نقاط خارق العاده برگزاری جشن عروسی از جزایر یونان تا آفریقای جنوبی

مناطقی برای برگزاری خاص ترین اتفاق زندگی

چه بخواهید جزیره ای در یونان را ببینید و چه منطقه ای تفریحی در ویتنام و چه جایی در آفریقای جنوبی ، بازدید از یکی از مکانهایی که در این مطلب معرفی شده نه تنها دیدنی است بلکه کاملا امکان پذیر است. افراد زیادی امروزه به جای اینکه جشن عروسیشان را به طور سنتی برگزار کنند، ترجیح می دهند تا آن را در ساحلی زیبا، جایی کوهستانی، یا حتی جایی تاریخی برگزار کنند و این روند هم روز به روز در حال گسترش است چون زوج ها به این نتیجه رسیده اند که با رفتن به مناطق خارج از کشور می توانند مراسم عروسی رویاییشان را بگیرند. انتخاب مقصد گردشگری، این موضوع را هم که چه افرادی را باید دعوت کنید، تا حد زیادی تغییر می دهد. همینکه این تصمیم مهم را گرفتید، سوال بعدی این است که به کجا سفر کنید؟ الی گشت جواب این سوال را خواهد گفت:
مطالب مرتبط:
چند توصیه ارزشمند به بک پکرها قبل از سفر به آفریقای جنوبی
۸ دلیل برای سفر به آفریقای جنوبی

یونان

جزایر یونان

زوج های زیادی در دنیا هستند که رویای برگزاری مراسم ازدواجشان را در جزایر یونان دارند. یونان دارای بیشتر از ۶۰۰۰ جزیره است بنابراین رنج وسیعی از گزینه ها برای انتخاب در جلوی رویتان قرار دارد با صخره های بلند و استوار و سواحلی بی نهایت زیبا و رویایی. اگر دوست دارید تا مراسم ازدواجتان را کمی خصوصی تر و به دور از جمعیت شلوغ برگزار کنید، جزایر کوچکتر مثل Amorgos و Kefalonia انتخابهای عالی ای هستند.

قبرس

کشور جزیره ای قبرس در شرق مدیترانه قرارگرفته است و افراد محلی آن را به عنوان جزیره آفرودیت می شناسند. در این جزیره تقریبا در همه ی سال، درخشش خورشید طلایی را می توانید ببینید و در این کشور، زبان انگلیسی به طور گسترده ای صحبت می شود و همینطور جای بسیار اقتصادی ای هم هست.

قبرس

کاراییب

آفتاب درخشان کاراییب بین زوجهای شمال آمریکا بسیار معروف است. در کاراییب هزاران جزیره با کیلومترها ساحل با شنهای طلایی در کنار آبهای کریستالی برای انتخاب وجود دارد. ازدواج در کاراییب نه تنها فرصتی استثنایی برای شماست بلکه به این معناست که مهمانانتان هم علاوه بر گذراندن اوقات خوش در مراسم شما می توانند در تورهای مختلف کشتی و قایق و صرف شام در سواحل خیره کننده لذت ببرند. برای گذراندن اوقاتی فراموش نشدنی در این جزایر، جاهایی مثل جمهوری دومنیکن و جاماییکا کشورهای فوق العاده ای هستند.

کاراییب

تایلند

بیشتر زوج ها این مقصد رابه خاطر سواحل زیبا، غذای خوشمزه و مهمان نوازی افرادش انتخاب می کنند. در این میان پوکت و koh samui جز معروفترین مقاصد سفر هستند اما جزایر کوچکتر از اینها هم طرفداران خاص خود را دارد. با آسانتر شدن پروازهای هواپیما به این کشور، می توانید در سفر، ۵۰ نفر از مهمانان خود را با هزینه ای مقرون به صرفه به جشنتان در تایلند دعوت کنید.

تایلند

آفریقای جنوبی

تنوعی که در این کشور وجود دارد، چیزی است که آن را خارق العاده کرده است. خانمی که جشن عروسی اش را در این کشور برگزار کرده است در این باره می گوید: «آفریقای جنوبی جایی است که ما ۴ سال قبل در آن زادواج کردیم و من فکر می کنم که این کشور نه تنها تمام آن چیزی که شما از یک مراسم ازدواج در ساحل کاراییب انتظار دارید را به شما می دهد بلکه جایی فوق العاده برای برگزاری ماه عسل هم هست و در کنار همه ی اینها، مهمانانتان هم در بودن در آنجا نهایت لذت را می برند.آفریقای جنوبی

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code