرکز خرید گرند مال وارنا را بررسی و معرفی نماییم.

مرکز خرید گرند مال وارنا | Grand Mall Varna

 بررسی و معرفی مرکز خرید گرند مال وارنا

مطالب مرتبط:
نکات سفر به وارنا
موزه رترو وارنا، سفری کلاسیک در زمان!
حقایقی از وارنا، شهر تاریخی و ساحلی بلغارستان

یکی از بهترین مراکز خرید در شهر وارنا، مرکز خرید گرند مال وارنا است که خرید در آن هم فال است و هم تماشا. این مرکز خرید علاوه بر دارا بودن فروشگاه های مختلف در خود، امکانات تفریحی فراوانی هم دارد که هم برای بزرگسالان و هم برای خردسالانی که به این مرکز خرید آورده می شوند، جالب و جذاب است. این مجموعه ی بسیار بزرگ که دارای مساحت زیربنای بسیار زیادی است، به عنوان یکی از بزرگ ترین و جدیدترین مراکز خرید در وارنا نیز معرفی می شود.

در این مرکز خرید وسیع، برندهای مختلف جهانی نیز حضور دارند و فروشگاه های مختلفی را در این مرکز خرید در اختیار دارند. این مجموعه ی تجاری بسیار بزرگ در حدود ۹ سال پیش به بهره برداری رسید و از آن زمان تا به کنون چه در بین مردم وارنا و چه در بین گردشگرانی که به این شهر می آیند از درجه ی اعتبار و شهرت بسیاری برخوردار گشته است. در این مرکز خرید بیش از ۲۰۰ فروشگاه مختلف در زمینه ی فروش لباس های زنانه، مردانه، بچه گانه در مدل ها ی مختلف موجود است.

وارنا WEATHER

دانستنی هایی درباره ی مرکز خرید گرند مال وارنا

انواع لوازم خانگی، لوازم ورزشی، لوازم های آرایشی و بهداشتی، انواع و اقسام طلا و جواهرات، بدلیجات مارک دار و دیگر وسایل مختلف در این موجموعه به فروش می رسد. در این مرکز خرید می توانید از برندهای بین المللی همچون زارا، لی کوپر، اچ اند ام، آدیداس، برشکا و بسیاری از دیگر برندها از لوکس و گران قیمت گرفته تا برندهای معمولی و ارزان خرید نمایید. انواع رستوران ها و کافه های این مرکز خرید را باید امتحان نمایید.

به هر حال بعد از یک خرید و یک گشت و گزار در این مرکز خرید احتیاج دارید تا جایی بنشینید و یا غذایی بخورید و یا استراحتی بکنید که رستوران ها و فودکورت این مرکز خرید همانطور که اشاره کردیم، یکی از بهترین گزینه های پیش روی شماست. پارکینگ این مجموعه نیز یکی از نقاط قوت این مرکز است. این پارکینگ دارای ۱۷۰۰ جای پارک و ظرفیت برای اتومبیل مراجعین این مجموعه است. درباره ی فروشگاه ها و نمایندگی های این مجموعه گفتیم و حالا به نظر می رسد که باید به امکانات تفریحی این مجموعه بپردازیم. به این مرکز خرید می توانید تا به چشم یک جاذبه ی تفریحی نیز نگاه کنید.

در این مرکز چندین سالن سینما که همگی با آخرین تجهیزات روز دنیا تجهیز شده اند وجود دارد که در آن همیشه فیلم های روز سینمای جهان و بلغارستان را نمایش می دهند. همچنین برای کودکان نیز چندین زمین بازی مخصوص در نظر گرفته شده است که فرزندان شما در آن ها می توانند تا چندین ساعت بازی کنند. در مرکز خرید گرند مال وارنا چندین فروشگاه مواد غذایی و فروش خواروبار نیز وجود دارد که تمامی روزهای هفته هم باز است. در این مکان یک سوپرمارکت زنجیره ای فرانسوی به نام کارفور نیز شعبه دارد که هر چیزی را که احتیاج داشته باشید می توانید از آن تهیه کنید.

آدرس: Andrey Saharov Str 2, Varna 9000, Bulgaria

همه چیز درباره ی بررسی و معرفی مرکز خرید گرند مال وارنا

دانستنی هایی درباره ی مرکز خرید گرند مال وارنا

  • این مرکز خرید، بزرگ ترین مرکز خرید وارنا است.
  • اگر مسافر وارنا هستید باید بدانید که، این مرکز خرید بهترین برندهای لوکس و حتی معمولی دنیا را در خود دارد.
  • مرکز خرید وارنا معمولا از ساعت ۱۰ صبح الی ۲۲ شب یک سره باز است.
مرکز خرید گرند مال وارنا ، بررسی و معرفی این مرکز خرید
  • در این مرکز خرید ۹ سالن سینمایی بسیار مجهز قرار گرفته است.
  • اگر بخواهیم قیمت های این مرکز خرید را با جای دیگری مثل تهران مقایسه کنیم باید بگوییم که در برخی موارد حتی قیمت ها از تهران هم کمتر است.
  • یکی از نکات جالبی که درباره ی مرکز خرید گرند مال وارنا وجود دارد این است که این مجموعه در خود یکی از موزه های معروف وارنا را دارد. این مجموعه که به آن موزه ی رترو می گویند، در کنار این که بسیاری از ماشین های قدیمی را به نمایش می گذارد؛ سبک زندگی سوسیالیستی مردم بلغارستان را به نمایش می گذارد که در نوع خود جالب توجه است. در این موزه حتی وسایلی همچون لوازم آرایشی و یا تلفن قدیمی هم به نمایش گذاشته شده است.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code