الی گشت خرید بلیط هواپیما، تور مسافرتی
قوانین و مقررات

سوالات متداول

سوالات شما

تفاوت پکیج با پرواز + هتل چیست؟

در سرویس پکیج هر مسیر با خدمات از قبل طراحی شده به صورت یک مجموعه قابل رزرو است ولی در سرویس پرواز+هتل شما میتوانید پرواز و هتل را بدون خدمات جانبی سفر مانند راهنمای تور و ترانسفر انتخاب نمایید؛ به علاوه در سرویس پرواز+هتل تنوع بیشتر نسبت به پرواز های چارتری و هتلهای طرف قرارداد الی گشت دارید.

قیمت جدید پکیج ها در رزرواسیون اعلام میشود؟

بله؛ قیمتهای تمامی سرویسهای الی گشت به صورت زنده در رزرواسیون آنلاین موجود است. برای مشاهده قیمت تور ها، از صفحه اول سایت سرویس «پکیج» را انتخاب نمایید تا لیست تور های جدید الی گشت نمایش داده شود. پس از انتخاب مسیر دلخواه و تاریخ سفر خود قیمت روز تور ها به همراه اطلاعات کامل به شما ارایه میشود.

در کدام کشورها میتوانیم پرواز + هتل را رزرو کنیم؟

با رزرواسیون آنلاین الی گشت در 12000 شهر در سراسر دنیا می توانید پرواز و هتل را رزرو نمایید.

لیست قیمت پرواز + هتلهای یک کشور را از کجا میتوانم ببینم؟

در رزرواسیون آنلاین بخش «هتل ها» مقصد، تاریخ ورود و خروج هتل را مشخص نمایید تا لیست قیمت پرواز ها و هتل های موجود در زمان سفر شما نمایش داده شود.

رزرواسیون آنلاین الی گشت چه خدماتی ارایه میدهد؟

رزرواسیون آنلاین الی گشت کلیه خدمات مسافرت هوایی در مسیرهای خارجی را در قالب 4 سرویس رزرو پرواز، رزرو هتل، رزرو تور و رزرو ترکیبی پرواز+هتل را به مسافران ارایه میکند. برای نیازهای مختلف مسافران سرویسها از یکدیگر تفکیک شدند. این سرویسها به اصلیترین شبکههای ارایهدهنده خدمات آنلاین سفر در جهان متصل است و به این دلیل تنوع انتخابی پرواز را در 900 ایرلاین و تنوع انتخابی هتل را در بیش از 200 هزار هتل برای شما فراهم کرده است.

آیا رزرو آنلاین هزینهای دارد؟

خیر؛ رزرو آنلاین در رزرواسیون الی گشت هیچ گونه هزینه اضافی برای شما ندارد و به منظور تشویق شما به استفاده از خدمات نوین رزرو آنلاین 3% تخفیف نیز به شما تعلق میگیرد.

چگونه میتوانم فقط پرواز های مستقیم (بدون توقف) را ببینم؟

در نتایج جستجوی پرواز شما میتوانید با استفاده از فیلتر Stops گزینه 0 را انتخاب کنید تا فقط پرواز های بدون توقف را مشاهده نمایید.

آیا براساس قیمت بلیط هواپیما میتوانم جستجو کنم؟

بله، سیستم رزرواسیون به طور اتوماتیک از میان کلیه پرواز ها کمترین قیمت را به شما نشان میدهد و علاوه بر این شما پس از جستجوی پرواز میتوانید با استفاده از فیلتر Price بازه قیمتی دلخواه را برای سیستم معین نموده و پرواز های همان نرخ را مشاهده نمایید.

چرا پروازی که جستجو میکنم نتیجهای نشان نمیدهد؟

اگر در تاریخی که مشخص کردید برای مسیر شما پرواز آزاد موجود نباشد میتوانید با استفاده از امکان «جستجوی مجدد» به سرعت تاریخ دیگری را انتخاب نمایید.

دلیل اینکه در حین ورود اطلاعات در حین رزرو به صفحه اول سایت منتقل شدم، چیست؟

بدلیل اینکه تمامی قیمت ها از طریق ارتباط مستقیم با سرور ایرلاین ها و رزرواسیون های آنلاین بین المللی انجام می پذیرد و این سرویس ها برای قیمت های آنلاین خود محدودیت زمانی در نظر می گیرند، به طبع آن در سایت الی گشت برای فرآیند جستجو 10 دقیقه و برای ورود اطلاعات خریدار و مسافرین نیز 10 دقیقه، محدودیت زمانی وجود دارد که اگر در هر کدام از این صفحات زمان بیشتری از 10 دقیقه صرف کنید به طور خودکار به صفحه اول منتقل می شوید.

در کدام کشورها میتوانیم هتل رزرو کنیم؟

با رزرواسیون آنلاین الی گشت اکنون میتوانید 200،000 هتل را در 12000 شهر در سراسر دنیا رزرو نمایید. با جستجوی شهر موردنظر میتوانید لیست کامل هتلها را مشاهده نمایید.

لیست قیمت هتلهای یک کشور را از کجا میتوانم ببینم؟

در رزرواسیون آنلاین بخش «هتلها» مقصد، تاریخ ورود و خروج هتل را مشخص نمایید تا لیست قیمت هتلهای موجود در زمان سفر شما نمایش داده شود.

امکاناتی که از هتل میخواهم را در کدام قسمت مشخص کنم؟

پس از جستجوی هتل از منوی سمت چپ لیست هتلها میتوانید چک لیست امکانات، تسهیلات موردنظر خود را انتخاب نمایید تا فقط هتلهایی که امکانات موردنظر شما را دارند نمایش داده شوند. برای مثال ممکن است امکانات اتاق کنفرانس، سرویسهای داخل اتاق، اجاره خودرو و زمین گلف از ترجیحات شما برای انتخاب هتل باشد.

اگر در هر یک از مراحل خرید آنلاین دچار مشکل شدیم، چه کنیم؟

با شماره تلفن 8540، با همکاران ما در بخش حضوری تماس بگیرید.

در صورتی که جستجو زمان زیادی گرفت و نتیجه ای یافت نشد، چه کنیم؟

دکمه Ctrl + F5 را بزنید و اگر باز نتیجه ای یافت نشد، به صفحه خانه باز گردید و دوباره جستجو را از ابتدا انجام دهید. • اگر تا به حال از سایت الی گشت خرید کرده اید، بهتر است یکبار cacheمرورگر خود را پاک نمایید. • تاریخ جستجوی خود را تغییر دهید، ممکن است در تاریخ مورد نظر شما پرواز، هتل و یا پکیجی وجود نداشته باشد.

در صورتی که بعد از تکمیل فرایند خرید و هدایت به سایت بانک، با بروز مشکل در زمان پرداخت چه کنیم؟

اگر به هر دلیلی پرداخت شما موفقیت آمیز نبود ولی پول از حساب شما کسر شد، معمولا تا 2 ساعت بعد پول به حساب شما بر می گردد. در این صورت مجددا اقدام به خرید نمایید. در غیر این صورت با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

در صورتی که پرداخت را با موفقیت به انجام رسانده و در برگشت به سایت الی گشت با خطاهایی ذیل مواجه شدیم چه کنیم؟ (رزرو پرواز با خطا مواجه شد.) (رزرو هتل با خطا مواجه شد.)

با در دست داشتن شماره پیگیری و مرجع پرداخت با شماره کارشناس پیگیر خود که در پایین صفحه مشاهده می کنید، تماس بگیرید.

آیا پرداخت موفق، به معنای انعقاد قرارداد می باشد؟

لزوماً خیر. در صورت بازگشت از صفحه بانک، آمدن به سایت الی گشت و گرفتن شماره قرارداد و دریافت ایمیل قرارداد از سمت الی گشت (به ایمیل اعلامی در مراحل خرید)، قرارداد خرید شما قطعی شده است.

دلیل تغییر نرخ های سایت چیست؟

کلیه نرخ ها به صورت آنلاین، از ایرلاین ها و شرکت های کارگزار هتل گرفته شده و در سایت نمایش داده می شود و تغییر آنی آنها اجتناب ناپذیر می باشد.