الی گشت خرید بلیط هواپیما، تور مسافرتی

خرید بلیط هواپیما بیرجند

سوالات شما

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چه موقع است؟

معمولا بهترین زمان خرید بلیط هواپیما یک ماه زودتر از پرواز شما است؛ به خصوص در زمان هایی که رویدادهای خاصی پیش رو است.

مدارک لازم در فرودگاه چیست؟

در پرواز های داخلی، همراه داشتن بلیط هواپیما (چاپی یا تصویر آن روی گوشی) و کارت شناسایی معتبر (کارت ملی، شناسنامه، گذرنامه) هنگام سوار شدن در هواپیما الزامی است. در پرواز های خارجی هم حتما گذرنامه و ویزا را باید به همراه داشته باشید.

آیا رزرو همزمان پرواز و هتل امکان دارد؟

بله؛ شما در سایت الی گشت امکان رزرو همزمان هتل و پرواز را دارید که در اکثر موارد در هزینه های سفر شما کاهش چشم گیری به وجود خواهد آمد.

آیا تغییر در تاریخ پرواز شامل جریمه می شود؟

بله؛ بسته به قوانین بلیط خریداری شده شرایط متفاوت است؛ جهت اطلاعات بیشتر در این زمینه با مشاوران سفر ما تماس بگیرید.

راهنمای خرید بلیط هواپیما بیرجند از الی گشت

مرکز استان خراسان جنوبی، شهر بیرجند نام دارد که جاذبه های فراوانی دارد. بیرجند را با باغ های متعدد و پر از درختان کاج اش می شناسند. در این شهر، 25 باغ شناسایی شده که بیشتر آن ها در فهرست آثار ملی ایران به ثبت رسیده اند. وجود جاهای دیدنی بیرجند در میان میراث جهانی یونسکو باعث افزایش سفر گردشگران به این شهر شده است. باغ اکبریه نمونه ای بی نظیر از عمارت باغی در بیرجند است.
از اولین مقدمات سفر هم، خرید اینترنتی بلیط بیرجند و رزرو هتل در این شهر است. برای پرواز بیرجند از سایت اینترنتی خرید بلیط هواپیما الی گشت کمک بگیرید. روشی ساده، راحت و بسیار مطمئن که در مدت زمانی کوتاه، امکان خرید بلیط هواپیما به هر مقصدی را فراهم می آورد. آژانس گردشگری الی گشت به جز امکان خرید پروازهای این شهر، امکان رزرو هتل های بیرجند را در تمام طول سال فراهم نموده است.

فرودگاه بیرجند

فرودگاه بیرجند در سال 1312 در ناحیه شمالی این شهر ساخته شد و در آن زمان، سومین فرودگاه در ایران بود که به بهره برداری می رسید. پس از آن، با انجام اولین پرواز بین المللی بیرجند به مدینه در اردیبهشت سال 1387، به فرودگاهی بین المللی تبدیل گردید. بلیط هواپیما تهران بیرجند، مشهد بیرجند و یا زاهدان بیرجند را برای فرودگاه این شهر می توان تهیه نمود. تنها کافیست با شماره تلفن 0218540 تماس بگیرید یا به سایت اینترنتی الی گشت مراجعه کنید.