الی گشت خرید بلیط هواپیما، تور مسافرتی

خرید بلیط هواپیما پوکت

سوالات شما

فاصله فرودگاه پوکت تا مرکز شهر چقدر است؟

فرودگاه ایندیرا گاندی پوکت ۱۲ کیلومتر با مرکز شهر فاصله دارد که با توجه به وسعت شهر پوکت ممکن است فاصله آن تا هتل شما تغییر کند.

آیا امکان خرید پرواز مستقیم تهران به پوکت وجود دارد؟

تنها در ایام خاص مانند عید نوروز، برخی از ایرلاین های داخلی پرواز مستقیم تهران به پوکت را برگزار می کنند. در بقیه روزهای سال خرید بلیط هواپیما بانکوک به همراه پرواز داخلی بانکوک به پوکت بهترین انتخاب است.

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما ارزان پوکت چه وقتی از سال است؟

فصل تابستان هوای پوکت گرم است و مسافران کم تری به این شهر سفر می کنند که موجب شده قیمت ها کاهش یابد و فرصت مناسبی برای تجربه سفر ارزان به پوکت باشد.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت پوکت ضروری است؟

بله اگر شما متقاضی دریافت ویزای توریستی تایلند هستید، خرید بلیط هواپیما رفت و برگشت برایتان الزامی است.

راه های خرید ارزان بلیط هواپیما پوکت چه می باشند؟

برای خرید ارزان بلیط هواپیما پوکت پیشنهاد می کنیم که علاوه بر بررسی مداوم قیمت پرواز های پوکت، پرواز رفت و برگشت پوکت را خریداری کنید. رزرو همزمان هتل پوکت به همراه خرید پرواز هم گزینه دیگری برای کاهش هزینه ها است.

بهترین هتل های نزدیک به فرودگاه پوکت کدامند؟

هتل های ل فی ایرپورت (Le Fay Airport)، دیوید رزیدنس (David Residence)، خائو اوت ایرپورت (Khao Oat airport)، نو پوکت ایرپورت رزیدنس (NU Phuket Airport Residence) و دوسز هاوس (DOS'S HOUSE) بهترین هتل های نزدیک به فرودگاه پوکت هستند.

راهنمای خرید بلیط هواپیما پوکت

جستجوی پروازهای پوکت

برای مشاهده لیست کاملی از پروازهای پوکت در تاریخ موردنظرتان، در تب پرواز، ابتدا نوع بلیط (یک طرفه یا چندمسیره) را انتخاب کنید و سپس مبدأ، تاریخ سفر و تعداد مسافران را تعیین نمایید؛ پس از کلیک بر دکمه جستجو تمام پروازهای موجود به پوکت برای شما نمایش داده می شود.

رزرو بلیط هواپیما پوکت

انتخاب بلیط موردنظر: در نتایج جستجو براساس شرایط انتخابی شما لیست بلیط پروازها به پوکت از ارزان قیمت نرین بلیط نمایش داده می شود و شما می توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ، ساعت حرکت و ورود، مدت پرواز، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت «جزییات بیشتر این پرواز» اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه ها و نوع هواپیما ارایه شده است. با زدن دکمه رزرو و تایید پرواز موردنظر، به گام بعدی و مرحله ثبت مسافران ارجاع داده می شوید.
در صورتی که به دنبال بلیط ارزان قیمت پوکت هستید و یا تمایل دارید با ایرلاین خاصی و یا در ساعت خاصی پرواز داشته باشید، با استفاده از فیلترهای سمت راست به راحتی می توانید نتایج جستجو را براساس تعداد توقف ها، خط هوایی، قیمت بلیط، زمان پرواز و فرودگاه ها سفارشی نمایید. برای تغییر تاریخ پرواز می توانید از جستجوی مجدد در پنل سمت راست استفاده نمایید.