الی گشت خرید بلیط هواپیما، تور مسافرتی

خرید بلیط هواپیما بم

سوالات شما

تفاوت بین پرواز بیزینس و اکونومی در چیست؟

به صورت کلی، پرواز های بیزینس دارای صندلی های راحت تر، محل استقرار بهتر و بسته به نوع پرواز، خدمات بسیار بیشتری نسبت به پرواز های اکونومی هستند.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چه موقع است؟

معمولا بهترین زمان خرید بلیط هواپیما یک ماه زودتر از پرواز شما است؛ به خصوص در زمان هایی که رویدادهای خاصی پیش رو است.

مدارک لازم در فرودگاه چیست؟

در پرواز های داخلی، همراه داشتن بلیط هواپیما (چاپی یا تصویر آن روی گوشی) و کارت شناسایی معتبر (کارت ملی، شناسنامه، گذرنامه) هنگام سوار شدن در هواپیما الزامی است. در پرواز های خارجی هم حتما گذرنامه و ویزا را باید به همراه داشته باشید.

آیا رزرو همزمان پرواز و هتل امکان دارد؟

بله؛ شما در سایت الی گشت امکان رزرو همزمان هتل و پرواز را دارید که در اکثر موارد در هزینه های سفر شما کاهش چشم گیری به وجود خواهد آمد.

بلیط هواپیما را از الی گشت تهیه کرده ام، چطور اقدام به رزرو هتل کنم؟

شما می توانید با مراجعه به بخش رزرو هتل الی گشت، برای هر بازه زمانی با هر تعداد شب اقامت هتل مورد نظرتان را رزرو کنید.

بیمه مسافرتی شامل چه خدماتی می شود؟

پوشش بیمه مسافرتی، برای هر سفر بسته به نیاز شما می تواند متفاوت باشد. از جمله پوشش های بیمه مسافرتی می توان به خدمات دندانپزشکی، مفقودی چمدان، درمان بیماری های حین سفر، درمان بیماری مربوط به قبل سفر، کنسلی سفر و ... اشاره کرد.

آیا تغییر در تاریخ پرواز شامل جریمه می شود؟

بله؛ بسته به قوانین بلیط خریداری شده شرایط متفاوت است؛ جهت اطلاعات بیشتر در این زمینه با مشاوران سفر ما تماس بگیرید.

آیا چارتری بودن و یا سیستمی بودن یک پرواز می تواند بر روی میزان حمل بار مجاز تاثیر داشته باشد؟

چارتری بودن و یا سیستمی بودن یک پرواز هیچ تاثیری بر روی میزان باری که شما می توانید وارد انبار هواپیما کنید ندارد و تنها ایرلاین و کلاس پروازی است که می تواند بر روی آن تاثیر گذار باشد. برای مثال افرادی که در کلاس های تجاری و یا فرست بلیط رزرو می کنند در مقایسه با افرادی که در کلاس اکونومی هستند اجازه حمل بار بیشتری در مقایسه با مسافرین اکونومی را دارند.

نرخ بلیط کودکان در پروازهای چارتری و سیستمی چگونه است؟

هزینه ای که بزرگسالان و کودکان در سنین زیر 2 سال و در سنین 2 تا 12 سال باید پرداخت کنند هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارد. در بلیط های سیستمی، هزینه بلیط کودک زیر 2 سال برابر 10 درصد هزینه بلیط یک بزرگسال و هزینه بلیط کودکان 2 تا 12سال برابر 75 درصد هزینه بلیط یک بزرگسال است.

اگر یک مسافر بیش از بار تعیین شده توسط خط هوایی بار به همراه داشته باشید چه اتفاقی خواهد افتاد؟

اگر بار یک مسافر از سقف تعیین شده تجاوز کند این فرد باید هزینه ای برای آن به عنوان جریمه پرداخت کند. بهتر است در صورتی که می دانید میزان بار شما از سقف تعیین شده بیشتر است زودتر از معمول به فرودگاه مراجعه کنید تا بدین شکل در هزینه مذکور تخفیفی به شما داده شود.

پروازهای سیستمی به چه نوع پروازهای گفته می شوند؟

پروازهای سیستمی پروازهایی هستند که قیمت بلیط آنها در ابتدای سال کاری هر ایرلاین مشخص شده و معمولا قیمت آن دچار تغییرات خاصی نخواهد شد. قیمت بلیط های سیستمی در مقایسه با قیمت بلیط های چارتری با نوسانات و تغییرات کمتری همراه بوده و خرید این نوع بلیط برای افرادی که قصد دارند از چند ماه قبل برای رزرو صندلی خود اقدام کنند بسیار مناسب به نظر می آید. در سامانه الی گشت در کنار هر پرواز کلمه سیستمی یا چارتری درج شده و متقاضی به راحتی می تواند بلیط مورد نظر خود را خریداری کند.

چه زمانی می توان ارزان ترین بلیط لحظه آخری را خریداری کرد؟

هر چه به زمان پرواز نزدیک تر شوید امکان اینکه بتوانید بلیط های لحظه آخری را با مناسب ترین قیمت خریداری کنید افزایش پیدا می کند. البته به این موضوع نیز توجه کنید که نکند در اثر طمع برای کاهش قیمت فرصت خرید بلیط را از دست داده و سفر شما به راحتی کنسل شود.<br> سعی کنید برای آنکه از قیمت بلیط های لحظه آخری اطلاع پیدا کنید تا چند روز مانده به پرواز، هر روز سامانه الی گشت را چک کنید تا بتوانید ارزان ترین بلیط را خریداری نمایید.

راهنمای خرید بلیط هواپیما بم

جستجوی پروازهای بم

برای مشاهده لیست کاملی از پروازهای بم در تاریخ موردنظرتان، در تب پرواز، ابتدا نوع بلیط (یک طرفه یا چندمسیره) را انتخاب کنید و سپس مبدأ، تاریخ سفر و تعداد مسافران را تعیین نمایید؛ پس از کلیک بر دکمه جستجو تمام پروازهای موجود به بم برای شما نمایش داده می شود.

رزرو بلیط هواپیما بم

انتخاب بلیط موردنظر: در نتایج جستجو براساس شرایط انتخابی شما لیست بلیط پروازها به بم از ارزان قیمت نرین بلیط نمایش داده می شود و شما می توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ، ساعت حرکت و ورود، مدت پرواز، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت «جزییات بیشتر این پرواز» اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه ها و نوع هواپیما ارایه شده است. با زدن دکمه رزرو و تایید پرواز موردنظر، به گام بعدی و مرحله ثبت مسافران ارجاع داده می شوید.
در صورتی که به دنبال بلیط ارزان قیمت بم هستید و یا تمایل دارید با ایرلاین خاصی و یا در ساعت خاصی پرواز داشته باشید، با استفاده از فیلترهای سمت راست به راحتی می توانید نتایج جستجو را براساس تعداد توقف ها، خط هوایی، قیمت بلیط، زمان پرواز و فرودگاه ها سفارشی نمایید. برای تغییر تاریخ پرواز می توانید از جستجوی مجدد در پنل سمت راست استفاده نمایید.