بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
بلیط هواپیما
تهران, همه فرودگاه ها
دبی, همه فرودگاه ها
...
...
خرید بلیط هواپیما دبی

خرید بلیط هواپیما دبی

سوالات متداول

از شهرهای بزرگ ایران یعنی تهران، مشهد، شیراز، اصفهان، بندرعباس، اهواز و البته شهر لار در فارس امکان خرید بلیط هواپیما به مقصد دبی وجود دارد.
این شهر توریستی، دارای دو فرودگاه بین المللی به نام های دبی و آل مکتوم است.
اغلب پروازهای دبی از تهران به مقصد فرودگاه بین المللی دبی انجام می شود. با این حال می توانید برای فرودگاه آل مکتوم نیز بلیط هواپیما دبی خریداری نمایید. دقت داشته باشید که بعضی از پروازهای دبی برای فرودگاه شارجه در نزدیکی شهر دبی صورت می گیرد.
فرودگاه بین المللی دبی در کنار منطقه دیره و در نزدیکی مرکز شهر دبی قرار گرفته است. از این فرودگاه تا منطقه تفریحی برج خلیفه 13 کیلومتر فاصله است و طی کردن این مسافت با تاکسی 15 دقیقه به طول می انجامد.
بهترین زمان برای سفر به شهر دبی، دو فصل پاییز و زمستان است که شهر مملو از جشنواره های خرید می شود. سفر کردن به دبی در مناسبت های مهم مانند اعیاد مسلمانان نیز گزینه مناسبی است.
در فصل های همچون تابستان و بهار به استثنای ایام نوروز که از تعداد گردشگران این شهر کاسته می شود، به راحتی ارزان ترین بلیط هواپیما دبی را پیدا خواهید کرد.
پرواز مستقیم تهران به مقصد دبی، حدود 2 ساعت به طول می انجامد.
از فرودگاه دبی با تاکسی های ویژه، ترانسفر فرودگاهی، اتوبوس، شاتل و البته خط قرمز مترو، در مدت زمانی کمتر از 20 دقیقه به مرکز شهر می رسید.
بله، برای سفر به دبی، می بایست هر دو بلیط هواپیما رفت و برگشت را خریداری نمایید.
اغلب اوقات خرید همزمان بلیط رفت و برگشت هواپیما منجر به کاهش هزینه ها می شود. پیشنهاد می دهیم اگر قصد سفر به دبی را در روزهای مملو از گردشگر دارید، زودتر از زمان سفر و حداقل از 3 تا 5 ماه قبل، بلیط هواپیما خود را خریداری کنید.
از برترین هتل های نزدیک به فرودگاه می توان به هتل های «دبی اینترنشنال»، «اسلیپین فلای لانگ» و «فلورا هتل این» اشاره کرد.