الی گشت خرید بلیط هواپیما، تور مسافرتی

راهنمای خرید بلیط پرواز هواپیمایی فلای دبی الی گشت

شرکت هواپیمایی فلای دبی از سال 2009 فعالیت خود را آغاز کرد. هدفت از تاسیس این شرکت هواپیمایی این بود که افراد زیادی را به مکان های مختلفی در دنبا برساند. هواپیمایی فلای دبی با 52 فروند هواپیمای مسافربری، بیش از 90 مقصد پرواز مختلف دارد که با ادامه ی رشد آن، شهرهای جدیدی را به شبکه هوایی خود اضافه خواهد کرد. تاکنون بیش از 70 میلیون مسافر از سراسر جهان شرکت این ایرلاین را انتخاب کرده‌ اند که همین امر ایرلاین فلای دبی را به دومین شرکت بزرگ حمل‌ و نقل هوایی از نظر تعداد مسافران تبدیل کرده است.
هواپیمایی فلای دبی به یک ایرلاین ارزان قیمت معروف است که با تمرکز بر مقصدهای تازه امکان سفر به نقاط مختلف دنیا با بهایی ارزان قیمت را فراهم می کند. برای خرید بلیط هواپیما از این ایرلاین کافیست پس از ورود به سایت الی گشت و انتخاب و مبدا و مقصد پرواز در لیست جستجوی ارائه شده پروازهای شرکت هواپیمایی فلای دبی را انتخاب کنید. علاوه بر این شما می توانید با فیلتر شرایط مورد نظر پرواز خود، سریع تر بلیط پرواز فلای دبی خود را رزرو نموده و سفری ایمن را تجربه کنید.
راهنمای خرید بلیط پرواز هواپیمایی فلای دبی الی گشت

خطوط هوایی هواپیمایی فلای دبی

هواپیمایی فلای دبی در اوایل تاسیس، کار خود را با 3 فروند هواپیما سفارش آغاز کرد و در نسخه 2017 نمایشگاه هوایی دبی، بزرگترین سفارش هواپیمای تک راهرو در منطقه را به ثبت رسانید. چشم انداز این شرکت هواپیمایی طی یک دهه آینده، افزایش ناوگان هوایی خود به 236 فروند هواپیمای بوئینگ 737 خواهد بود. خطوط هوایی این ایرلاین در آسیا گسترده هستند. اگر بخواهیم از ایران شروع کنیم ایرلاین فلای دبی در هفته پروازهای منظمی از امارات متحده عربی به شهرهای تهران، لار، مشهد، شیراز، اصفهان، بندرعباس و اهواز دارد.
از دیگر خطوط هوایی فعال در این ایرلاین می توان به کشورهای قاره آفریقا، آسیا و اقیانوسیه، خاورمیانه و اروپایی از جمله ارمنستان، آذربایجان، گرجستان، ترکیه، مقدونیه، رومانی، مولداوی، اوکراین، صربستان، بوسنی و هرزگوین، کرواسی، اسلوونی، اسلواکی، اتریش، جمهوری چک و روسیه اشاره نمود.
با تقاضای فزاینده و شبکه ای در حال گسترش، شرکت هواپیمایی فلای دبی تعدادی مقاصد جدید را به شبکه خود اضافه کرده است. این شرکت هواپیمایی با گشودن مسیرهایی در سراسر آفریقا، اروپا، آسیای مرکزی، شورای همکاری خلیج فارس، خاورمیانه، شبه قاره هند و آسیای جنوب شرقی، هدف این است که نه تنها به گسترش شبکه خود ادامه می دهد، بلکه سفر را تا حد امکان کارآمد و منظم تر می کند. پروازها، مسیرهای مستقیم تر و گزینه های راحت تر در داخل پرواز ارمغانیست که شرکت هواپیمایی فلای دبی به دنبال دارد.
خطوط هوایی هواپیمایی فلای دبی

انواع کلاس های پروازی هواپیمایی فلای دبی

کلاس های پروازی شرکت هواپیمایی فلای دبی به دو کلاس اکونومی و بیزنس تقسیم بندی می شود. در کلاس اکونومی هواپیمایی فلای دبی می‌ توانید انتظار سفری مقرون‌ به‌ صرفه و آرامش‌ بخش با گزینه‌ های غذایی متنوع را داشته باشید. اگر بلیط هواپیمایی شما با کرایه Value یا Flex رزرو شده باشد، می‌توانید از یک وعده غذایی رایگان لذت ببرید. اگر بلیط سفر شما با کرایه Lite خریداری شده باشد، می‌ توانید قبل از پرواز یک وعده غذایی را از قبل سفارش دهید. در کلاس اکونومی مجموعه متنوعی از تنقلات و نوشیدنی ها نیز برای خرید در تمام پروازهای شرکت هواپیمایی فلای دبی موجود است.
کلاس بیزنس هواپیمایی فلای دبی تجربه پروازی آرام‌ تر و در محیطی خصوصی و امن را ارائه می‌ دهد. امکانات کلاس پروازی بیزنس شرکت هواپیمایی فلای دبی از فرودگاه آغاز می شود، چک-این سریعتر و خدمات زمینی اولویت دار، از جمله میز تحویل اختصاصی، گیت سوار شدن و سرویس اتوبوس ویژه آغاز خواهد شد. مسافران کلاس بیزنس این ایرلاین می توانند قبل از سفر در سالن بیزنس فرودگاه استراحت کرده و همچنین به سالن های بیزنس فرودگاه های مقصد هم دسترسی داشته باشند.
در هواپیما نیز برای بیزنس کلاس ایرلاین فلای دبی صندلی هایی مدرن، بسیار راحت و جاداری طراحی شده است که این صندلی ها قابلیت تخت خواب شو دارند و قسمتی برای گذاشتن جای پا در آن تعبیه شده است. در پرواز های بیزنس کلاس هواپیمایی فلای دبی برای هر 12 مسافر مهمانداری حرفه ای و مجرب در نظر گرفته شده که در طول پرواز به مسافران خدمات ارائه داده و سرویس دهی می کند تا مسافران بتوانند سفری آرام و راحت را تجربه کنند.
انواع کلاس های پروازی هواپیمایی فلای دبی

قوانین حمل بار در این ایرلاین

هواپیمایی فلای دبی همچون سایر ایرلاین ها مقررات حمل بار و میزان بار مجاز برای هر مسافر را اجرا می کند‌. وزن بار مجاز جهت حمل بار در کلاس اکونومی هواپیمایی فلای دبی 20 کیلوگرم و در کلاس بیزنس هم 40 کیلوگرم است. هر مسافر شرکت هواپیمایی فلای دبی هم می تواند یک ساک دستی را با خود به داخل کابین هواپیما ببرد، اما تعداد و وزن این ساک ها هم به نوع کلاس پرواز بستگی دارد برای مثال در پرواز اکونومی هر مسافر مجاز است تنها یک ساک به وزن حداکثر 7 کیلوگرم را با خود به داخل کابین ببرند و در مورد پرواز بیزنس کلاس هم مسافران می توانند دو عدد ساک به وزن مجموعا 14 کیلوگرم را با خود حمل کنند.
قوانین حمل بار در این ایرلاین

قوانین خرید اضافه بار در هواپیمایی فلای دبی

اگر مسافران شرکت هواپیمایی فلای دبی همراه خود بار بیشتری داشته باشند، باید جریمه ی اضافه بار را بپردازند. این هزینه هم بستگی به پرواز داخلی یا خارجی، کلاس پروازی و مدل هواپیما بستگی دارد. هنگام سفر با هواپیماهای شرکت هواپیمایی فلای دبی می توانید بار اضافی را به نسبت هزینه هر کیلو چمدان بر اساس مقصد سفر خود بپردازید‌. مقاصد سفر در ایرلاین فلای دبی به 8 منطقه مختلف تقسیم شده است. هزینه تحویل چمدان به ازای هر کیلوگرم بستگی به منطقه ای دارد که به و از آن پرواز می کنید. نرخ بار اضافی ممکن است به دلیل تفاوت در نرخ تبدیل ارز متفاوت باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید به سایت شرکت هواپیمایی فلای دبی مراجعه کنید.
قوانین خرید اضافه بار در هواپیمایی فلای دبی

پذیرایی این ایرلاین چگونه است؟

پذیرایی و خدمات شرکت هواپیمایی فلای دبی کامل و با کیفیت است. فرقی ندارد که شما چه کلاس پروازی را انتخاب کنید در هردو کلاس اکونومی و بیزنس کیفیت غذاها و پذیرایی های ارائه شده بالاست. در کلاس بیزنس این ایرلاین سفر خود را با یک نوشیدنی خوش‌آمدگویی خوشمزه شروع خواهید کرد، وقتی در کلاس بیزینس نشستید، در حین گشت و گذار در ارتفاع 30000 فوتی، از مجموعه ای کامل از غذاها، میان وعده ها و نوشیدنی های خوش طعم لذت خواهید برد.
منوی کلاس بیزنس ایرلاین فلای دبی مجموعه‌ ای از غذاهای با کیفیت را ارائه می‌ دهد که از مقصد هایی که به آنها پرواز می‌ کنید الهام گرفته شده است. گزینه های غذا و نوشیدنی ارائه شده در هواپیما به مقصد و مدت زمان پرواز شما بستگی دارد. علاوه بر این مجموعه متنوعی از تنقلات و نوشیدنی ها نیز برای خرید در تمام پروازهای شرکت هواپیمایی فلای دبی موجود است.
پذیرایی این ایرلاین چگونه است؟

امکانات پروازهای ایرلاین فلای دبی چیست؟

خدمات و امکانات ارائه شده توسط پرسنل و کادر پرواز شرکت هواپیمایی فلای دبی بسیار عالی و کامل است. برای مثال یکی از ویژگی های پرواز های ایرلاین فلای دبی این است که منوی غذای آن طوری طراحی کرده‌ که مناسب هر سلیقه ای باشد. بسته به نوع بلیط خود در کلاس اکونومی می توانید یک وعده غذایی را پیش خرید کنید یا میان وعده بخرید، یا یک وعده غذایی در انتخابی داشته باشید. به عنوان مسافر کلاس بیزینس هم می توانید غذای خود را با توجه به ترجیحات غذایی خود از قبل رزرو کنید، که همراه با انواع نوشیدنی های سرد و گرم در طول پرواز سرو می شود. تمام غذاهایی که در پروازهای ما سرو می شود حلال و مشروط به در دسترس بودن است.
پرسنل هواپیمایی فلای دبی بسیار حرفه ای و خوش برخورد هستند. این شرکت هواپیمایی در حال حاضر بیش از 4000 نفر از 128 کشور مختلف دنیا را استخدام کرده است و تنوع تیم این ایرلاین بازتابی واقعی از شهر جهانی دبی است. ایرلاین فلای دبی به جذب برخی از بهترین استعدادها در این صنعت ادامه می دهد - چه روی زمین، چه در هوا یا پشت صحنه، افراد مختلف همچنان به شکل دادن به داستان موفقیت این ایرلاین ادامه می دهند.
امکانات پروازهای ایرلاین فلای دبی چیست؟

قیمت های پروازهای این ایرلاین چگونه است؟

همانطور که پیشتر گفتیم انگیزه تاسیس شرکت هواپیمایی فلای دبی برگزاری پروازهای ارزان قیمت به نقاط مختلف دنیا و جابجایی راحت و امن مسافران است. این ایرلاین جز ارزان قیمت ترین شرکت های هواپیمایی دنیا است. هواپیماهای فلای دبی، امن، آرامش بخش، مورد اعتماد و مملو از سوخت کافی هستند. این مزایا باعث می شوند که ایرلاین مسافران را در راحت ترین شرایط ممکن به هر کجای دنیا ببرد.
درست است که قیمت پروازهای شرکت این ایرلاین به نسبت سایر پروازها ارزان‌ تر هستند، اما این دلیل نمی‌شود که کیفیت پایینی داشته باشند. قیمت بلیط های پرواز ها در زمان های مختلف، متفاوت است از عواملی که قیمت بلیط هواپیما را تعیین می‌ کند، زمان سفر و روز خرید بلیط است. در بعضی از زمان های سال تقاضا برای خرید بلیط و سفر بیشتر است مانند تعطیلات و آخر هفته ها پس این امر طبیعی است که گاهی اوقات قیمت بلیط هواپیما با زمان‌ های دیگر متفاوت باشد. از دیگر عوامل تاثیر گذار در قیمت بلیط های شرکت هواپیمایی فلای دبی، کلاس پروازی، مقصد سفر، مدل هواپیما، نوع کرایه بلیط جهت پذیرایی و موارد دیگر است.
قیمت های پروازهای این ایرلاین چگونه است؟