حساب کاربری
  • Language
      • فارسی فارسی
      • انگلیسی ENGLISH
تاریخ برگشت
مسافر
1بزرگسال ، اکونومی
1بزرگسال (12+)
0کودک 2 تا 12 سال
0نوزاد 0 تا 2 سال
بدون انتظار، هر هتلی که می خوای رزرو کن!
تاریخ خروج
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال،
تاریخ برگشت
تاریخ برگشت
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال , اکونومی
تور های پیشنهادی الی گشت
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال،
در سفر فوق العاده، خودتو بیمه کن !
تاریخ برگشت
مسافران
1بزرگسال 0کودک 0نوزاد
1بزرگسال (12+)
0کودک 2 تا 12 سال
0نوزاد 0 تا 2 سال
ممنون، متوجه شدم
1تعیین پرواز رفت و برگشت یا یکطرفه
2انتخاب شهر / فرودگاه مبدا و مقصد
3مشخص کردن تاریخ پرواز

معرفی ایرلاین ها

ناوگان هوایی لوفت هانزا

ناوگان هوایی لوفت هانزا

لوفت هانزا یکی از خطوط هوایی شناخته شده در ایران به شمار می آید که پروازهای مختلفی به نقاط بسیاری در داخل یا خارج از کشور دارد. شرکت هواپیمایی لوفت هانزا به عنوان بزرگترین ایرلاین آلمانی، در بسیاری از خطوط هوایی دیگر نیز سهام دارد و جزء ده خط هوایی برتر جهان به شمار می آید. این امر را می توان به راحتی از تعداد هواپیماهای این شرکت متوجه شد. لوفت هانزا با در اختیار داشتن بیش از 280 فروند هواپیما، بیشترین تعداد مسافر را در سطح اروپا و سایر نقاط جهان دارد. این شرکت برای پروازهای طولانی معمولا از هواپیماهای بویینگ و ایرباس بهره برده و برای مقاصدی که زمان کمتری را به خود اختصاص می دهد، از هواپیماهای کوچکتر استفاده می کند. طبق آمار، درآمد این شرکت بیش از 35 میلیارد یورو در سال است و تنوع هواپیماهای به کار گرفته شده در لوفت هانزا دایره گسترده ای را در بر می گیرد.

پروازهای لوفت هانزا

پروازهای لوفت هانزا

ایرلاین لوفت هانزا در سال 2012 با جا به جایی 103 میلیون مسافر رکورد انتقال مسافران را در جهان شکست. این شرکت در داخل کشور آلمان 18 مقصد را تحت پوشش دارد. 280 فروند هواپیمای دیگر این شرکت هواپیمایی نیز در پروازهای بین المللی به 197 مقصد در 78 کشور در سراسر جهان فعال هستند. دفتر اصلی این شرکت در شهر کلن آلمان مستقر است و ناوگان آن نیز در فرودگاه بین المللی فرانکفورت استقرار یافته. یکی از طولانی ترین پروازهای جهان که حدود 13 ساعت به طول می انجامد، از مبدا فرانکفورت به مقصد آمریکای جنوبی توسط خطوط هوایی لوفت هانزا انجام می شود. گفتنی است، رکورد طولانی ترین پرواز بدون توقف جهان به هواپیمایی کانتاس استرالیا تعلق دارد. این شرکت، سفر نیویورک به سیدنی را در 19 ساعت و شانزده دقیقه امکان پذیر ساخته است.

قوانین حمل بار در خطوط پروازی لوفت هانزا

قوانین حمل بار در خطوط پروازی لوفت هانزا

هر شرکت هواپیمایی برای اساس قوانین خود حد خاصی را به عنوان حداکثر بار قابل حمل برای مسافران تعیین می کند. حداکثر بار مجاز در کلاس پروازی اکونومی لوفت هانزا یک کیف به وزن 23 کیلوگرم است. در کلاس پرمیوم اکونومی، 2 کیف هر یک به وزن حداکثر 23 کیلوگرم می توان به همراه داشت. در بیزنس کلاس، مسافران مجاز به همراه داشتن 2 کیف، هریک حداکثر به وزن 32 کیلوگرم هستند و مسافران بخش فرست کلاس می توانند 3 کیف، هریک به وزن حداکثر 32 کیلوگرم را به همراه خود ببرند.

کلاس های پروازی در ایرلاین لوفت هانزا

کلاس های پروازی در ایرلاین لوفت هانزا

خطوط هوایی لوفت هانزا با 4 کلاس پروازی متفاوت به مسافران خدمات خود را ارائه می کند. این چهار کلاس شامل: کلاس های اکونومی، پرمیوم اکونومی، فرست کلاس و بیزنس کلاس هستند. کلاس های اکونومی علاوه بر پروازهای کوتاه مدت در پروازهای طولانی مدت نیز در اختیار مسافرین قرار می گیرد. در این کلاس می توان روی صندلی های راحت و تخت خواب شو استراحت کرد. همچنین در این کلاس پروازی غذا و نوشیدنی رایگان است. پرمیوم اکونومی در سال 2014 معرفی شد و به دلیل عریض تر بودن صندلی ها، افراد پرواز راحت تری را تجربه می کنند. این صندلی ها از قابلیت تخت خواب شدن برخوردارند و برای راحتی بیشتر تلویزیون های 18 اینچ در دسترس مسافران قرار دارد. پروازهای فرست کلاس امکانات لوکسی مانند کابین های اختصاصی، منوی غذایی ویژه و انواع سرگرمی ها را در اختیار افراد قرار می دهند. در پروازهای بیزنس کلاس نیز صندلی ها قابلیت تبدیل شدن به تخت را دارا هستند.

خرید بلیط هواپیما لوفت هانزا به همراه پشتیبانی 24 ساعته

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما کافی است به قسمت «بلیط هواپیما» رفته، مبدا و مقصد را وارد نمایید و با انتخاب تاریخ رفت، تعداد مسافران و نوع پرواز گزینه «جست و جو» را بزنید. در همین بخش، امکان انتخاب گزینه بلیط یک طرفه، رفت و برگشت و چند مسیری را نیز خواهید داشت. با استفاده از خدمات شرکت الی گشت، فرآیند خرید بلیط شما نه تنها بسیار ساده و راحت انجام می شود، بلکه بلیط خریداری شده شامل پشتیبانی 24 ساعته در هفت روز هفته خواهد بود. به این معنی که در صورت بروز هر نوع سوال یا مشکل کافی است تا با شماره 8540 021 تماس حاصل نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت توضیحات لازم و کامل را به شما ارائه نمایند.

بیشتر بدانیم
راهنمای خرید بلیط هواپیما
راهنمای خرید بلیط هواپیما راهنمای خرید آنلاین بلیط هواپیما از الی گشت

در گذشته فرآیند خرید بلیط هواپیما با صرف هزینه و زمان اضافی از طریق آژانس های هواپیمایی میسر بود ولی شرکت الی گشت علاوه بر پروازهای متعدد چارتری خود ، امکان دسترسی شما به بهترین قیمت های ممکن برای ۹۰۰ ایرلاین معتبر جهانی را در تمام مسیرهای بین المللی فراهم کرده است

ادامه مطلب
تفاوت کلاس های پروازی مختلف
تفاوت کلاس های پروازی مختلفتفاوت کلاس های پروازی و انواع بلیط هواپیما

اگر تا به حال با هواپیما سفر کرده باشید حتما با اصطلاحات خاصِ این سفر مواجه شده اید که برخی از آن ها ممکن است برایتان گیج کننده باشد. از جمله متداول ترین اصطلاحات بلیط هواپیما، کلاس های پروازی است که عموما به فرست کلاس، پرمیوم اکونومی، بیزینس کلاس و اکونومی دسته بندی می شوند

ادامه مطلب
با قوانین تغییر و کنسلی بلیط هواپیما آشنا شوید
با قوانین تغییر و کنسلی بلیط هواپیما آشنا شویدنکاتی درباره ی انواع پروازها و کنسلی و تغییر آنان

برای تغییر تاریخ و زمان و یا کنسل کردن بلیط در مسیرهای داخلی و خارجی قوانین و تفاوت هایی وجود دارد که ما در ادامه برای شما آن ها را به همراه برخی از اصطلاحات مخصوص در این زمینه مورد بررسی قرار می دهیم.

ادامه مطلب
اصطلاحات حرفه ای برای خرید بلیط هواپیما
اصطلاحات حرفه ای برای خرید بلیط هواپیمابا یادگیری این اصطلاحات، مثل یک مسافر حرفه ای بلیط هواپیما بخرید!

بسیاری از مسافران به دلیل عدم آشنایی با این اصطلاحات دچار سردرگمی و ابهام می شوند و نمی دانند کدام بلیط واقعا برایشان مناسب است. اگر کمی انگلیسی بلد باشید مفهوم و معنی این اصطلاحات را می توانید تا حد زیادی متوجه شوید

ادامه مطلب