بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
تور مسافرتی
شهر یا فرودگاه مبدا
شهر یا فرودگاه مقصد
...
...
خرید بلیط هواپیما کانادا

خرید بلیط هواپیما کانادا

سوالات متداول

ارائه بلیط (نسخه چاپ شده یا تصویر آن بر روی گوشی تلفن همراه یا تبلت) و کارت شناسایی معتبر (شناسنامه یا کارت ملی یا گواهینامه‌ی رانندگی یا گذرنامه) به متصدی مربوطه ضروری است.
لیست اشیایی که مسافران می توانند به عنوان بار دستی رایگان در داخل هواپیما حمل نمایند به شرح ذیل است: صندلی چرخدار بیمار، گهواره کوچک دستی و غذای کودک، یک دوربین شکاری و یک دوربین عکاسی، مقدار مناسبی مجله و یا کتاب، یک عدد کیف دستی زنانه، یک چتر و یا عصا، یک پالتو، شال و یا پتو.
ارائه بلیط و کارت شناسایی مهم ترین مدارکی هستند که به هنگام سوار شدن به هواپیما باید ارائه گردد.
کالسکه نوزاد جزء بار محسوب نشده و شما می توانید آن را به صورت رایگان و قبل از صعود تحویل داده و بعد از فرود هواپیما نیز تحویل بگیرید.
یکی از مزیت هایی که ثبت بلیط در الی گشت در مقایسه با سایر سامانه های فعال در حوزه خرید بلیط ارائه می دهد نداشتن پیچیدگی و عدم نیاز به ثبت نام در این سایت است. شما به راحتی و تنها با مشخص کردن شهر مبدا، مقصد و تاریخ سفر خود می توانید از قیمت تمام مسیرهای تهران به دهلی مطلع شوید.
مدت زمان پرواز مستقیم تهران با توجه به محل توقف، چیزی حدود 18 ساعت طول می کشد.
برای خرید ارزان بلیط هواپیما کانادا پیشنهاد میکنیم که علاوه بر بررسی مداوم قیمت پرواز های کانادا، پرواز رفت و برگشت کانادا را به صورت همزمان خریداری کنید و همچنین زمان سفر خود را خارج از تعطیلات رسمی انتخاب کنید.
با خرید آنلاین بلیط هواپیما از سایت الی گشت می تواند به سادگی تمامی پروازها با ایرلاین های مختلف و در زمان های مختلف را بررسی کنید و در کوتاه ترین زمان، بلیط مورد نظرتان را خریداری کنید.
برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما از سایت الی گشت فقط به یک آدرس پست الکترونیکی، کارت بانکی عضو شتاب و رمز دوم آن و مشخصات فردی خود نیاز دارید.