نمایشگاه های ماه نوامبر استانبول | آبان و آذر ۹۷

مهمترین نمایشگاه های ماه نوامبر استانبول | آبان و آذر ۹۷

صنعت و تکنولوژی همیشه در حال رشد و پیشرفت بوده و شرکت ها و تولید کنندگان علاقه مند هستند تا با استفاده از این تکنولوژی های جدید بتوانند نیازهای بازار را بیش از پیش تامین کنند. پیدا کردن و یا معرفی تکنولوژی ها و ایده های نوین همیشه نیاز به هزینه های بسیار بالا برای تبلیغات دارد. یکی از ویژگی های نمایشگاه های تجاری در جهان این است که شما می توانید در یک مکان و زمان بسیاری از ایده های نوین و تکنولوژی های جدید را مشاهده کرده و همچنین محصولات خود را با کمترین هزینه به مصرف کنندگان بسیاری معرفی نمایید. در همین راستا با الی گشت همراه باشید تا مهمترین نمایشگاه های ماه نوامبر استانبول در سال ۲۰۱۸ (آبان و آذر ۹۷) را برای شما معرفی نماییم.

نمایشگاه های ماه نوامبر استانبول

نمایشگاه بسته بندی اوراسیا ۲۰۱۸ | Eurasia Packaging 2018

مطالب مرتبط:
۱۰ مورد از بهترین جاذبه های دیدنی تور استانبول
مهمترین نمایشگاه های استانبول در اکتبر ۲۰۱۸، مهر و آبان ۹۷
مهمترین نمایشگاه های دبی در اکتبر ۲۰۱۸

این نمایشگاه در تاریخ ۳۱ اکتبر الی ۳ نوامبر ۲۰۱۸ (۹ الی ۱۲ آبان ماه ۹۷) در محل Tüyap Fuar ve Kongre Merkeziدر شهر استانبول برگزار خواهد شد. این نمایشگاه بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی بسته بندی بوده و از مهمترین نمایشگاه های ماه نوامبر استانبول می باشد و همزمان با آن، نمایشگاه تکنولوژی های غذایی اوراسیا نیز برگزار خواهد شد. محور اصلی این نمایشگاه، ماشین آلات بسته بندی و نحوه عملکرد آن ها، مواد و خدمات مورد نیاز صنعت بسته بندی و همچنین بسته بندی های قابل بازیافت و تکنولوژی های مربوط به آن می باشد. از مهمترین بخش های این نمایشگاه، یک قسمت مخصوص صنایع چاپی است که آخرین تکنولوژی های این صنعت را به نمایش خواهد گذاشت و بخش دیگر تکنولوژی نوشیدنی ها می باشد که در آن از آخرین فناوری های صنعت نوشیدنی و مایعات و بسته بندی آن ها پرده برداری می گردد. در سال گذشته بیش از ۱۱۰۰ غرفه دار از ۴۳ کشور جهان در این نمایشگاه شرکت کرده و ۵۲ هزار بازدید کننده داخلی و بیش از ۷ هزار بازدید کننده خارجی از ۱۰۸ کشور جهان از آن دیدن نموده اند.

نمایشگاه بسته بندی اوراسیا

نمایشگاه تکنولوژی های غذایی اوراسیا | Food Tech Eurasia 2018

این نمایشگاه در تاریخ ۳۱ اکتبر الی ۳ نوامبر ۲۰۱۸ (۹ الی ۱۲ آبان ماه ۹۷) در محل Tüyap Fuar ve Kongre Merkeziدر شهر استانبول برگزار خواهد شد. این نمایشگاه سیزدهمین نمایشگاه بین المللی تکنولوژی های مواد غذایی و نوشیدنی ها، ایمنی غذاها، مواد اولیه، سیستم های نگهداری و خنک کننده و تامین آن ها بوده و همزمان با نمایشگاه بسته بندی اوراسیا به عنوان یکی از مهمترین نمایشگاه های ماه نوامبر استانبول برگزار خواهد شد. در این نمایشگاه شرکت های زنجیره ای تولید کننده مواد غذایی و نوشیدنی، ایده ها و تکنولوژی های جدید و همچنین راه حل های ارائه محصولات در بازارها را به نمایش خواهند گذاشت. محور برگزاری این نمایشگاه تجهیزات و ماشین آلات تهیه مواد غذایی و نوشیدنی ها، تهیه و آماده کردن مواد لبنی و گوشتی، میوه ها و سبزیجات تازه و تکنولوژی تولید محصولات کنسروی، تجهیزات خنک کننده، انبارها و توزیع و نگهداری آن ها و همچنین کنترل کیفیت و ایمنی غذاها می باشد. در سال گذشته بیش از ۱۱۰۰ غرفه دار از ۴۳ کشور جهان در این نمایشگاه شرکت کرده و ۵۲ هزار بازدید کننده داخلی و بیش از ۷ هزار بازدید کننده خارجی از ۱۰۸ کشور جهان از آن بازدید کرده اند.

نمایشگاه تکنولوژی های غذایی اوراسیا

نمایشگاه ترمینال و ایستگاه ۲۰۱۸ | Terminal Expo 2018

این نمایشگاه در تاریخ ۱ الی ۳ نوامبر ۲۰۱۸ (۱۰ الی ۱۲ آبان ماه ۹۷) در محل Istanbul Congress Center در شهر استانبول برگزار خواهد شد. این رویداد، نمایشگاه صنایع ترمینال های مسافری، تجهیزات و صنایع وابسته به آن بوده که از جمله مهمترین نمایشگاه های ماه نوامبر استانبول می باشد. صنایع و شرکت هایی که در این نمایشگاه حضور خواهند داشت شرکت های ارتباطی و تکنولوژی های بی سیم، شرکت های ایمنی و امنیتی، شرکت های تولید کننده غذا، شرکت های حمل بار و بار مسافر، سیستم های پارکینگ خودرو، نورپردازی فضاها، مبلمان و تجهیزان وابسته و … است.

نمایشگاه کفش استانبول ۲۰۱۸ | Eksposhoes Istanbul 2018

این نمایشگاه در تاریخ ۶ الی ۹ نوامبر ۲۰۱۸ (۱۵ الی ۱۸ آبان ماه ۹۷) در محل Mercure Istanbul Airport Hotel در شهر استانبول برگزار خواهد شد. این رویداد ششمین نمایشگاه کفش و محصولات چرمی می باشد که توسط EKS Fuarcilik دوبار در سال برنامه ریزی و اجرا شده و از مهمترین نمایشگاه های ماه نوامبر استانبول می باشد. مشهورترین تولید کنندگان انواع کفش در ترکیه و همچنین وسایل چرمی مثل کیف، کمربند و … در این نمایشگاه شرکت خواهند کرد. این رویداد در نزدیکی فرودگاه آتاتورک در ناحیه های مرکزی شهر قرار داشته و اغلب بازدید کنندگان از آن در هتل پولمن اقامت خواهند داشت.

نمایشگاه کفش استانبول

نمایشگاه مراقبت های شخصی اوراسیا و خاورمیانه | HPCI Middle East and Eurasia 2018

این نمایشگاه در تاریخ ۶ الی ۷ نوامبر ۲۰۱۸ (۱۵ الی ۱۶ آبان ماه ۹۷) در محل WOW Convention Center در شهر استانبول برگزار خواهد شد. این نمایشگاه به طور تخصصی بر روی عناصر و خدمات محصولات آرایشی و صنایع خانواده تمرکز دارد. این رویداد که از مهمترین نمایشگاه های ماه نوامبر استانبول به شمار می رود به بازدید کنندگان این امکان را می دهد تا بتوانند با خدمات و عناصر جدید آشنا شده و سوالات خود را به صورت رو در رو از نمایندگان شرکت ها بپرسند و همچنین با تامین کنندگان، آزمایشگاه های این محصولات و ناشران رسانه های مرتبط از سراسر دنیا آشنا شوند. همزمان با این نمایشگاه، در این دو روز سمینارهای تکنیکی نیز برگزار خواهد شد که مهمترین و آخرین اطلاعات توسعه ای، ترکیب های جدید و مسایل و مقررات در زمینه لوازم آرایشی و مواد پاک کننده در آن مطرح می گردد. در سال های گذشته از ۱۲۵ کشور جهان در این نمایشگاه شرکت کرده اند.

نمایشگاه مواد شیمیایی و پتروشیمیایی اوراسیا | Turkchem ChemShow Eurasia 2018

این نمایشگاه در تاریخ ۸ الی ۱۰ نوامبر ۲۰۱۸ (۱۷ الی ۱۹ آبان ماه ۹۷) در محل Istanbul Expo Center در شهر استانبول برگزار خواهد شد. این رویداد هشتمین نمایشگاه مواد شیمیایی، کالاهای شیمیایی و همچنین پتروشیمیایی است که از سال ۲۰۰۶ آغاز به کار کرده و دو نمایشگاه دیگر زیر نظر آن به طور همزمان برگزار خواهند شد که موجب می شود تا این رویداد جزء مهمترین نمایشگاه های ماه نوامبر استانبول قرار بگیرد و شامل تکنولوژی های مواد شیمیایی (ChemTech Eurasia) و آزمایشگاه های مواد شیمیایی (ChemLab Eurasia) می باشد. در این نمایشگاه و تکنولوژی های نوآورانه و همچنین شرکت های در ارتباط با این صنعت زیر یک سقف در کنار یکدیگر قرار گرفته اند. محور مسائلی که در این نمایش به نمایش گذاشته می شود شامل گیاهان دارویی، مواد نفتی و گازی، مواد شیمیایی مورد استفاده در شیشه و مواد زیستی، اسیدها و الکل ها و … می باشد. در سال های گذشته ۲۶۹ غرفه دار از ۱۴ کشور جهان، ۷۱۴ شرکت از ۴۳ کشور مختلف و بیش از ۱۱۷۰۰ بازدید کننده از ۵۰ کشور مختلف در این نمایشگاه شرکت نمودند.

نمایشگاه مواد شیمیایی و پتروشیمیایی

نمایشگاه کتاب استانبول | Istanbul Book Fair 2018

این نمایشگاه در تاریخ ۱۰ الی ۱۸ نوامبر ۲۰۱۸ (۱۹ الی ۲۷ آبان ماه ۹۷) در محل Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi در شهر استانبول برگزار خواهد شد. این رویداد به عنوان سی و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب و از مهمترین نمایشگاه های ماه نوامبر استانبول است که برگزار خواهد شد و توسط اتحادیه ناشران ترکیه اداره می گردد و همزمان با آن نمایشگاه هنر نیز در همان محل برگزار می گردد. در سال گذشته با تغییراتی در محل نمایشگاه موجب شد تا ۲۰ درصد میزان بازدید کنندگان آن افزایش یابد. محور مواردی که در این نمایشگاه مشاهده می گردد شامل کتاب ها، مجلات دوره ای، روزنامه و همچنین انتشارات دیجیتالی، شرکت های رسانه ای و همچنین سازمان های غیر دولتی پیشرو در زمینه نشر می باشد. در سال گذشته بیش از ۸۲۰ غرفه دار که شامل ۱۱۳ شرکت از ۲۲ کشور جهان بوده اند و همچنین بیش از ۷۴۰ هزار بازدید کننده از این نمایشگاه دیدن کرده اند.

نمایشگاه کتاب استانبول

نمایشگاه هنر استانبول | Artist 2018

این نمایشگاه در تاریخ ۱۰ الی ۱۸ نوامبر ۲۰۱۸ (۱۹ الی ۲۷ آبان ماه ۹۷) در محل Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi در شهر استانبول برگزار خواهد شد. این رویداد به عنوان بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی هنر استانبول و همزمان با نمایشگاه کتاب این شهر برگزار می گردد. محور مواردی که در این نمایشگاه مطرح و به نمایش گذاشته خواهد شد شامل نقاشی ها، خلاقیت های هنری، دانشگاه ها و سازمان های مربوط به مسایل هنری می باشد.

نمایشگاه هنر استانبول

نمایشگاه تدارکات حمل و نقل | Logitrans Turkey 2018

این نمایشگاه درتاریخ ۱۴ الی ۱۶ نوامبر ۲۰۱۸ (۲۳ الی ۲۵ آبان ماه ۹۷) در محل Istanbul Expo Center در شهر استانبول برگزار خواهد شد. این نمایشگاه به عنوان دوازدهمین نمایشگاه بین المللی تدارکات حمل و نقل و یکی از مهمترین نمایشگاه های ماه نوامبر استانبول بوده و در سال گذشته بیش از ۱۸۰ غرفه دار از ۲۶ کشور جهان و همچنین بیش از ۱۳۵۰۰ بازدید کننده از ۵۰ کشور جهان از این نمایشگاه دیدن نمودند. محورهای اصلی که در این نمایشگاه به آن ها پرداخته می شود شامل خدمات و سیستم های حمل و نقل و تدارکات آن ها، فناوری اطلاعات و کسب و کارهای اینترنتی و ارتباطات الکترونیکی در زمینه حمل و نقل می باشد.

نمایشگاه تدارکات حمل و نقل

نمایشگاه صنایع دستی خلاق و سرگرمی | Tuch Expo 2018

این نمایشگاه در تاریخ ۱۵ الی ۱۸ نوامبر ۲۰۱۸ (۲۴ الی ۲۷ آبان ماه ۹۷) در محل Istanbul Expo Center در شهر استانبول برگزار خواهد شد. این رویداد تنها نمایشگاه تجاری در منطقه خاور میانه و شمال آفریقا بوده که در زمینه صنایع دستی و سرگرمی برگزار می شود. در این رویداد که یکی از نمایشگاه های ماه نوامبر استانبول می باشد تاجران و طراحان از ترکیه، کشورهای روسی زبان، اروپای شرقی، خاورمیانه، جمهوری های ترک زبان و آفریقای شمالی در این نمایشگاه گرد هم خواهند آمد. از محورهای اصلی این نمایشگاه می توان به نخ های استفاده شده در صنایع دستی، لوازم دوخت، صنایع دستی شیشه ای، صنایع دستی چرمی، لوازم گلدوزی و روبان و … اشاره کرد.

نمایشگاه صنایع دستی استانبول

نمایشگاه طراحی ترکیه | Design Week Turkey 2018

این نمایشگاه در تاریخ ۱۶ الی ۱۸ نوامبر ۲۰۱۸ (۲۵ الی ۲۷ آبان ماه ۹۷) در محل Haliç Congress Center در شهر استانبول برگزار خواهد شد. در این رویداد که از نمایشگاه های ماه نوامبر استانبول می باشد به طراحی صنعتی، مد، طراحی ارتباطات بصری و همچنین معماری پرداخته شده و طراحان و صنایع وابسته به آن ها در کنار هم قرار خواهند گرفت. این رویداد یک زیرساخت مهم برای بالا بردن توانایی طراحی و فرهنگ طراحی بوده و بر پتانسیل ارتباط اقتصادی و مدرنیته با معرفی طراحان ترک در سطح بین المللی و مزیت های رقابتی آن ها تاکید دارد. این نمایشگاه مجددا با برنامه جامعی توسط وزارت اقتصاد ترکیه و همچنین انجمن صادرکنندگان ترکیه برگزار می گردد. به علاوه کنفرانس هایی نیز به صورت همزمان برگزار گردیده که در مورد طراحی صنعتی، مد و لباس، ارتباطات بصری و معماری موضوعاتی را مطرح کرده و شرکت های طراحی داخلی و خارجی، هنرمندان، دانشگاه ها و مدرسه های طراحی در آن شرکت خواهند کرد.

نمایشگاه طراحی ترکیه

نمایشگاه تکنولوژی در مناطق اقتصادی مختلف | Musiad Expo 2018

این نمایشگاه در تاریخ ۲۱ الی ۲۴ نوامبر ۲۰۱۸ (۳۰ آبان ماه الی ۳ آذر ماه ۹۷) در محل Istanbul Expo Center در شهر استانبول برگزار خواهد شد. این نمایشگاه که از مهمترین نمایشگاه های ماه نوامبر استانبول می باشد فرصت همکاری های تجاری و مشارکت های جهانی را با در کنار هم قرار دادن تاجران و سرمایه گذاران فراهم می کند. این رویداد هر ۲ سال یکبار با یک ظرفیت تجاری بزرگ و ملاقات های هماهنگ شده با مراکز اقتصادی از اروپا تا آسیا، از کشورهای آفریقایی تا جمهوری های ترک زبان در استانبول برگزار می گردد و تاجران ملی و بین المللی و همچنین شرکت های بین المللی در آن حضور پیدا می کنند. محورهای مطرح شده در این نمایشگاه شامل تجهیزات و مصالح ساختمانی، فناوری اطلاعات، انرژی، غذا و مسکن و … می باشد. در سال های گذشته ۷۴۶ غرفه دار و بیش از ۷ هزار تاجر بین المللی از ۱۲۳ کشور جهان در این نمایشگاه شرکت کرده اند.

نمایشگاه تکنولوژی در مناطق اقتصادی

نمایشگاه خشکبار، میوه و سبزیجات و صنایع وابسته | NFV Exco 2018

این نمایشگاه در تاریخ ۲۱ الی ۲۲ نوامبر ۲۰۱۸ (۳۰ آبان ماه الی ۱ آذرماه ۹۷) در محل Hilton Istanbul Bomonti Hotel & Conference Center در شهر استانبول برگزار خواهد شد. مواردی که در این نمایشگاه ارائه می گردد شامل خشکبار، دانه های میوه ها و سبزیجات و دانه های کشاورزی، میوه ها و سبزیجات خشک شده، تامین و نگهداری، بسته بندی و تکنولوژی های آن ها، میوه ها و سبزیجات تازه و همچنین خدمات مربوط به آن ها می باشد.

نمایشگاه گل و گیاه استانبول | Flower Show Istanbul 2018

این نمایشگاه در تاریخ ۲۲ الی ۲۴ نوامبر ۲۰۱۸ (۱ الی ۳ آذر ۹۷) در محل Tüyap Fair and Congress Center در شهر استانبول برگزار می گردد. این رویداد که از بزرگترین نمایشگاه های ماه نوامبر استانبول می باشد، دهمین نمایشگاه بین المللی گیاهان، محوطه سازی و صنایع پشتیبان بوده که در آن صدها گیاه متنوع که با انواع شرایط آب و هوایی سازگار هستند، انواع خاک ها، تکنولوژی های باغبانی و مصالح مورد نیاز آن ها، تجهیزات محوطه سازی و بسیاری از موارد دیگر به نمایش گذاشته خواهد شد. از موارد دیگری که در این نمایشگاه با آن ها برخورد خواهید داشت می توان به گیاهان تزیینی داخلی و خارجی، گیاهان فصلی و مدیترانه ای، پیاز و دانه گل ها، خاک ها، لوازم و ابزارها و طراحی های مورد استفاده در باغ ها، درختان عجیب و مینیاتوری و … اشاره کرد. در سال گذشته ۲۸۹ غرفه دار شامل ۲۲۹ غرفه از ترکیه و ۶۰ غرفه خارجی در این نمایشگاه شرکت کرده و از کشورهای ایتالیا، آلمان و هلند در آن مشارکت داشته اند.

نمایشگاه گل و گیاه استانبول

نمایشگاه زندگی سالم استانبول | Healthy Living Platform 2018

این نمایشگاه در تاریخ ۲۲ الی ۲۵ نوامبر ۲۰۱۸ (۱ الی ۴ آذرماه ۹۷) در محل Istanbul Congress Center در شهر استانبول برگزار خواهد شد. این رویداد در زمینه محصولات و خدمات زندگی سالم بوده و تمامی شرکت کنندگان و موضوعات آن ها بر اساس تغذیه، پاکیزگی، مسکن و خانه سازی، گردشگری و مراقبت های شخصی می باشد که با شعار”زندگی موارد بیشتری را در بر می گیرد ” برگزار خواهد شد. محورهای این نمایشگاه که یکی از نمایشگاه های ماه نوامبر استانبول می باشد شامل تغذیه سالم، داروهای گیاهی، مراکز ورزشی، زندگی سالم در گردشگری، لوازم آرایش و وسایل منزل ارگانیک و … است. در سال گذشته ۸۱ غرفه دار در زمینه های مختلف زندگی سلامت در این نمایشگاه حضور داشته و بیش از ۴ هزار بازدید کننده در آن شرکت کرده اند، همچنین ۲۴ سخنرانی نیز در سمینارهای همزمان با این نمایشگاه برگزار شده است.

نمایشگاه زندگی سالم استانبول

نمایشگاه خودروهای تجاری، اتوبوس ها و جزییات آن | Comvex Istanbul 2018

این نمایشگاه در تاریخ ۲۳ الی ۲۶ نوامبر ۲۰۱۸ (۲ الی ۵ آذرماه ۹۷) در محل Tüyap Fair and Congress Center در شهر استانبول برگزار خواهد شد. این رویداد که یکی از نمایشگاه های ماه نوامبر در استانبول می باشد با مشارکت انجمن تولید کنندگان خودرو، انجمن خودروهای سنگین در ترکیه، انجمن تولید کنندگان قطعات خودرو برنامه ریزی و سازماندهی شده و به معرفی محصولات و تکنولوژی های جدید در خودروهای تجاری می پردازد. از محورهای اصلی ارائه شده در این رویداد می توان به خودروهای حمل مسافر مثل اتوبوس و مینی بوس، خودروهای تجاری سنگین مانند تریلرها، خودورهای تجاری سبک مانند وانت ها، لاستیک، سوخت، لوازم جانبی و دانشگاه های و سازمان های غیر دولتی و… در این زمینه اشاره کرد.

نمایشگاه خودروهای تجاری استانبول

نمایشگاه معماری در کار استانبول | Architect at Work 2018

این نمایشگاه در تاریخ ۲۳ الی ۲۴ نوامبر ۲۰۱۸ (۲ الی ۳ آذرماه ۹۷) در محل Istanbul Expo Center در شهر استانبول برگزار خواهد شد. این رویداد به عنوان یکی از نمایشگاه های ماه نوامبر استانبول در زمینه ساختمان، نوآوری های ساخت و ساز در معماری، معماری داخلی، طراحی و همچنین مشاوران معماری می باشد. محورهایی که در این نمایشگاه ارائه می گردد شامل نمای ساختمان، عایق کاری ها، ساخت سقف، سیستم های جذب آب باران، پوشش های کف و دیوار و … می باشد.

نمایشگاه معماری در کار استانبول

نمایشگاه مواد و وسایل کفش استانبول | AYSAF Expo 2018

این نمایشگاه در تاریخ ۲۸ نوامبر الی ۱ دسامبر ۲۰۱۸ (۷ الی ۱۰ آذرماه ۹۷) در محل CNR Expo در شهر استانبول برگزار خواهد شد. این رویداد به عنوان یکی از مهمترین نمایشگاه های ماه نوامبر استانبول و شصتمین نمایشگاه بین المللی مواد مورد نیاز کفش، اجزاء آن، چرم و تکنولوژی های وابسته و یکی از قابل توجه ترین رویدادها در این صنعت می باشد. بیش از ۴۵۰ شرکت داخلی و خارجی و همچنین بیش از هزار برند در این نمایشگاه به وسعت ۶۰ هزار متر مربع شرکت کرده و حدود ۱۰۹۰۰ نفر که شامل ۹ هزار بازدید کننده داخلی و ۱۹۰۰ بازدید کننده خارجی هستند از آن دیدن می نمایند. این رویداد با مشارکت تولید کنندگان لوازم جانبی کفش های ترکیه ای و بنیاد تحقیقات و آموزش صنعت کفش برگزار می گردد. جدیدترین محصولات این صنعت از لوازم جانبی گرفته تا منسوجات، از کفی کفش تا پاشنه کفش و از مواد شیمیایی گرفته تا چرم طبیعی و مصنوعی در این نمایشگاه ارائه خواهد شد.

نمایشگاه وسایل کفش استانبول

نمایشگاه محصولات و خدمات خوراکی و غیر خوراکی | Sirha Istanbul 2018

این نمایشگاه در تاریخ ۲۹ نوامبر الی ۱ دسامبر ۲۰۱۸ (۸ الی ۱۰ آذرماه ۹۷) در محل Istanbul Congress Center در شهر استانبول برگزار خواهد شد. این رویداد به عنوان یکی از نمایشگاه های ماه نوامبر استانبول و ششمین نمایشگاه محصولات و خدمات خوراکی و غیر خوراکی می باشد. از جمله محورهای این نمایشگاه می توان به محصولات غذایی، تجهیزات آشپزخانه، نان و محصولات قنادی و تجهیزات آن ها، محصولات کافی شاپ ها و نوشیدنی ها، خدمات رستوران ها، محصولات شوینده و … اشاره کرد. در سال های گذشته بیش از ۳۰۰ غرفه دار و برند در این نمایشگاه شرکت کرده و همچنین بیش از ۱۰۸۰۰ بازدید کننده داشته است که حدود ۶۱ درصد از آن ها از مدیران و تصمیم گیرندگان بوده اند.

نمایشگاه محصولات خوراکی

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code