الی گشت خرید بلیط هواپیما، تور مسافرتی
قوانین و مقررات

سوالات شما

پرواز های ایرانی به کدام یک از فرودگاه های بانکوک می روند؟

بانکوک دارای دو فرودگاه به نام های سووارنابومی و دن موئنگ است که هر دو آنها مقصد پرواز های ایرانی هستند.

آیا تهران به بانکوک پرواز مستقیم دارد؟

بله؛ پرواز های ماهان ایر هر روز هفته به جز شنبه و سه شنبه از تهران به مقصد فرودگاه بانکوک برقرار است.

پرواز تهران به بانکوک چه مدت زمان به طول می انجامد؟

مدت زمان پرواز مستفیم تهران به بانکوک، حدوداً 7 ساعت است که با توجه به مسیر پروازی و شرایط جوی می تواند اندکی تغییر کند.

چطور از فرودگاه های بانکوک به مرکز شهر برویم؟

همه فرودگاه های بانکوک به مترو، اتوبوس و تاکسی دسترسی دارند ولی ترانسفر فرودگاهی الی گشت همیشه آسان ترین انتخاب برای رفتن به هتل است.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت بانکوک الزامی است؟

بله؛ اگر شما ویزای توریستی دارید می بایست بلیط رفت و برگشت بانکوک را خریداری کنید.

بهترین زمان برای خرید بلیط ارزان هواپیما بانکوک چه موقع است؟

ماه های فروردین، اردیبهشت و خرداد، شهر بانکوک به نسبت خلوت تر است. اگر طرفدار هوای گرم هستید می توانید در فصل تابستان بلیط هواپیما بانکوک را ارزان تر خریداری کنید.

راهنمای خرید اینترنتی پرواز بانکوک از الی گشت

بانکوک، پایتخت تایلند هر سال میزبان گردشگران بسیاری از سراسر جهان است. شهری پر از هتل های مدرن، بناهای تاریخی، ساختمان های باشکوه و طبیعت زیبا که در میان توریست های ایرانی هم طرفداران زیادی دارد. خرید بلیط هواپیما و رزرو اتاق در بهترین هتل های بانکوک از سایت الی گشت، انتخابی راحت و مطمئن برای سفر به تایلند است.

فرودگاه های بانکوک

لیست فرودگاه های بانکوک در بخش اطلاعات بلیط نمایش داده می شود، در صورتی که برای سفر به بانکوک فرودگاه برای شما از اهمیت ویژه ای برخوردار است، با استفاده از گزینه های موجود، فرودگاه مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

  • فرودگاه سووارنابومی
  • فرودگاه دن موئنگ

  اتوبوس یکی از بهترین گزینه های حمل و نقل فرودگاه های بانکوک به حساب می آید. ترانسفر رایگان بین فرودگاه سووارنابومی و فرودگاه دن موئنگ برقرار است.

بهترین زمان خرید بلیط ارزان بانکوک

کشور تایلند در تمام طول سال جزء مقاصد ارزان برای سفر به حساب می آید، اما در زمان کاهش قیمت ها گردشگران کم تری در بانکوک هستند و می توانید در هزینه های سفر به تایلند صرفه جویی کنید.
سفر به تایلند در تمام طول سال دلپذیر است. آب و هوایی استوایی موجب شده گرما و و رطوبت پایتخت، بالا باشد و فصل بارش های موسمی، شاهد ریزش باران های بسیار باشیم. بهترین زمان خرید بلیط ارزان بانکوک ماه های اردیبهشت و آبان است که رطوبت و باران به بیشترین مقدار خود می رسند.
بین ماه آذر تا اواخر دی، بهترین زمان سفر به بانکوک از نظر شرایط آب و هوایی است و جمعیت توریست ها نیز از همیشه بیشتر است. البته در این دوران شاهد افزایش قیمت بلیط هواپیما بانکوک و سایر هزینه های سفر تایلند هستیم.
اگر می خواهید سفری به یاد ماندنی را تجربه کنید و در عین حال هوای گرم، مرطوب و باران های سیل آسا، خاطرات سفر به تایلند را خراب نکنند، بهتر است ماه های اول یا آخر فصل باران های موسمی را انتخاب کنید. در این بازه های زمانی، هوا هنوز آن قدر گرم نشده و قیمت ها نیز کاهش یافته اند. از بهمن تا خرداد و ماه های شهریور تا آبان، جزو زمان های مناسب برای سفر به بانکوک هستند.