بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
بلیط هواپیما
تهران, همه فرودگاه ها
آنکارا, همه فرودگاه ها
...
...
بلیط هواپیما آنکارا

بلیط هواپیما آنکارا

سوالات شما

آنکارا 6 فرودگاه دارد و فرودگاه آنکارا مقصد پرواز های ایرانی است.
بله؛ به منظور اطلاع از ساعت پرواز آن ‎ها به وب سایت الی گشت مراجعه نمایید.
برای خرید ارزان بلیط هواپیما آنکارا بهتر است حداقل از یک ماه قبل اقدام نمایید. همچنین خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل به صورت همزمان، باعث کاهش هزینه ها خواهد شد.
مدت زمان پرواز مستفیم تهران به آنکارا، حدوداً 2 ساعت و 30 دقیقه است که با توجه به مسیر پروازی و شرایط جوی می تواند اندکی تغییر کند.
خیر؛ برای سفر به کشور ترکیه و شهر زیبای آنکارا نیازی به خرید بلیط رفت و برگشت ندارید. اگر چه خرید همزمان بلیط رفت و برگشت، موجب اطمینان خاطر هر چه بیشتر شما در سفر می شود.
بله برای خرید بلیط هواپیما آنکارا و سفر به این شهر لازم است برگه تست منفی PCR خود را در دست داشته باشید.
بله در تمامی پروازها فاصله اجتماعی رعایت شده ومسافران بدون تست منفی PCR اجازه سوار شدن به هواپیما را ندارند.
مدت زمان پرواز آنکارا از تهران 2 ساعت و 55 دقیقه می‌ باشد. البته برنامه پروازی ایرلاین ها به آنکارا با توجه به شرایطی مانند تعداد مسافران و عوامل دیگر ممکن است تغییر کند.
بهترین زمان سفر به آنکارا بر اساس آب و هوا بین ماه‌های آوریل تا جولای (اردیبهشت تا تیر) و آگست تا اکتبر (مرداد تا مهر) است. تابش دلپذیر نور خورشید ماه‌های تابستان آنکارا را به فصلی دلچسب برای گردشگری تبدیل کرده و به همین دلیل تابستان فصل داغ گردشگری در آنکارا است.
توریست‌ ها می‌توانند از وسایل حمل و نقل عمومی آنکارا مانند خطوط اتوبوس رانی، تاکسی و خودروهای مختلف و مترو استفاده کنند. متروی آنکارا شامل دو خط مترو به نام متروی آنکارا (Ankara Metro) و آنکارای (Ankaray) است و یک سیستم خط ریلی برون شهری (Suburban Rail) دارد. خطوط مترو از منطقه کیزیلای (Kizilay) در مرکز شهر تا حومه شمال‌ غربی شهر در باتی کنت (Batikent) کشیده شده است. ایستگاه قطار مرکزی آنکارا (TCDD) قسمت‌ های غربی و شرقی را به هم متصل می‌ کند.
مجتمع تجاری کاروم، مرکز خرید آرکادیوم، مرکز خرید پانورا، مرکز خرید آرمادا، مرکز خرید گالریا و مرکز خرید کیزیلای
از بهترین رستوران های آنکارا میتوان به رستوران پِپر میل، رستوران کبابستان، رستوران کازیک، رستوران آگورا و رستوران واشنگتن اشاره کرد.