مهمترین نمایشگاه های باکو در سال ۲۰۱۸

مهمترین نمایشگاه های باکو در سال ۲۰۱۸

امروزه نمایشگاه های تجاری بین المللی نقش موثری در عرصه های سیاسی، تجاری، فرهنگی و هنری ملت ها ایجاد کرده و کلیه کشورهای دنیا رسالتی مهم را در این خصوص دنبال می کنند. در همین راستا نمایشگاه هایی که در کشورهای اطراف ایران عزیزمان برگزار می شود به جهت سهولت حضور نمایندگان کشورمان و یا حضور بنگاه های اقتصادی ای که قصد رشد و یا گسترش فعالیت خود را دارند از اهمیت خاصی برخوردار است. در این مقاله با الی گشت همراه باشید تا با یکدیگر مهمترین نمایشگاه های باکو در سال ۲۰۱۸ را بیشتر بشناسیم.

مهمترین نمایشگاه های باکو

نمایشگاه حرفه و شغل باکو (Career 2018):

مطالب مرتبط:
معرفی جاذبه های گردشگری باکو آذربایجان
معرفی «بهترین رستوران های باکو»، آذربایجان
۱۰ مورد از مراکز خرید باکو

این نمایشگاه در تاریخ ۱۱ الی ۱۳ اکتبر ۲۰۱۸ (۱۹ الی ۲۱ مهرماه ۹۷) در محل Baku Expo Center در شهر باکو آذربایجان برگزار خواهد شد. نمایشگاه حرفه و شغل، یکی از مهمترین نمایشگاه های باکو در سال ۲۰۱۸ بوده و دوازدهمین نمایشگاه بین المللی حرفه و شغل در آذربایجان می باشد. این نمایشگاه یک رویداد جالب برای کشور آذربایجان بوده که با اختصاص منطقه ای خاص برای فارغ التحصیلان ملی و پیشنهاد به آن ها در مورد فرصت های شغلی و برقراری ارتباط با شرکت هایی که به دنبال استخدام نیروهای مورد نظر خود می گردند برگزار خواهد شد. هدف از برگزاری این نمایشگاه این است که بتواند کاندیدا های واجد شرایط را مستقیما به جایگاه مورد درخواست انتقال دهد. شما این فرصت را دارید تا اطلاعات عمومی خود را برای جاهای خالی موجود معرفی نمایید. در اینجا شرکت هایی وجود خواهند داشت که از میان واجدین شرایط نفرات مورد نظر خود را استخدام می کنند و شما می توانید یکی از آن ها باشید.

نمایشگاه حرفه و شغل باکو

نمایشگاه تحصیلات و دانش باکو (Education 2018):

این نمایشگاه در تاریخ ۱۱ الی ۱۳ اکتبر ۲۰۱۸ (۱۹ الی ۲۱ مهرماه ۹۷) در محل Baku Expo Center در شهر باکو آذربایجان برگزار خواهد شد. این نمایشگاه نیز همانند نمایشگاه حرفه و شغل، دوازدهمین نمایشگاه بین المللی آذربایجان است و به طور همزمان با آن برگزار خواهد شد. این نمایشگاه یک رویداد در زمینه تحصیلات است که صرفا در سطح دولتی برنامه ریزی شده و به وسیله وزارت ترویج دانش و حرفه این کشور تامین و پشتیبانی می گردد که در نوبه خود جزء مهمترین نمایشگاه های باکو در سال ۲۰۱۸ می باشد.

نمایشگاه تحصیلات و دانش باکو

نمایشگاه حفاظت، امنیت و نجات کاسپین (CIPS 2018):

این نمایشگاه در تاریخ ۲۳ الی ۲۶ اکتبر ۲۰۱۸ (۱ الی ۴ آبان ماه ۹۷) در محل Baku Expo Center در شهر باکو آذربایجان برگزار خواهد شد. این نمایشگاه یازدهمین نمایشگاه بین المللی حفاظت، امنیت و نجات کاسپین بوده که از مهمترین نمایشگاه های باکو در سال ۲۰۱۸ است. نمایشگاه سیستم های امنیتی یک زیر ساخت ایده آل برای معرفی محصولات، توسعه و گسترش کسب و کار، تحقیقات بازار و همچنین ملاقات با افراد حرفه ای در این رشته از سراسر آذربایجان می باشد، همچنین این نمایشگاه دسته بندی جامعی از محصولات و خدمات را معرفی کرده تا ایمنی در هر کجای زندگی مدرن جای خود را پیدا کند. هر ساله نمایشگاه حفاظت و امنیت، تجارت جدیدی را در زمینه توسعه صنعتی، نمایش محصولات و همچنین ایجاد شرایطی برای انجام توافق های استراتژیک مهم ایجاد می کند. کشورهایی که در این نمایشگاه شرکت می کنند شامل آذربایجان، اوکراین، روسیه، آلمان، امارات متحده عربی، جمهوری چک، هلند، ایتالیا، ترکیه، قزاقستان و قبرس می باشند . همچنین مراجعه کنندگان این نمایشگاه اغلب حرفه ای های بازار تجهیزات امنیتی، مدیرعامل های شرکت ها، متخصصان برجسته و همینطور مسئولان خرید هستند.

نمایشگاه حفاظب و امنیت کاسپین

نمایشگاه ساخت و ساز باکو (Baku Build 2018):

این نمایشگاه در تاریخ ۲۳ الی ۲۶ اکتبر ۲۰۱۸ (۱ الی ۴ آبان ماه ۹۷) در محل Baku Expo Center در شهر باکو آذربایجان برگزار خواهد شد. این نمایشگاه بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی ساخت و ساز از مهمترین نمایشگاه های باکو در سال ۲۰۱۸ است، همچنین به عنوان بزرگترین رویداد مربوط به ساختمان در میان کشورهای مستقل مشترک المنافع (CIS) و همچنین شرق اروپا در نظر گرفته می شود به طوری که این نمایشگاه موجب شده تا موقعیت انجمن ساخت و ساز در آذربایجان و همینطور کل منطقه کاسپین در ۲۰ سال گذشته حفظ شود.

نمایشگاه ساخت و ساز باکو

از جذابیت های این نمایشگاه می بایست به این حقیقت اشاره کرد که تنها در این مکان است که امکان ملاقات با شرکای تجاری و همچنین مشتریان با پتانسیل بالا به راحتی وجود داشته و شما می توانید محصولات و خدمات خود را به بیش از ۱۰۰۰۰ نفر از افراد حرفه ای در این صنعت که سالانه به این نمایشگاه مراجعه می کنند نمایش داده و معرفی نمایید. نمایشگاه ساخت و ساز باکو تایید شده توسط انجمن جهانی نمایشگاه های بین المللی می باشد، این بالاترین تاییدیه سازمانی برای یک رویداد است که موجب می شود آمارهای این نمایشگاه از اطمینان و اعتبار بالایی برخوردار باشند. دکوراسیون منزل و طراحی داخلی یکی از بزرگترین بخش های نمایشگاه ساخت و ساز بوده و بیش از ۲۰ قسمت تخصصی را شامل می شود.

نمایشگاه آکواترم باکو (Aquatherm 2018):

این نمایشگاه در تاریخ ۲۳ الی ۲۶ اکتبر ۲۰۱۸ (۱ الی ۴ آبان ماه ۹۷) در محل Baku Expo Center در شهر باکو آذربایجان برگزار خواهد شد. این نمایشگاه که جزء مهمترین نمایشگاه های باکو در سال ۲۰۱۸ است به عنوان یازدهمین نمایشگاه بین المللی حرارت، تهویه، تهویه مطبوع، تامین آب، تجهیزات بهداشتی، تکنولوژی های محیطی، استخرهای شنا و همچنین انرژی های تجدید پذیر نام دارد. با جمعیتی بیش از ۸ میلیون نفر، جمهوری آذربایجان یک طرحی کوچک اما سریع برای توسعه چشمگیر و پایدار شدن اقتصادش پیشنهاد کرد که موجب شد این کشور در سال ۲۰۰۹ تولید ناخالص داخلی خود را به ۹٫۳% برساند که اکثر آن از طریق فروش نفت و گاز به وجود آمد. این کشور دارای آب و هوای متنوعی است، از هوای شرجی گرفته تا هوای نیمه قطبی، بنابراین این اختلافات آب و هوایی موجب شد تا صنعت ساختمان آذربایجان با ساخت و سازها و نوسازی خانه ها، آپارتمان ها، ساختمان های اداری و همچنین توسعه حومه شهر ها رونق پیدا کرده و موجب شود تا این بازار به دنبال تکنولوژی و محصولات جدید در این صنعت باشد.

نمایشگاه آکواترم باکو

نمایشگاه اسباب و وسایل، فضای داخلی و طراحی کاسپین (Caspian Mebel Expo 2018):

این نمایشگاه در تاریخ ۲۳ الی ۲۶ اکتبر ۲۰۱۸ (۱ الی ۴ آبان ماه ۹۷) در محل Baku Expo Center در شهر باکو آذربایجان برگزار خواهد شد. در این تاریخ این شهر میزبان یکی از مهمترین نمایشگاه های باکو در سال ۲۰۱۸ می باشد که به نوعی بخشی وابسته به نمایشگاه ساخت و ساز باکو می باشد. در این نمایشگاه تنوعی از محصولات و طرح های موجود در بازار نمایش داده شده و همچنین امکان دریافت اطلاعات معتبر و ملاقات ها در زمینه صنعت اسباب و وسایل وجود داشته که می تواند موجب جذب سرمایه های خارجی برای توسعه این صنعت در آذربایجان گردد.

نمایشگاه وسایل، فضای داخلی و طراحی باکو

نمایشگاه مراقبت های بهداشتی باکو (BIHE 2018):

این نمایشگاه در تاریخ ۱ الی ۳ نوامبر ۲۰۱۸ (۱۰ الی ۱۲ آبان ماه ۹۷) در محل Baku Expo Center در شهر باکو آذربایجان برگزار خواهد شد. این نمایشگاه بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی مراقبت های بهداشتی آذربایجان بوده که جزء یکی از مهمترین نمایشگاه های باکو است. این نمایشگاه بزرگترین رویداد مراقبت های بهداشتی در منطقه قفقاز بوده که یک فرصت فوق العاده برای معرفی محصولات و خدمات و همچنین آخرین دستاورد های صنعت پزشکی را ایجاد کرده است. همچنین این رویداد بزرگ موجب شده تا ملاقات هایی بین متخصصان پزشکی، تولید کنندگان و توزیع کنندگان این صنعت، برنامه ریزی شده و صورت بگیرد. از محصولاتی که در این نمایشگاه ارائه می گردد می توان به تجهیزات پزشکی، تکنولوژی های آزمایشگاهی، داروسازی، وسایل بیمارستانی و … اشاره کرد.

نمایشگاه مراقبت های بهداشتی باکو

نمایشگاه دندانپزشکی باکو (Stomatology 2018):

این نمایشگاه در تاریخ ۱ الی ۳ نوامبر ۲۰۱۸ (۱۰ الی ۱۲ آبان ماه ۹۷) در محل Baku Expo Center در شهر باکو آذربایجان برگزار خواهد شد. این نمایشگاه به عنوان سیزدهیمن نمایشگاه بین المللی دندانپزشکی آذربایجان برگزار خواهد شد که در نوع خود یک رویداد خاص در منطقه قفقاز محسوب می شود. این نمایشگاه از این دیدگاه در صنعت دندانپزشکی خاص می باشد که نقطه ای برای ملاقات تولید کنندگان و توزیع کنندگان محصولات، تجهیزات و مواد مورد استفاده در دندانپزشکی است. محلی که در آن محصولات و خدمات در تمامی رده ها نمایش داده شده و می توان در خصوص آخرین دستاوردهای این صنعت به بحث و گفت و گو نشست. از جمله موارد ارائه شده در این نمایشگاه می توان به تجهیزات عکسبرداری دندانپزشکی، خدمات دندانپزشکی، تجهیزات و ابزارهای مورد استفاده در دندانپزشکی، کنترل عفونت و … اشاره کرد.

نمایشگاه دندانپزشکی باکو

نمایشگاه زیبایی و داروهای مرتبط باکو (Beauty 2018):

این نمایشگاه در تاریخ ۱ الی ۳ نوامبر ۲۰۱۸ (۱۰ الی ۱۲ آبان ماه ۹۷) در محل Baku Expo Center در شهر باکو آذربایجان برگزار خواهد شد. این نمایشگاه به عنوان دوازدهمین نمایشگاه زیبایی و داروهای مرتبط با آن برگزار خواهد شد و جزء مهمترین نمایشگاه های باکو بوده زیرا تنها رویداد صنعت زیبایی در کشور آذربایجان می باشد که توانسته به طور همزمان متخصصان، تولید کنندگان و توزیع کنندگان لوازم آرایشی را در کنار مصرف کنندگان نهایی این دسته محصولات و همچنین عطرها قرار دهد. این نمایشگاه موجب جذب متخصصین این صنعت از سراسر دنیا شده و کمک می کند تا با ورود به بازار آذربایجان، دستاوردهای جهانی این صنعت را به متخصصین و مشتریان داخلی توضیح دهد. بر اساس گزارشی از سازمان بین المللی یورومانیتور (Euromonitor International) لوازم زیبایی و مراقبتی شخصی در پنج سال آینده رشد ارزش قابل توجهی را خواهند داشت. یکی از فاکتورهای اصلی این رشد این است که بحران های اقتصادی کاهش یافته و موجب می شود شرکت ها بتوانند سرمایه گذاری بیشتری را در زمینه ارائه محصولات، تبلیغات و همچنین توسعه آن انجام داده زیرا این بازار پتانسیل خیلی خوبی در مقایسه با اروپای غربی دارد. همچنین از دیگر فاکتورهای رشد این صنعت یکی گسترش شهرها و همچنین افزایش جمعیت جوان کشور آذربایجان می باشد. موفقیت نمایشگاه زیبایی آذربایجان در ۷ سال گذشته نمایش دهنده توسعه پویا در صنعت زیبایی این کشور و همچنین مشارکت در این پیشرفت ها می باشد.

نمایشگاه زیبایی باکو

نمایشگاه محیط زیست باکو (Caspian Ecology 2018):

این نمایشگاه از تاریخ ۱۴ الی ۱۶ نوامبر ۲۰۱۸ (۲۳ الی ۲۵ آبان ماه ۹۷) در محل Baku Expo Center در شهر باکو آذربایجان برگزار خواهد شد. این نمایشگاه نهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست آذربایجان بوده و از این جهت جزء مهمترین نمایشگاه های باکو می باشد که تنها رویدادی در خصوص محیط زیست است که در منطقه کاسپین (حاشیه دریای خزر) و همچنین منطقه قفقاز برگزار می گردد. این نمایشگاه به دنبال پیدا کردن شرکت های داخلی و خارجی در جهت توسعه کسب و کارهای مربوط به محیط زیست است. از جمله مواردی که در این نمایشگاه مطرح خواهد شد می توان به زباله ها، آلودگی آب ها، صنعت سوخت و صنایع نفتی، انرژی های پاک، تجهیزات و ماشین آلات حمل زباله و پاکسازی در شهرها و همچنین پروژه های منطبق با محیط زیست اشاره کرد.

نمایشگاه محیط زیست باکو

نمایشگاه ارتباطات مخابراتی و فناوری اطلاعات باکو (Bakutel 2018):

این نمایشگاه در تاریخ ۴ الی ۷ دسامبر ۲۰۱۸ (۱۳ الی ۱۶ آذرماه ۹۷) در محل Baku Expo Center در شهر باکو آذربایجان برگزار خواهد شد. این نمایشگاه به عنوان یکی از مهمترین نمایشگاه های باکو در سال ۲۰۱۸ بوده و بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی ارتباطات مخابراتی و فناوری اطلاعات می باشد که در نوبه خود بزرگترین در منطقه کاسپین (حاشیه دریای خزر) و همچنین منطقه قفقاز است. از زمانی که این نمایشگاه شروع به کار کرد، این رویداد موجب شد تا بازار مخابراتی کشور آذربایجان به سمت کامل شدن حرکت کرده و هر ساله متخصصین و حرفه ای های این صنعت جذب این نمایشگاه شوند و برنامه ها و دستاوردهای خود را در زمینه ارتباطات مخابراتی و فناوری اطلاعات معرفی می نمایند. این نمایشگاه موجب ارائه ایده های خلاقانه، پروژه ها، ایجاد بحث های تخصصی و همچنین برقراری ارتباطات با ارزش در این کسب و کار می گردد.

نمایشگاه مخابرات و فناوری اطلاعات باکو

منبع: www.advantour.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد