بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
بلیط هواپیما
شهر یا فرودگاه مبدا
شهر یا فرودگاه مقصد
...
...

خرید بلیط هواپیما پاکستان

دریافت بلیط هواپیما

دریافت آنلاین بلیط هواپیما پاکستان

پشتیبانی 24 ساعته الی گشت

پشتیبانی 24 ساعته الی گشت

خرید اینترنتی بلیط از تمامی ایرلاین‌ها

خرید اینترنتی بلیط از تمامی ایرلاین‌ها

جستجو و مقایسه بلیط  تهران

جستجو و مقایسه بلیط پاکستان

سوالات متداول
یکی از ملاک های بسیار مهم در خرید بلیط هواپیما پاکستان، ایرلاین هایی هستند که به فروش بلیط هواپیما در این مسیرها می پردازند. بی تردید نوع خدماتی که این شرکت های هوایی در اختیار مسافران خود قرار می دهند، با هم متفاوت است. برای نمونه می توان این تفاوت ها را در کلاس های پروازی گوناگون اعم از بیزینس کلاس و یا اکونومی کلاس دید که تفاوت فاحشی را در قیمت بلیط هواپیما به وجود آورده اند. البته عوامل دیگری از جمله مسافت هوایی- زمان و فصل سفر - زمان خرید بلیط - کلاس هواپیمایی - چارتر،سیستمی ولحظه آخری بودن بلیط نیز بر قیمت آن تاثیر دارد.
در زمان تهیه بلیط پرواز پاکستان توجه کنید که بلیط لحظه آخری امکان کنسلی و استرداد ندارد و در بلیط های چارتری اگرچه این قابلیت وجود دارد ولی شرکت چارترکننده درصدی را به عنوان جریمه در نظر می گیرد و مابقی به مسافران باز پس داده می شود که در بیشتر مواقع مقرون به صرفه نیست. در مورد بلیط های سیستمی هم می توان گفت شرایط استرداد و کنسلی راحت تر است. شرکت هواپیمایی بخشی از هزینه پرداختی را برای جریمه برداشته و مابقی پول را به برمی ‌گرداند.
تمام مسافران بالای ۶ سال در پروازهای ورودی به پاکستان صرف نظر از وضعیت واکسیناسیون و نوع آن باید در محدوده ۴۸ ساعت مانده به پرواز آزمایش PCR را در یکی از مراکز تایید شده وزارت بهداشت انجام داده و گواهی منفی این تست را به زبان انگلیسی هنگام سفر همراه داشته باشند. مجموعه الی گشت به شما توصیه می کند گواهی منفی تست کرونا دارای QR code باشد.
صندلی های هواپیما در چهار دسته استاندارد ، کنار راهرو، کنار پنجره و ردیف کنار خروج اضطراری تقسیم بندی می شوند که مسافران زمان دریافت کارت پرواز می توانند صندلی خود را انتخاب کنند.