حساب کاربری
  • Language
      • فارسی فارسی
      • انگلیسی ENGLISH
تاریخ برگشت
مسافر
1بزرگسال ، اکونومی
1بزرگسال (12+)
0کودک 2 تا 12 سال
0نوزاد 0 تا 2 سال
بدون انتظار، هر هتلی که می خوای رزرو کن!
تاریخ خروج
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال،
تاریخ برگشت
تاریخ برگشت
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال , اکونومی
تور های پیشنهادی الی گشت
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال،
در سفر فوق العاده، خودتو بیمه کن !
تاریخ برگشت
مسافران
1بزرگسال 0کودک 0نوزاد
1بزرگسال (12+)
0کودک 2 تا 12 سال
0نوزاد 0 تا 2 سال
ممنون، متوجه شدم
1تعیین پرواز رفت و برگشت یا یکطرفه
2انتخاب شهر / فرودگاه مبدا و مقصد
3مشخص کردن تاریخ پرواز

معراج

ناوگان هوایی معراج

ناوگان هوایی معراج

شرکت هواپیمایی معراج در تمام دوران فعالیت خود تلاش داشته تا از ناوگان هواپیمایی فرسوده دوری کند و حداقل از این طریق اعتماد مسافران را بیش از پیش به دست آورد. در میان ناوگان هواپیمایی معراج می توانید انواع هواپیماهای ایرباس را بیابید. ایرباس یکی از قوی ترین و به روزترین هواپیماهای جهان است که با بوئینگ رقابت تنگاتنگ دارد. در شرکت هواپیمایی معراج از سه فروند ایرباس مدل 320 و 310، دو فروند ایرباس مدل 300 از سری 600 و یک فروند ایرباس مدل 340 استفاده می شود. در مجموع ایرلاین معراج از 6 فروند تازه نفس و پیشرفته برای جا به جایی مسافرانش استفاده می کند. از این تعداد هواپیماها برای پرواز داخلی و خارجی به مهم ترین شهرهای ایران و کشورهای همسایه ای همانند امارات استفاده می شود. برای سال های آینده و توسعه ناوگان هوایی خود، معراج به دنبال خرید و ورود سری جدید هواپیماهای پیشرفته به کشور است. با این شرایط می تواند خدمات و سرویس دهی خود را به مسافران و گردشگران ارتقا بخشد.

کلاس های پروازی معراج

کلاس های پروازی معراج

ناوگان مسافربری شرکت معراج با اجرای 3 کلاس پروازی، امکان داشتن سفری متناسب با نیاز مسافران را فراهم کرده است. این ناوگان دارای کلاس های پروازی اکونومی، فرست و بیزینس است. ناوگان تشریفاتی معراج رکورد طولانی ترین پرواز ایرانی را از آن خود دارد. کلاس بیزینس این شرکت مدرن ترین صندلی های هواپیمایی را به مسافران پیشنهاد می دهد. صندلی هایی که به راحتی به تختخواب تبدیل می شوند و فاصله مناسبی از یکدیگر دارند. پذیرایی مناسب، سرگرمی درون هواپیما و مانیتور جلوی صندلی ها از دیگر امکانات پرواز بیزینس معراج هستند. همچنین در کلاس پروازی اکونومی تلاش شده تا در طراحی فاصله مناسب و راحت بین صندلی ها رعایت شود.

خطوط هوایی خارجی معراج

خطوط هوایی خارجی معراج

شرکت هواپیمایی معراج در کشورهای بلغارستان، روسیه، ترکیه، عراق، کویت و امارات پایگاه هماهنگی داشته و به طور منظم برای این مقاصد پرواز خارجی برگزار می کند. به طور کلی می توان 18 شهر را به عنوان مقاصد خارجی هواپیمایی معراج نام برد. برای شهرهای بغداد، بانکوک، دهلی، دبی، اسپارتا، استانبول، ازمیر، جیپور، قونیه، کویت، مسکو، نجف، سنت پترزبورگ، سوچی، تفلیس، وارنا و ایروان می توان پرواز معراج را خریداری نمود. پروازهای معراج برای شهرهای بغداد در عراق، قونیه در ترکیه و وارنا در بلغارستان فصلی انجام می شود. برای شهرهایی مانند دبی، اسپارتا در ترکیه، جیپور در هند و نجف در عراق می توانید از طریق ایرلاین معراج، پرواز چارتر تهیه کنید. علاوه بر مسیرهایی که به آن ها پرداختیم، شرکت هواپیمایی معراج در سال 2016 برای شهرهای آنکارا و آنتالیا در ترکیه، بانکوک در تایلند و بحرین نیز پرواز خارجی راه اندازی نموده است.

خطوط هوایی داخلی معراج

خطوط هوایی داخلی معراج

دفتر اصلی هواپیمایی معراج در تهران واقع شده و به اکثر شهرهای ایران پرواز دارد. شرکت هواپیمایی معراج برای مقاصد داخلی عمدتاً از هواپیماهای مدل ایرباس A320 خود استفاده می کند. بهترین خلبان ها و پرسنل پروازی از مسافران استقبال نموده و آنان را به گوشه و کنار ایران می رسانند. شهرهای بندرعباس، دزفول، اصفهان، کرمانشاه، مشهد، شیراز، تبریز، تهران و جزایر کیش و قشم مقصد پروازهای داخلی معراج هستند. فرودگاه بین المللی مهرآباد در تهران قطب اصلی برای پروازهای داخلی معراج محسوب می شود. قطب های دیگر شرکت هواپیمایی معراج، فرودگاه بین المللی کیش و فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد هستند. ایرلاین معراج به همراه خدمات حمل و نقل و جا به جایی مسافران در این پروازها، به ارائه سرویس های جانبی مانند ترانسپورت و خدمات فرودگاهی نیز می پردازد. به این شیوه فعالیت های خود را گسترش داده و در صدد ارتقای سطح خدمات ایرلاینی برای مسافرانش برآمده است.

راهنمای خرید بلیط پرواز معراج

خرید تمامی پروازهای فعال این ایرلاین از طریق سایت الی گشت امکان پذیر است. برای خرید اینترنتی بلیط پرواز معراج پس از ثبت تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافران، مبدأ و مقصد سفر، از میان ایرلاین های مختلف، ایرلاین معراج را انتخاب نمایید تا تمامی پروازها به شما نمایش داده شود. با زودتر اقدام کردن برای خرید بلیط هواپیما می توانید به موقع از وجود بلیط های ارزان در کلاس های متنوع باخبر شوید. به علاوه می توانید از طریق تماس با شماره 0218540 و صحبت با کارشناسان پشتیبانی فروش الی گشت نسبت به رزرو بلیط هواپیمای مد نظرتان اقدام نمایید. پیشنهاد می دهیم با عضویت در خبرنامه الی گشت از آخرین پروازهای چارتری خبردار شوید و بلیط هواپیما ارزانتری خریداری نمایید.