بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
بلیط هواپیما
تهران, همه فرودگاه ها
بم, همه فرودگاه ها
...
...
خرید بلیط هواپیما بم

خرید بلیط هواپیما بم

سوالات متداول

به صورت کلی، پرواز های بیزینس دارای صندلی های راحت تر، محل استقرار بهتر و بسته به نوع پرواز، خدمات بسیار بیشتری نسبت به پرواز های اکونومی هستند.
معمولا بهترین زمان خرید بلیط هواپیما یک ماه زودتر از پرواز شما است؛ به خصوص در زمان هایی که رویدادهای خاصی پیش رو است.
در پرواز های داخلی، همراه داشتن بلیط هواپیما (چاپی یا تصویر آن روی گوشی) و کارت شناسایی معتبر (کارت ملی، شناسنامه، گذرنامه) هنگام سوار شدن در هواپیما الزامی است. در پرواز های خارجی هم حتما گذرنامه و ویزا را باید به همراه داشته باشید.
بله؛ شما در سایت الی گشت امکان رزرو همزمان هتل و پرواز را دارید که در اکثر موارد در هزینه های سفر شما کاهش چشم گیری به وجود خواهد آمد.
شما می توانید با مراجعه به بخش رزرو هتل الی گشت، برای هر بازه زمانی با هر تعداد شب اقامت هتل مورد نظرتان را رزرو کنید.
پوشش بیمه مسافرتی، برای هر سفر بسته به نیاز شما می تواند متفاوت باشد. از جمله پوشش های بیمه مسافرتی می توان به خدمات دندانپزشکی، مفقودی چمدان، درمان بیماری های حین سفر، درمان بیماری مربوط به قبل سفر، کنسلی سفر و ... اشاره کرد.
بله؛ بسته به قوانین بلیط خریداری شده شرایط متفاوت است؛ جهت اطلاعات بیشتر در این زمینه با مشاوران سفر ما تماس بگیرید.
چارتری بودن و یا سیستمی بودن یک پرواز هیچ تاثیری بر روی میزان باری که شما می توانید وارد انبار هواپیما کنید ندارد و تنها ایرلاین و کلاس پروازی است که می تواند بر روی آن تاثیر گذار باشد. برای مثال افرادی که در کلاس های تجاری و یا فرست بلیط رزرو می کنند در مقایسه با افرادی که در کلاس اکونومی هستند اجازه حمل بار بیشتری در مقایسه با مسافرین اکونومی را دارند.
هزینه ای که بزرگسالان و کودکان در سنین زیر 2 سال و در سنین 2 تا 12 سال باید پرداخت کنند هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارد. در بلیط های سیستمی، هزینه بلیط کودک زیر 2 سال برابر 10 درصد هزینه بلیط یک بزرگسال و هزینه بلیط کودکان 2 تا 12سال برابر 75 درصد هزینه بلیط یک بزرگسال است.
اگر بار یک مسافر از سقف تعیین شده تجاوز کند این فرد باید هزینه ای برای آن به عنوان جریمه پرداخت کند. بهتر است در صورتی که می دانید میزان بار شما از سقف تعیین شده بیشتر است زودتر از معمول به فرودگاه مراجعه کنید تا بدین شکل در هزینه مذکور تخفیفی به شما داده شود.
پروازهای سیستمی پروازهایی هستند که قیمت بلیط آنها در ابتدای سال کاری هر ایرلاین مشخص شده و معمولا قیمت آن دچار تغییرات خاصی نخواهد شد. قیمت بلیط های سیستمی در مقایسه با قیمت بلیط های چارتری با نوسانات و تغییرات کمتری همراه بوده و خرید این نوع بلیط برای افرادی که قصد دارند از چند ماه قبل برای رزرو صندلی خود اقدام کنند بسیار مناسب به نظر می آید. در سامانه الی گشت در کنار هر پرواز کلمه سیستمی یا چارتری درج شده و متقاضی به راحتی می تواند بلیط مورد نظر خود را خریداری کند.
هر چه به زمان پرواز نزدیک تر شوید امکان اینکه بتوانید بلیط های لحظه آخری را با مناسب ترین قیمت خریداری کنید افزایش پیدا می کند. البته به این موضوع نیز توجه کنید که نکند در اثر طمع برای کاهش قیمت فرصت خرید بلیط را از دست داده و سفر شما به راحتی کنسل شود.<br> سعی کنید برای آنکه از قیمت بلیط های لحظه آخری اطلاع پیدا کنید تا چند روز مانده به پرواز، هر روز سامانه الی گشت را چک کنید تا بتوانید ارزان ترین بلیط را خریداری نمایید.