بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
بلیط هواپیما
تهران, همه فرودگاه ها
پاتایا, همه فرودگاه ها
...
...
بلیط هواپیما پاتایا

بلیط هواپیما پاتایا

سوالات متداول

شهر ساحلی پاتایا یک فرودگاه بین المللی مهم با نام یوتاپائو دارد.
فرودگاه پاتایا حدود 40 کیلومتر تا مرکز این شهر فاصله دارد. بنابراین با تاکسی یا ترانسفر فرودگاهی در مدت زمان 40 دقیقه به مرکز شهر و محل اقامت خود در پاتایا می رسید.
پرواز مستقیم به پاتایا از ایران انجام نمی شود. به همین خاطر می بایست ابتدا پرواز بانکوک را خریداری کنید. برای ادامه مسیر هم از پرواز داخلی بانکوک پاتایا یا سفر زمینی با ترانسفر استفاده نمایید.
بهترین زمان برای سفر به شهر پاتایا آذر ماه تا اوایل اسفند است؛ در دو ماه اسفند و فروردین هم با اینکه هوای شهر پاتایا گرم می شود اما به دلیل برگزاری جشنواره های متعدد، شهر مملو از گردشگران است.
با شروع فصل بارندگی در اردیبهشت ماه قیمت ها رو به کاهش می گذارد و تا انتهای فصل گرم و خشک تابستان ادامه پیدا می کند. در این بازه زمانی می توانید بلیط ارزان پاتایا را خریداری نمایید.
مدت زمان پرواز مستقیم تهران بانکوک نزدیک به 7 ساعت است و سفر زمینی از بانکوک به پاتایا هم 2 ساعت زمان می برد.
در مسیر فرودگاه یوتاپائو تا مرکز شهر پاتایا، تاکسی، اتوبوس، مینی بوس و مینی ون برای کرایه وجود دارند. قیمت کرایه تاکسی ها بیشتر از مینی بوس و مینی ون هاست. با مینی بوس ها در مدت زمان 30 دقیقه تا 50 دقیقه بسته به ترافیک مسیر از فرودگاه پاتایا به مرکز شهر می رسید.
بله. برای سفر به تایلند و شهر پاتایا می بایست بلیط رفت و برگشت به بانکوک را همزمان خریداری کنید. در نهایت به سمت پاتایا در جنوب شهر بانکوک بروید.
با سه روش می توانید بلیط پاتایا را ارزان تر بخرید. نخست اینکه بلیط رفت و برگشت تایلند و سپس پرواز داخلی بانکوک به پاتایا را همزمان بخرید. دیگر اینکه حداقل 3 ماه قبل از سفر بلیط هواپیما تایلند خود را تهیه کنید. روش آخر هم خرید بلیط هواپیمای تایلند در روزهای غیر از تعطیلات، فستیوال ها یا فصل پر از گردشگر پاتایا است.
هتل های سیستار سرویس (Seastar service Apartment)، پلی فالا بیچ رایونگ (Play Phala Beach Rayong)، د کالرفول هاوس (The Colorful House)، گرند گاردن هتل (Grand Garden Hotel) و مونلایت ریزورت (The Moonlight Resort) را اطراف فرودگاه یوتاپائو پاتایا خواهید یافت.