بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
بلیط هواپیما
تهران, همه فرودگاه ها
مسکو, همه فرودگاه ها
...
...
خرید بلیط هواپیما مسکو

خرید بلیط هواپیما مسکو

سوالات متداول

شهر مسکو ۸ فرودگاه دارد که ۶ فرودگاه آن بین المللی هستند. بیشتر پرواز های مسکو از ایران برای دو فرودگاه شرمتیوو و ونوکووا انجام می شوند. فرودگاه بین المللی شرمتیوو در شمال غربی و فرودگاه بین المللی ونوکووا در جنوب غربی مسکو قرار گرفته است.
بله، پرواز های تهران به مسکو با ایرلاین های متفاوت به صورت مستقیم انجام می شوند.
فصل زمستان قیمت پرواز های مسکو به حداقل می رسد اما هوای روسیه در این فصل بسیار سرد است. در ماه خرداد و شهریور می توانید بلیط هواپیما مسکو را ارزان بخرید و از هوای مطبوع شهر نیز لذت ببرید.
پرواز مستقیم تهران مسکو یا برعکس، 3 ساعت و 30 دقیقه زمان می برد. بهترین ایرلاین های ایرانی و خارجی از فرودگاه امام خمینی در تهران، این پرواز را انجام می دهند.
اتوبوس، شاتل فرودگاهی، تاکسی، قطار و کرایه اتومبیل راه های دسترسی فرودگاه های مسکو به مرکز شهر هستند.
بله؛ اگر شما ویزای توریستی روسیه را دارید خرید بلیط هواپیما رفت و برگشت برایتان الزامی است.
برای خرید ارزان بلیط هواپیما مسکو پیشنهاد می کنیم که علاوه بر بررسی مداوم پرواز های مسکو، پرواز رفت و برگشت مسکو را خریداری کنید. رزرو همزمان هتل های مسکو و خرید بلیط هواپیما راهکار دیگری برای کاهش هزینه ها است.
بهترین هتل های نزدیک به فرودگاه ونوکووا مسکو، هتل های دابل تری با هیلتون مسکو (DoubleTree By Hilton Moscow) و ونوکووت ایرپورت آپارتمتنز (Vnukovo Airport Apartments) هستند. همچنین بهترین هتل های نزدیک به فرودگاه شرمتیوو، هتل های نووتل (Novotel) و رادیسون بلو (Radisson Blu) می باشند.